30 СОУ "Братя Миладинови"

  • 5 621
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6
Здравейте, мами,
синът ми е приет след 7-ми клас в 30 СОУ "Братя Миладинови" на бул."Александър Стамболийски"125А с испански и английски език.
Моля Ви, нуждая се от помощ - знаете ли нещо за нивото на образование в това училище и за дисциплината. Обръщам се към майки, чиито деца учат там от 8-ми до 12-ти клас, от 1-ви до 7-ми клас нещата са различни, така че, моля Ви, който има актуална информация, нека да пише!
Благодаря Ви, момичета!

# 1
  • София
  • Мнения: 3 960
Училището е добро, моето дете сега ще е пети клас там. Виж тази класация * на 29-място в София)

http://www.danybon.com/obrazovanie/top-1000-uchilista-matura-bg-2016/

# 2
  • Мнения: 26
Здравейте, като ученичка вече от 7 години, мога да кажа, че е едно страхотно училище. Много хубаво, а за осмокласниците се полагат много усилия и много новости. Гостуват и преподаватели от други страни примерно тази 2015-2016 от март беше дошла в испански профил чужденка тя помагаше и за концерта на училището. И въобще си е супер и материалната база, салона е лакиран, кабинетите са с прилични чинове, само чистичките са мързеливи и заядливи, но  Joy Joy Joy

# 3
  • София
  • Мнения: 6 477
Тази година предстои на моята дъщеря да избира училище понеже е 7 клас. Насочила  се е към 30 СОУи то специално паралелката испански/английски език и ще следя темата. Надявам се да има още положителни отзиви.

# 4
  • Мнения: 49
Страхотно училище и много добри учители! Ако има желание за учене,  ще получи много. Има много негативни мнения за него , но тези, които не желаят да учат ще го изкарат най-пропадналото. Завърших там и съм благодарна, че попаднах на такива добри преподаватели.  Peace

# 5
  • Мнения: 26
Тъй като имам много близки приятелки с испански профил мога да кажа, че е с една дума превъзходно. Всеки час се използва мултимедия и се правят много упражнения. Преподавателите по всичко са мили, полагат усилия и просто ако не бяха възнамеренията и мечтите на майка ми с удоволствие бих си останала там.

Общи условия

Активация на акаунт