Доктор Душепеев Бургас

  • 6 533
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 14
Мами имам проблемна бременност и много искам да се прегледам при този лекар в частния му кабинет,но колкото и да търся в интернет немога да открия номер на който да си запазя час.Можете ли да помогнете?  newsm78

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 816
Точно при него ли ? Хм.... newsm78

# 2
  • Мнения: 14
Кажете моля ви какво имате в предвид.Препоръчаха ми го,но всяко мнение ще ми е от полза.Раждането наближава,а не мога да реша къде и при кого.С плацента превия маргиналис съм,имам и ниско долу една артерия,която е опасна.

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 816
Аз отдавна вече родих - преди 16 години, но се случих на негова смяна. Нощна. Не ме погледна, цяла вечер спа. Цялата работа свърши акушерката, като и помагаше санитарката. Беше на смяна само една акушерка, а ние няколко родилки. Беше отдавна, но сега като видях поста ти погледнах и резултатите в гугъл за Душепеев - виж ги и ти. Но все пак сама си прецени, моето мнение не е миродавно. В частните кабинети като си плащаш може да е различно отношението. Питай и тук   http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=898276.450;topicrefid=20

# 4
  • Мнения: 65
Мами имам проблемна бременност и много искам да се прегледам при този лекар в частния му кабинет,но колкото и да търся в интернет немога да открия номер на който да си запазя час.Можете ли да помогнете?  newsm78

Потърсете Д-р Гамишев и не си губете времето с други

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 5 834
0888628564
Категорично съм за д-р Душепеев. В момента е началник на Родилно отделение и всички тежки случаи минават през него. Раждах при него преди 3 години, няколко мои приятелки също. Много е адекватен в тежка ситуация, винаги си вдига телефона (за разлика от Гамишев) и съм доволна много от него.
Частният му кабинет е на ул. Републиканска, там преглежда само след уговорка по телефона.

# 6
  • Мнения: 1
Аз също съм ЗА д-р Душепеев, професионалист е, преди четири месеца родих секцио при него и съм много доволна...

# 7
  • Мнения: 1
И аз бях доволна докато след 3 години не разбрах, че ме е шил с конци, които с времето не се разграждат, а благодарение на тях всеки месец преди цикъл получавам силно гноене. Иначе "Много голям специалист" , но за роднините му. Благодаря му за "подаръка" , с който ме изненада след години. Ходих на хистероскопия, че да залича и последния спомен от него. Така, че имайте едно в предвид.
По- ще му подхожда Душевадев.

Общи условия

Активация на акаунт