Супермаркети Европа...................

  • 37 763
  • 248
  •   1
Отговори
  • Мнения: 197
Мили мамчета , какво ще кажете за супермаркети Европа пазарувате ли ,доволни ли сте ??? Моля да споделите някакви мнения какви са ви впечатленията  от тях newsm78 

Аз съм доволна от пазаруването ,обслужването , качеството на продуктите а и  цените са много добри [smilie=smile3521.gif
А Вие??? newsm12

# 1
  • Мнения: 216
За обслужването, мога да поспоря, но за цените съм съгласна - добри са! Ние с мъжа ми само в тези Супермаркети пазаруваме.

# 2
  • Мнения: 35 891
там не стъпвам!
лошо обсужване, гадно месо, малко разстояние между лавиците, няма етикети върху стоките и стоките не са поставени над правилните цени ... при положение, че Фантастико и Била са ми на същото разстояние, нЕма смисъл да влизам и да се ядосвам, за мен пазаруването е удоволствие, а не битка с нелюбезни продавачки, ръгане между лавиците и финансова прекарвация на касата

# 3
  • Мнения: 928
Аз съм пазарулавала 2-3 пъти от този, който е в РУМ-а на Черни връх - мизерен е, мирише лошо и не съм възхитена. Цени не помня, така че няма как да сравня, а от качеството и обслужването не съм имала оплаквания  Crossing Arms

# 4
  • София
  • Мнения: 9 826
там не стъпвам!
лошо обсужване, гадно месо, малко разстояние между лавиците, няма етикети върху стоките и стоките не са поставени над правилните цени ... при положение, че Фантастико и Била са ми на същото разстояние, нЕма смисъл да влизам и да се ядосвам, за мен пазаруването е удоволствие, а не битка с нелюбезни продавачки, ръгане между лавиците и финансова прекарвация на касата
  202uu Peace

# 5
  • Мнения: 35 891
там не стъпвам!
лошо обсужване, гадно месо, малко разстояние между лавиците, няма етикети върху стоките и стоките не са поставени над правилните цени ... при положение, че Фантастико и Била са ми на същото разстояние, нЕма смисъл да влизам и да се ядосвам, за мен пазаруването е удоволствие, а не битка с нелюбезни продавачки, ръгане между лавиците и финансова прекарвация на касата
  202uu Peace

забравих - и ХИТ ми е близо Simple Smile

# 6
  • София
  • Мнения: 9 826
Оооо,Хита,любимото ми място за пазаруване.Слагам децата в количките,обикалям си ,пазарувам си-чиста работа.Е,малко по-скъпи са някои неща,но толкова рядко в нашата държава ми се случва да се чувствам като бял човек,че не бих се отказала от Хита за нищо на света. Peace

# 7
  • София
  • Мнения: 3 679
Пазарувам там понеже ми е най-близо.
Нямат цени стоките, трудно разбирам кое колко струва.
Обикновено повечето каси не работят и се чака 100 часа.
Ако имам друга алтернатива за пазар непременно я предпочитам!

# 8
  • Мнения: 7 640
Мили мамчета , какво ще кажете за супермаркети Европа пазарувате ли ,доволни ли сте ??? Моля да споделите някакви мнения какви са ви впечатленията  от тях newsm78 

Аз съм доволна от пазаруването ,обслужването , качеството на продуктите а и  цените са много добри
ти като си толкова доволна, какво те интересува нашето мнение?
За мен това са най-гадните магазини- честно
Освен причините на другите, ще добавя- изибщо не е толково евтино, колкото изглежда, з-то има масово несъответствие на цените на етикетите и на касата- може да е с 2-3ст, но това е система и е много!
Има много стоки с изтекъл срок, неудобно са ми подредени стоките, трудно намирам търсеното.
И ходя във Фантастико и Била.

# 9
  • Мнения: 197
Извинявай ,че те растройвам с това си мнение явно наистина си много,много разочарована,но сигурно и има защо #Crazy
 А питам,защото с приятелки имахме спор,а и една от тях  работи към тази верига и затова искам и други мнения Embarassed

# 10
  • Мнения: 7 640
да ме разстройваш- моля ти се, нервите са ми доста здрави Sunglasses
Просто алогично ми звучеше, затова попитах.
За по-лесно, добави една анкетка Wink

# 11
  • Мнения: 834
Това е най- залухавата търговска верига!!!!Обаче ние, от Зона Б-5, нямаме друг супермаркет! Дано в големия Мол София има и от другите вериги поне един магазин!
В Европата най - ме дразнят 2 неща:
1. С часове се блещя по етикетите, за да намеря цената на стоката
2. Тя (цената) никога не е такава на касата, каквато е на етикета. Така е за всички пакетирани храни. Само тези от кантара имат нещо общо с истината.

Останалите изброени до тук неуредици от мамите по - горе също ме дразнят, но не толкова!

# 12
  • Мнения: 7 640
Това е най- залухавата търговска верига!!!!Обаче ние, от Зона Б-5, нямаме друг супермаркет! Дано в големия Мол София има и от другите вериги поне един магазин!
В Европата най - ме дразнят 2 неща:
1. С часове се блещя по етикетите, за да намеря цената на стоката
2. Тя (цената) никога не е такава на касата, каквато е на етикета. Така е за всички пакетирани храни. Само тези от кантара имат нещо общо с истината.Останалите изброени до тук неуредици от мамите по - горе също ме дразнят, но не толкова!

и там човек трябва даа си отваря очите- мерят ти телешки салам, а на етикетчето пише филе- сещаш се как 10лв е разликата в цената. #Cussing out

# 13
  • Мнения: 46 430
Живея м/у Европа, ХИТ, Метро и Била, избор имам и предпочитам другите 3 магазина, въпреки, че Европата ми е най-близо, но цените са по-високи, например пакет бебешки мокри кърпички Нивеа е 5.21 лв., при нормална цена в другите от 4.20 лв. до 4.80 лв., тясно ми е вътре, касиерките са много бавни, губя много време, а и детето започва да нервничи Crazy

# 14
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
От Хита по-хубаво няма.Аз от центъра се дигам да пазарувам в Хит-Младост

Общи условия

Активация на акаунт