Парфюмни размисли и страсти - 199

  • 122 024
  • 737
  •   1
Отговори
# 585
  • София
  • Мнения: 224
Някой може ли да потвърди, че Омния Корал изчезва 15 до 30 минути след напръскване в жега? При мен е така. Във Фрагрантика пишат други неща за трайността й.
Сглупих и я купих от неоторизиран магазин. Обаче пусто нетърпение да я имам!

# 586
  • Мнения: 2 420
Здравейте,
много искам да намеря този парфюм
(Must-de-Cartier-Eau-de-Toilette- с червената капачка)

.

В парфюмериите в Германия го няма. Казаха ми, че не се произвеждал вече.
Купих този , но той няма много общо с другия. След време капачката много грозно се обели, май са ми пробутали фалшив. Не беше от сайт, а от Мюлер-парфюмерията. В Дъглас беше абсолютно същия на вид и мирис, в Мюлер беше с 5 евро по-евтин, затова го взех от там.


Имате ли някаква идея?
Ковачева, мисля, че съм те чела в немската тема...
Можеш ли да дадеш мнение къде  парфюмите са оригинални.
Преди време поръчах на Джил Сандер " Спорт" от един сайт, оказа се пълна измама.

Последна редакция: ср, 27 юли 2016, 21:41 от Mirella_

# 587
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Тази версия е спряна поне от 4 или 5 години.Малко вероятно е да ае открие в голяма парфюмерийнa верига.
Нямам идея на какъв принцип работят малките парфюмерии в Германия, но за Испания си купуваха стооката и съответно бранда не им я иззема при реформулация.Тук ги имаше
в няколко малки забутани магазинчета.Но за жалост затвориха.
Потърси го по сайтове или в Ибей.
Има го в един испански сайт, имам добра клиентска история с тях.Точни са.цената на 50 млл е 39,14, а на стотицата 53,48 евро, не знам само доставят ли до Германия.

Последна редакция: ср, 27 юли 2016, 21:51 от sl

# 588
  • Мнения: 2 420
Благодаря ти за отговора.

Ето това намерих на малка цена, утре ще се обадя да питам дали е Santos или Must-de-Cartier Eau de toilette, понеже са дали две различни картинки.

В парфюмерията пробвах този

Must-de-Cartier-Eau-de-Parfum, който ми харесва, но цената ми прави болки в стомаха #Crazy.

# 589
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
По сайтовете св намират и рефили ма чистия парфюм,   на доста изгодни цени
Между другото червената капачка също има поне две  под версии,  тази, която си постнала и друга със златист надпис на кутията.

Последна редакция: ср, 27 юли 2016, 22:02 от sl

# 590
  • Мнения: 2 420
А какво е това рефил?

# 591
  • София
  • Мнения: 5 651
Рефил е съдържанието на парфюма в по-обикновено шише, предназначен е за преливане в оригиналния флакон, който също трябва да има предвидена възможност за презареждане.

# 592
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Говорех за това
http://www.fragrancenet.com/perfume/cartier/must-de-cartier/parfum#

# 593
  • Мнения: 813
Взех розата на ERBARIO TOSCANO. Много хубава розичка свежа Heart Eyesструва си. Комплексна, свежа , нещо като по-концентрирана розова вода. Не мога в момента да се сетя на какво ми прилича, но не е на Клое. Бубс Simple Smile Някой мирисал ли е от серията цитрус и канела?
Детрон  bouquet

# 594
  • София
  • Мнения: 3 830
veka, сигурно имаш предвид, че си пробвала Korres Coconut Sand Eau De Cologne на другата ръка. Аз ги гледам тук онлайн и са ми любопитни. Има какви ли не комбинации и са по 12 паунда.

Zozina, снощи тествах още два Mango Candy и Apple Blossom и нито един от двата не ми хареса, но пък тук е толкова скучно по магазините, че и това е разнообразие.И двата колона са прекалено сладки за моя вкус, така че от пробваните 4 моят фаворит си остава Pure Cotton .Погледнах и цената - продават се на 17,80 евро.

# 595
  • София
  • Мнения: 5 651
Взех розата на ERBARIO TOSCANO. Много хубава розичка свежа Heart Eyesструва си. Комплексна, свежа , нещо като по-концентрирана розова вода. Не мога в момента да се сетя на какво ми прилича, но не е на Клое. Бубс Simple Smile Някой мирисал ли е от серията цитрус и канела?
Детрон  bouquet
Цитрус и канела при мен е предимно цитрус без канела, което ме устройва чудесно.
Портокаловия цвят ми се развива като чудесен марсилски сапун, много харесвам такъв аромат.
На Табако май не му е сега сезона. Все ми се струва, че трябва да изкара и дървеса, пък му е горещо. Иначе много хубав.
Розата при мен започва свежо, после тръгва към Клое, след час-два развитие вече е по-близо до розовото Гучи Енви ми.

# 596
  • Мнения: 813
Атти, а цитруса нещо лимонено ли е? Благодаря  bouquet

# 597
  • София
  • Мнения: 5 651
Не, по-скоро е портокалово, ама с корите.

# 598
  • Чукарландия
  • Мнения: 4 510
Розата при мен започва свежо, после тръгва към Клое, след час-два развитие вече е по-близо до розовото Гучи Енви ми.

Аууу, искам и аз такава роза!  Ама много искам!  Mr. Green



Цитрус и канела при мен е предимно цитрус без канела, което ме устройва чудесно.

И при мен няма канела, само цитрус! Peace

# 599
  • Мнения: 958
veka, сигурно имаш предвид, че си пробвала Korres Coconut Sand Eau De Cologne на другата ръка. Аз ги гледам тук онлайн и са ми любопитни. Има какви ли не комбинации и са по 12 паунда.

Zozina, снощи тествах още два Mango Candy и Apple Blossom и нито един от двата не ми хареса, но пък тук е толкова скучно по магазините, че и това е разнообразие.И двата колона са прекалено сладки за моя вкус, така че от пробваните 4 моят фаворит си остава Pure Cotton .Погледнах и цената - продават се на 17,80 евро.
veka, и на мен дамските на Korres са ми като десерти с изключение на белия чай (даже тук при нас видях Korres и си купих крема за тяло, страхотен е). Според мен трябва да се обърнем към мъжките. Аз мисля, че при мъжките ще намеря нещо подходящо, някой ветивер например.
PS В Гърция са най-изгодни като цена, но не винаги имам път натам:)

Последна редакция: чт, 28 юли 2016, 13:56 от Zozina

Общи условия

Активация на акаунт