Да преправим старите мебели с любов - тема 31

  • 166 601
  • 757
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 351
Здравейте, има нужда от помощ. Имаме един навес , дървена конструкция,С нищо не е обработено това дърво. Става две три години откакто е направен.Т Искам да го направя нещо,но не искам да е тъмно. А започва за потъмнява с времето.Мъжът ми купи някакъв лак, череша ,но не не съм сигурна дали това е правилното. Дай те идея с какво да го третирам това дърво . Благодаря предварително.

# 751
  • В градината...
  • Мнения: 15 923
Миналата седмица в Лидъл имаше туби по 3 литра масло - от безцветно до тик /като цвят/.
При всички случаи масло, като се омаслява периодично.

# 752
  • софия
  • Мнения: 386
Относно стълбището и аз целях този ефект от снимката,но моите не изглеждат така добре.Освен това не ги довърших,защото не ми ги харесаха а и маслото така миришеше,че при 4 дни проветряване още се усеща.
Така че сега са малко неглиже-тук,там дърво ;някъде масло и така.

# 753
  • Мнения: 46 403
Време се за нова тема  Peace

# 754
  • София
  • Мнения: 227
Здравейте,

Имам един въпрос, който не е много по темата, но по-удачно място не открих. Имаме ниша в антрето, която искам да направя на гардеробна, само дето боята по тавана се лющи и следователно ще се цапат дрехите, които искам да прибера там. Трябва да измисля как сама да успея да го облицовам с нещо. Мислих си за тапети някакви или пък корк. Моля ако някой е правил нещо подобно да сподели какво е използвал като материал/лепило. 

# 755
  • Перник
  • Мнения: 4 859
Здравейте,

Имам един въпрос, който не е много по темата, но по-удачно място не открих. Имаме ниша в антрето, която искам да направя на гардеробна, само дето боята по тавана се лющи и следователно ще се цапат дрехите, които искам да прибера там. Трябва да измисля как сама да успея да го облицовам с нещо. Мислих си за тапети някакви или пък корк. Моля ако някой е правил нещо подобно да сподели какво е използвал като материал/лепило. 

Каква е боята? След като така и така се лющи, не можете ли да я свалите и да боядисате наново? Дори и да се облицова, за да се задържи облицовката, основата, върху която се лепи трябва да е здрава  Peace

# 756
  • София
  • Мнения: 39 673
Моля пуснете нова тема.

# 757
  • Перник
  • Мнения: 4 859
Моля пуснете нова тема.
Готово Simple Smile
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=972274.msg34779601#msg34779601

Като не съм активна в преправянето, поне това свърших  Blush

Общи условия

Активация на акаунт