Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Туризъм
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

Ние ще отскочим за 3 дни до Копривщица. Като гледам прогнозата за времето обаче  umbrella
Цитирай

ГОре на черешата...

А ние само ще обиколим бабите travel,да им натрошим яйцата easter и се връщам да стягам багажа,че нашия тати пак е командировка...  car003 smile3515 smile3512
Цитирай

Видин

Ще съчетаем празника с дишене на чист въздух в Сандански десетина дни  Very Happy.
Цитирай

Paradise

При майка ми, извън София - в домашна уютна обстановка, дъхави козунаци и шарени яйца Love
Цитирай

София

Свекър ми е юбиляр, така че през почивните дни сме му на гости / тук в София/ще купонясваме  bigdance2 ще се чукаме с easterи ще поливаме cheers празника.
Цитирай

Софийското дъно на световните гащи:)

Ще пътуваме до Шумен (слагаме 3 години от смърта на баща ми), но там ще се видя със стари приятели, ще си правим пикник на Шуменското плато (дано не вали!!!), после потегляме за Ямбол да кажем "джак" и на свеки и от там - връщане в София. Големи обиколки голямо чудо  #Crazy
Цитирай

София

На гости на баба и дядо за първи път ще водим малкото човече в Козлодуй, дано и хареса. До там са 3 часа път ама се надявам да ги проспим Smile
Цитирай

sofia

И ние на гости на баба и дядо и смятам да пообиколим и роднините,  т.е. ще сме в Българево, Каварна, Шабла.
Цитирай

София

Ако някой иска да изкара Великден в Сандански - хотел "Св.Никола" бързо да свирка.... Laughing - има 4 свободни стаи ...засега . Предложението е валидно до 17.00 часа днес 19.04. и само за МАМИ от портала! Интересуващите се за пишат на ЛС или направо на служебния ми телефон 02/9813474.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.