Към мамите ползващи Нан

  • 1 024
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 120
Искам да ви попитам, откривате ли разлика м/у млякото в старите кутии и това в новите? Thinking Купих такова в нова кутия и ми се стува по-различно. Благодаря за отговорите!

# 1
  • Варна
  • Мнения: 3 227
Ох, тъкмо това се чудех и щях да търся предишната тема за стария и новия НАН. Симона определено открива разлика и не иска да пие новия НАН 2. Тъкмо се зарадвах че се научи да пие АМ от чаша и почти приключихме с кърменето, купих от новия, и сега не го иска  Sad Щом и ти си забелязала такова нещо, значи има явно разлика във вкуса

# 2
  • гр. Козлодуй
  • Мнения: 203
Аз купувах НАН 1, но не съм обърнала внимание дали има разлика. Прасчо определено не намери. Сега яде НАН 2, но е от старите /имахме си го от преди, купен погрешка Simple Smile/

# 3
  • Мнения: 134
Да, наистина има разлика. И на Вики не и харесва и не иска да го пие. Сега съм купила една кутия Фризо 2- пие го, явно и харесва.

# 4
  • Мнения: 5 370
Че какъв ще да е този нов НАН??? newsm78 Ние допреди един месець пихме такова-не съм видяла разлика?
Ама той моят изтребител щом горчиво ХИПП ХА пи-май няма много претенции

# 5
  • Варна
  • Мнения: 80
Вчера и ние взехме от новото. освен че е  по малко като количество, но за сметка на това по скъпо като цена засега не откривам друга разлика. Моге би се разтваря малко по трудно но не съм сигурна.. Епоне Крис не открива разлика newsm78 

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 926
Ние сме на НАН ХА. Вчера татито купи - като кутия май е същото и като грамаж , но е станало по-скъпо с окло лев и пове4е newsm78 Още не съм идала от тази партида - ще видим

# 7
  • Враца
  • Мнения: 109
Новия НАН 1 е с добавени  висши мастни киселини съдържащи се в майчината кърма и специален белтъчен микс и имал бифидус ефект.В таблицата за среден състав новото е точното съдържание на нуклеотиди.За НАН 2 -новото е съдържанието на селен/това по данни от другата тема,която отворих,но тогава почти никой не го беше давал/.Давам НАН 1 от 2 седмици и ми се струва,че е по-гъсто,по лесно се разбива и с по-малко пяна/особено когато водата е малко по-висока от телесната температура/.
Аз също очаквам мнения особено по отношение на коликите и редовното акане.

# 8
  • Мнения: 179
От една седмица и ние сме с новия НАН2 и нещо не и харесва на Алекс Confused Тази сутрин ми повърна на фонтан,а преди малко едвам и дадох 150мл и не иска повече бута бибата с език,до сега не се е случвало такова нещо,винаги си изпива млякото.Като мия шишето е по мазно от преди,а като го правя няма пяна както със стария НАН.До сега не сме имали проблеми със запека,но от това мляко се запече,а пък нали имало бифидус ефект newsm78 Не ми се иска да го сменям,но май ще се консултирам с педито и ще го сменим  с друго мляко.

# 9
ами ние отдавна-вече може би две три седмици- сме на новия Нан 1, понеже от стария в нашите магазини няма. да цената му е по-висока, тоест същата ама грамажа намален. моето бебче не открива разлика, яде си както преди. аз както са писали някой от другите мами виждам разлика само в това че не прави толкова пяна и се разбива по-добре. що се отнася до акането-ами даването на новият Нан съвпадна при нас със захранването с по-твърди храни и от тях се промени изцяло вида на акото, ама аз си давам на бебешока и плодови пюренца с разхлабващо действие и май за сега няма проблеми.

# 10
  • Мнения: 4 392
Аз още като отворих новата кутия и забелязах ,че видимо има разлика - прахът не е толкова фин.
Наистина се разбива по-лесно и не прави толкова много пяна .
Симона не е намерила разлика обаче Laughing
Да не би някои деца да реагират на селена? newsm78 и затова да не го пият?

# 11
  • Мнения: 680
моят син е доброто прасенцеSimple Smile и не намерири абсолютно никаква разлика.

# 12
  • Мнения: 1 052
При нас ефекта е обратен, малката се цупеше на стария, а сега си изпива всичко. И преди и сега, от Нан-а ходи по-лесно до тоалетна. И аз забелязах, че образува по-малко пяна от преди. Защо не пробваш с малко захар, като намалиш постепенно количеството и? Аз така направих, защото отначало изобщо не изкаше да пие нещо различно то кърма...

# 13
  • Мнения: 15
 
  И мен нещо ме съмнява че новия НАН 1 (той би трябвало да е по добър) нещо няма да ни хареса.Почна да яде по-малко. Ще е жалко да го сменям тъй като тази бактерия му е доста необходима - труден е   с коремчето още от първата седмица. Дано да го хареса ... ще изчакам малко. newsm78 newsm12

# 14
моят син е доброто прасенце:) и не намерири абсолютно никаква разлика.

и ние така. Поне да този момент не го е отказал, папа и не мрънка  Wink

Общи условия

Активация на акаунт