Как забременяхте?

  • 51 003
  • 183
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 85
При нас забременяването се случи от първия опит - планирано. От много време искахме да станем трима, а когато преценихме, че моментът е настъпил - просто решихме да действаме. Когато показах положителния тест на бъдещия татко, той само се усмихна доволно и каза "знаех си". Аз пък не очаквах да стане веднага, изненадата беше приятна и силно желана.

# 121
  • София
  • Мнения: 136
1. Планирано
2.Планирано
3.Планирано
 Peace

# 122
  • Мнения: 112
Забременях на вторият месец, след като решихме да спрем да се пазим. Планирано и бързо, при това на 36 години и първа бременност  Shocked Simple Smile

# 123
  • Мнения: 81
При мен се случи ин витро, така че мога да кажа че е планирано  Crazy разбрахме че имаме проблем, изчакахме една година по фонда за асистирана репродукция и Слава Богу се получи от 1 опит  Praynig Благодарна съм на Господ и ще бъда благодарна цял живот че ни дари с детенце, което очакваме през юли  Praynig Hug

# 124
  • софия-napoli
  • Мнения: 211
Непланирано,но пък желано.Интересното е че си имах симптоми,бях убедена че съм бременна дори след като ми дойде цикъла.Изчаках да свърши и отидох да си направя кръвен тест,който беше съвсем отрицателен.Аз обяснявам в къщи че съм бременна,те ме мислят за луда.Кипувам всяка седмица тестове,около 7-8 отрицателни до тук.После пак ми дойде,но само два дена и по скоро като зацапване. И резултата в момента 13 г.с.Дори тук пишех какво се случва и всички обясняваха как сгрешен уринен тест има,но сгрешен кръвен няма.Пълни глупости,има и още как.И не сгрешен а въпросния хормон който показва на тия тестове организма ми почти не го произвежда,ох не можах да го обясня обаче е факт.И с предишната ми бременност беше почти така,само че тогава не знаех какви са симптомите и разбрах като ми спря цикъла....пак в 13 г.с

# 125
  • Мнения: 85
Ние искахме да си поживеем само двамцата преди да имаме бебе. Поживуркахме си, поуредихме си някои финансови въпроси и бум от първия път бебе. Обаче много хора не ни разбраха, че сме адекватни и си правим планове и спрягаха слухове, че съм болнааа, че не мога да забременея, просто защото не исках да си споделям плановете с тях...
Хората могат да бъдат много глупави.
Не очаквах да стане от първия път, но пък съм здрава и нямаше предпоставка дане стане.
Виждам, че и при другите така се получава.

# 126
  • Мнения: 125
При нас беше планирано на 3 месец стана Hug

# 127
  • Мнения: 121
При нас беше планирано на 3 месец стана Hug


При нас също!  Sunglasses

# 128
  • Мнения: 3
При нас беше планирано и стана от първия месец. Чак не мога  да повярвам!

# 129
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 145
Планирано и стана на 3 тия месец , вече си имам 5 месечна принцеса!  Heart Eyes

# 130
  • Мнения: 1 239
Орхидейке, бях те изгубила от поглед! Радвам се за принцеската, да е жива и здрава!

# 131
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 145
Орхидейке, бях те изгубила от поглед! Радвам се за принцеската, да е жива и здрава!

Шоколадчееее благодаря, как сиииииии  Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Blush

# 132
  • Мнения: 1 239
Благодаря, добре! Чакаме една шавлива  бебка края на август!

# 133
  • Мнения: 16
Планирано - от първия път. Не сме бързали с това решение след като сключихме брак, защото искахме да бъдем пълноценни родители и се подготвяхме известно време (образование, работа, дом) - също така си поживяхме само двамата и създадохме много здрава връзка. Преди да започнем с опити за бебе си направих задълбочени изследвания за да знам какво е здравословното ми състояние и около година преди това започнах да обръщам специално внимание на едно по - правилно хранене. Приемах и различни добавки, което се оказа много разумно от моя страна.

# 134
  • Мнения: 17
При мен беше планирано, желано и се случи още на втория месец. Радвам се, че се получи така бързо.

Общи условия

Активация на акаунт