ИЗМЕННИК НА РОДИНАТА /Vatan Haini/ - нов сериал с Халит Ергенч и Бергюзар Корел

  • 90 126
  • 736
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 23 353
Във всички случаи ще има промо на Канал Д за новия сезон.

Отделно трейлърите на сериала. Но това ще стане в началото на септември вероятно.

Новини около сериала обаче се надявам да започнат да излизат по- рано.

Нуран е все още в Каш, но това е явно работна почивка. Днес пусна снимки оттам, беше заедно с още две сценаристки. Сигурно тя и мъжът са основните сценаристи, но имат и помощници.

Назлъ е още в Чешме. Вероятно и нашите хора също. Рано е да се прибират. А и ако първите серии ще се снимат в Измир, може направо там да останат.

# 16
  • Мнения: 9 736
Ето го клипа от миналата година- публикуван е в края на август. Халит и Берг ще пеят Peace Grinning

# 17
  • Мнения: 11 116
Според мен, нашите хора няма да се приберат по-рано от 20 юли, а може и към края на месеца.
Ако снимките започват през август, така както се писа, заедно с другите сериали стартиращи през септември - нови и стари - промо на Канал Д ще има още в края на август. Няма как началото на снимките да е през август и Азизе и Джевдет да нямат готови облекла. Поне за промото.
Няма начин. Дано само всичко върви по план без сътресения от друг характер.
Освен това до две седмици ще се появят и други имена от сериала. В началото на август повечето актьори ще са известни, поне тези, които имат значение за първите 10-13 епизода.
Поне е видно, че сценарият се пише. В суров вид е четен, одобрен. Да не говорим, че е абсурд Халит да не е наясно с детайлите дори. Както и Берг, при положение, че е подписала. Няма как да очакваме следното - прибират се на 1 август, на 15-ти са на сета без каквато е да е предварителна подготовка, като се знае, че ще бъдат гледани под лупа и  още в първите епизоди трябва да им бъде повярвано.

# 18
  • Мнения: 11 116
Ето го клипа от миналата година- публикуван е в края на август. Халит и Берг ще пеят Peace Grinning



В новия ще гледаме освен нашите хора, Джейда, Бюлент, Айча - от новите сериали, актьорите от Пойраз без Пойраз  Grinning, разбира се, зрителите може би ще се затъжат за Н. от Вълците, лицата на всички останали предавания и сериали. А освен малкият Слънчо от Пойраз дали пък няма да пуснат  някое от децата на Азизе и Джев!? Joy Joy Joy

# 19
  • Мнения: 23 353


Направо цялата фамилия Юзбашиеви да пуснат в промото.  Joy

Няма да минем само с Джево, Азито и децата. Кой знае каква голяма рода ще са.  Laughing

# 20
  • Мнения: 9 736
Цитат
актьорите от Пойраз без Пойраз

... и Пойраз ще го има в 3 сезон... hahaha

# 21
  • Мнения: 11 116
Все си мисля, че в началото ще мислят Джевдет за умрял. Имам предвид семейството му. Не знам. Просто ми се върти в главата.
---------------

Пойраз ще възкръсне ли? Не съм гледала нищо, но нали беше умрял, или като Махир е безсмъртен ... Joy Joy JoyТова прободни рани, губерки, пак рани, кръвоизливи, погребения - нищо не му се опря... rotfImbo rotfImbo
.............................

Ох, Варна, дано да ни спестят поне лоша свекърва, достатъчно препятствия други и дилеми обявиха... Grinning

# 22
  • Мнения: 9 736
Цитат
Пойраз ще възкръсне ли

Според руското разузнаване/ руския форум/ Mr. Green

# 23
  • Мнения: 9 736
Когато четях в спойлера за избиването на гърците, си мислех за Джевдет- може би ще откаже да избива цивилни мирни граждани и затова ще го обявят за нац. предател newsm78

# 24
  • Мнения: 11 116
Определено ще има нещо от рода. Изобщо четейки тези материали можеш да се изпълниш с такава тъга.
Война след война, мизерия, стотици хиляди избити, глад, болести, разделени семейства, неясни съдби, изселвания....Понякога наистина не знаем да ценим това, което имаме и не сме благодарни.

# 25
  • Мнения: 9 736
В тази статия пише, че Халит е роден 1930 г. ooooh! Mr. Green  или аз грешно разбрах Whistling

# 26
  • Мнения: 15 391
Ей га де, къдравелка и мъжо й  Heart Eyes Heart Eyes

# 27
  • Мнения: 9 736
Галка  bouquet  най- после и Халитко се показа Heart Eyes

# 28
  • Мнения: 23 353
Добро утро и хубав ден на всички!

Галка, благодаря за фотото.  bouquet

Много са хубави Берг и Халит. Никъде не срещнах откъде е снимката. Прилича ми на някаква зала. Може да е било представление или място за детски игри.


Цитат
В тази статия пише, че Халит е роден 1930 г.   или аз грешно разбрах

Вчера една жена им беше пратила иронично един туит: "Халит Ергенч наистина ли е роден през 1930? Не му личат годините."  Joy

Цитат
Ох, Варна, дано да ни спестят поне лоша свекърва, достатъчно препятствия други и дилеми обявиха..

Знаем, че със сигурност ще има свекърва. Вероятността да е добра е 1: 9  Laughing Laughing
По-интересно ми е коя актриса ще играе майка на Халит.
Честно казано, от по-старото поколение само Небахат ми изплува в съзнанието. Може би защото не съм гледала много сериали. Не се сещам за други популярни актриси на нейната възраст. Но няма да е тя със сигурност.

# 29
  • Мнения: 9 736
Добро утро Цветен и ведър ден, много усмивки Flowers Sunflower


Общи условия

Активация на акаунт