Kayıp с Аслъ Енвер и Мете Хорозоолу - новите проекти на актьори, колеги, екип #9

  • 67 175
  • 748
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 9 541
Лиа,
Скрит текст:
тези не са ли брат и сестра, уе?          
Извинявай, че го нося от друга тема  Hug


Aynen öyle......какво ли съм написала пак newsm78 Laughing ...ще проверя Laughing

За теб и Ели Hug нося това:


Да попитам....още ли ви харесва Olene kadar, въпреки че Рачето Ради Hug писа, че може и да го финализират предсрочно?

Последна редакция: пн, 06 фев 2017, 19:02 от lia-martin

# 736
  • Мнения: 4 571
Ау! 😙😙😙

# 737
  • Мнения: 9 541

Това ау какво е сега Joy Joy радост, ужас, болка, страх?

# 738
  • Мнения: 12 815


Последна редакция: пн, 06 фев 2017, 20:24 от eliNIM

# 739
  • Мнения: 4 571
"Ау" -спря ми за миг сърцето от този хубав младеж !!!

# 740
  • Мнения: 12 815
От Баръш ли newsm78





До къде стигна с гледането на Ашка newsm78

# 741
  • Мнения: 4 571
Лоши сте тази вечер, дами! 😶😘
Гледах мисля вече първия им кекс на младите или поне си мисля, че това правиха 😎, т.е 40 епизод. След малко пускам 41-ви. Обаче много ме дразнят, смятам че прекаляват с това целомъдрие, което прокламират. Тъй като в реала те си живеят с партньорите без брак, ходят си хванати за ръчичка и тн, пък в сериалите- леко, да не ме докоснеш, случайно!

# 742
  • София
  • Мнения: 6 287
Тъй като в реала те си живеят с партньорите без брак, ходят си хванати за ръчичка и тн, пък в сериалите- леко, да не ме докоснеш, случайно!
Ти пък сега. Сериалите са за лелите и бабите, да си мислят, че още има целомъдрени младежи.  Mr. Green  Laughing


Тука все едно ги е хванал папарак.  Laughing

Сериала още не съм го гледала, но дано изкара поне до края на сезона.

# 743
  • Мнения: 9 541
Тъй като в реала те си живеят с партньорите без брак, ходят си хванати за ръчичка и тн, пък в сериалите- леко, да не ме докоснеш, случайно!
Ти пък сега. Сериалите са за лелите и бабите, да си мислят, че още има целомъдрени младежи.  Mr. Green  Laughing

Зарани Hug...а ние защо гледаме, да ни пита човек hahaha hahaha hahaha

Какво става в Пойраз Карайел Shocked Снимките от изминалата серия ли са? И? newsm78



# 744
  • Мнения: 3 747
Лиа, хем не гледаш, хем най-питаш  hahaha Заповядай

Скрит текст:
Пойраз Карайел 79 еп. Резюме

Борбата на Синан между живота и смъртта!

Пойраз влиза в свръхчовешка борба за да спаси Синан.Еда, Зюлфикяр и Ташкафа правят всичко по силите си за да му помогнат.Но въпреки всички усилия, които Пойраз полага, Синан го очаква борба между живота и смъртта...
Чънар не може да проумее, това което е научил за майка си.Той решава да сътрудничи на Мюмтаз.За да отмъсти за брат си, Чънар взема решение да влезе в тайна игра срещу Невра.Но тази игра ще има много опасни последици за самия него...
Пойраз веднага предприема действия за да отмъсти за Синан.Решава да намери един по един членовете на Инициативата и да им потърси сметка.В това свое начинание той не е сам.Зюлфикяр, Садредтин, Еда и Ташкафа са плътно зад гърба му. Сега започва нова битка между доброто и злото ...










# 745
  • София
  • Мнения: 6 287
Зарани Hug...а ние защо гледаме, да ни пита човек hahaha hahaha hahaha
Joy

Сценариите имах предвид. Този тип сценарии. Уж влязох да се редактирам след това, пък какво съм направила, нищо.  Mr. Green

Илкер с тази визия много ми напомня Фалко. От последните серии на Кайъп, когато беше обезумял след смъртта на Фахри.

# 746
  • Мнения: 9 541
Лиа, хем не гледаш, хем най-питаш  hahaha Заповядай

Скрит текст:
Пойраз Карайел 79 еп. Резюме

Борбата на Синан между живота и смъртта!

Пойраз влиза в свръхчовешка борба за да спаси Синан.Еда, Зюлфикяр и Ташкафа правят всичко по силите си за да му помогнат.Но въпреки всички усилия, които Пойраз полага, Синан го очаква борба между живота и смъртта...
Чънар не може да проумее, това което е научил за майка си.Той решава да сътрудничи на Мюмтаз.За да отмъсти за брат си, Чънар взема решение да влезе в тайна игра срещу Невра.Но тази игра ще има много опасни последици за самия него...
Пойраз веднага предприема действия за да отмъсти за Синан.Решава да намери един по един членовете на Инициативата и да им потърси сметка.В това свое начинание той не е сам.Зюлфикяр, Садредтин, Еда и Ташкафа са плътно зад гърба му. Сега започва нова битка между доброто и злото ...












Sorry, че питам /най-много newsm08/, тази серия предстои ли, ти беше писала за Синан, но аз исках да разбера той жив ли е в крайна сметка?
 newsm51 smile3525 newsm51

Оооо, ама вие сте вече в новата тема smile3512



Последна редакция: вт, 07 фев 2017, 00:18 от lia-martin

# 747
  • Мнения: 3 747
Цитат
Sorry, че питам /най-много newsm08/, тази серия предстои ли, ти беше писала за Синан, но аз исках да разбера той жив ли е в крайна сметка?
 newsm51 smile3525 newsm51

Предстои.И аз искам да разбера дали Синан ще живее, не, че се съмнявам.А това, че питаш най-много беше шега  Wink Hug
Не знам обаче, дали Ели, която ще го гледа е много ок. със спойлерите  Thinking

Знам, че фрагмана беше публикуван, но ето ти го с БГ субс (Алекс и Шоколадчето  bouquet)за да си една идея по-наясно със ситуацията






# 748
  • Мнения: 9 541
Раче Ради Hug, не искам фрагман, гледах го bouquet, искам отговор за Синан...но нещо съм объркала времето, тя серията още неизлъчена Stop

Общи условия

Активация на акаунт