Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

На пазар
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 26 отговора

при любовта

майчета ,разчитам на вашето професионално майчинско мнение за това кенгуро :
http://snimka.bg/profile.php?edit_photo&photo_id=575867

как ви се струва?
  bouquet
Цитирай

София

Симпатично е  Mr. Green, но не знам този покрив на главичката защо е  newsm78  изглежда неудобен  Peace
Цитирай

София

Какво точно те интересува за кенгуруто по принцип  newsm78
Точно такова не съм виждала, но изглежда удобно, ама не мога да разбера за какво са всичките тези каишчици  Shocked
Цитирай

при любовта

пише че покрива е срещу вятър и дъжд,а каишките придуржат може би .....отвсякъде  Mr. Green
Цитирай

Бургас

Изглежда много стабилно и хубаво,ако смяташ да го ползваш много да ,добре е да е по стабилно.
Цитирай

София

Абе придържат хубаво ама като трябва да сваляш и слагаш често  newsm78, що не поразгледаш на Чикото сайта - нашето беше такова и нямам оплаквания - семпло и изчистено до оптималния минимум за безопасност и удобство, става и за обънато бебе напред и за новородено и за после с емаха твърдата подложка и така. Mr. Green
Цитирай

Варна

Кенгуруто изглежда супер стабилно ако детенце е обърнато към теб, но проучи дали може да се махне подложката за глава и дали може да поставиш детето, така че да гледа напред.
Цитирай

Abu Dhabi

много е хубаво кенгуруто - с тази твърда подложка за главата може да носиш бебето в легнало положение, докато е малко. После тя се сваля. Удобно е.
Лично аз бих била доволна на много обезопасителни каишки, понеже синът ми изобщо не мирясва, постоянно се върти да гледа наляво-надясно. По-добре да вържеш 2 каишки повече, но да ти е мирна главата.
Цитирай

Изглежда много стабилно и хубаво,ако смяташ да го ползваш много да ,добре е да е по стабилно.
Peace
Цитирай

Пловдив

И на мен ми изглежда стабилно и добро!   bouquet
Цитирай

гр.Бургас

изглежда ми много стабилно,а и е хубаво на вид  newsm10 дали е удобно обаче незнам newsm12
Цитирай

БУРГАС

newsm10
Цитирай

Варна

Да изглежда много добре,но наистина разбери дали може да се обръща бебо да гледа напред.Имай в предвид че няма да го ползваш много,защото бебо бързо расте и натежава.Ще останеш без кръст.Аз мойто го ползвах повечко ама по принуда,щото беше зима и това беше най-бързия начин да се предвижим,а сега е топло.Както си прецениш Peace
Цитирай

при любовта

ами купих го ,сега като дойде ще видим как е .Ще ви пиша какво може и какво неможе с него  Mr. Green
благодаря ви от сърце за помощта момичета.
  bouquet  bouquet  bouquet
Цитирай

Smolyan

Честито, със здраве да си го ползвате   bouquet
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 26 отговора