Аватарна работилница

  • 78 073
  • 1 018
  •   1
Отговори
# 630
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 670
Благодаря ви за мнението  bouquet Довечера ще я публикувам в темата,защото сега съм с телефона.Дано да не забравя. Blush

# 631
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 364
И двата!
Втория ми носи щуро усещане, лично аз бих си поносила и него Heart Eyes

# 632
  • Мнения: 6 549
И аз съм за първия Simple Smile
Випче, кой ти направи подпис Simple Smile Станал е страхотен  Heart Eyes
Кари baby  Grinning
Третата картинка - тази хърба все едно съм аз. Mr. Green

# 633
  • Мнения: 5 277
Булгари, моля да споделиш как си направила фона на комбинацията по аватара на Кари  Praynig
Мисля си за новата игра, че много ще ми подхожда някакъв такъв полупрозрачен фон, но не знам как се прави  Rolling Eyes

За това става въпрос:

# 634
  • София
  • Мнения: 3 833
 Rolling Eyes Това не е ли снимката сложена отгоре върху другите и да й е намалено Opacity?

# 635
  • Мнения: 5 277
Нищо не ми говори това  Mr. Green Обясни по като за аборигени  Joy

# 636
  • София
  • Мнения: 3 833
Добре. На пръв поглед според мен са наредени пейзажните снимки. После в нов слой е сложила върху всички тях лицето на момичето от аватара, като е намалила плътността на снимката, за да прозират отдолу малките картинки. Обикновено тази плътност се променя от Layer properties или както е при мен в ПШ си го имам отстрани. ВЕче не знам в коя програма е направено, за да кажа къде е въпросното  Opacity Wink Това са само предположения от моя страна.  Wink

# 637
  • in Wonderland
  • Мнения: 6 047
Мхм, и според мен така е правен подписа.
Уникален е!!! Heart Eyes Мн интересна хрумка и изпълнение.

# 638
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 670
Фотоскейпа го може това.По късно от компа ще мога да обесня как става.

# 639
  • София
  • Мнения: 3 833
 Whistling Доколкото знам май почти всички графични програми го могат това Wink

# 640
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 670
О,Мори аз си знам само една  Mr. Green

# 641
  • Мнения: 5 277
И аз  Mr. Green
Не можах да открия във фотоскейпа, но намерих в ipiccy. Не е 1ак каквото ми се иска, но толкова мога  Mr. Green Отивам да си я пусна в другата тема  Peace

# 642
  • Мнения: 1 889
Така както го е обяснила Мори, така съм го направила. Първо подреждам основните картинки в подписа. След това ОБЕКТ - ФОТО и избирам исканата снимка, която да е върху тях - ОТВОРИ - ПРОЗРАЧНОСТ и местиш плъзгача. Става въпрос за фотоскейп. Разбира се и размера на картинката се редактира от същото място.

# 643
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 670
Докато седна Булгари вече е обяснила  Laughing

# 644
  • Мнения: 6 549
И аз с питанка за аватар. Кой?








Общи условия

Активация на акаунт