ЕЛЕКТРОМИОГРАФИЯ (ЕМГ) – къде в София?

  • 29 083
  • 33
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 9 920
Аз съм доволна от Новачкова, направи ми много прецизно изследване.
За нея много се чакало...
Явно след кончината на Ишпекова е станала много търсена.
Нищо, така или иначе по каса изследването  минава с по-малко точки и не е толкова прецизно.
Това какво значи - аз ще съм през фонд най-вероятно.
Ако ми е изписано на едната ръка - може ли за втората да искам или?

# 31
  • Мнения: 20 162
Ами изследването се прави на определени точки от крака или ръката, като колкото са повече, толкова по-прецизно е изследването.
А и в Токуда техниката беше на ниво.
По каса се плаща за по-малко точки.
Новачкова ми прави на краката където ми беше по-важно а на ръцете правих по фонд, но не в Токуда. И трябва да ти кажа, че съм много недоволна, лекарката даже си говореше по телефона докато го правеше. Но съм забравила на едната или на двете ръце беше.

# 32
  • София
  • Мнения: 9 920
Има опцията за идната седмица при доц. Новачкова 120лв (доста скъпо е там).
Не разбрах - ако фокусът в амб. лист е едната ръка - те на двете ли ще ми правят?
 Има и вариант другаде, по фонд (но то е като по каса май, т.е. ще претупат нещата).

Разпитвам, понеже наскоро бях при двама за ехограф на ахилеса /травма/ и на втория лекар - нищо не откри, а при първия ми даде и диагноза...

# 33
  • Мнения: 20 162
Не разбрах - ако фокусът в амб. лист е едната ръка - те на двете ли ще ми правят?
Не мога да ти отговоря, аз го правих заради проблеми от дискови хернии, а там могат да бъдат засегнати и двата крайника.
Ако искаш пробвай по фонд, може пък да намериш някой по-добър специалист от мен.
Аз имах проблеми с плантарен фасциит но донякъде и дисковата херния на кръста помагаше за тези болки. Най-много ми помогнаха упражненията и физиотерапията, също и ортопедичните стелки.
Чувала съм че Хубенов бил много добър по разни такива травми на сухожилията, но било голяма лудница при него.

Последна редакция: пн, 08 мар 2021, 12:24 от Lemy

Общи условия

Активация на акаунт