Случи ми се нещо странно XIV

  • 171 662
  • 725
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 1 503
Нямам идея,важното е,че спря.Около бебетата нямам време да анализирам..

# 721
  • Мнения: 200
Започнах на нова  работа преди година. Един колега се оказа от квартала в който живея и аз. След още 6-7 месеца се оказа че живее на моята улица. Очудих се че не го познавам и не съм го виждал преди . След още 1-2 месеца се оказа че живеем на 30 метра един от друг, точно през 1 вход  Shocked От както знам че живее там го виждам вече 2 пъти по улицата.
Държа да отбележа че живея на въпросната улица вече 19 години и познавам хората в района. някой от тях и с подробности . Не мога да си обясня случката.
Колко ли още хора живеят наоколо които никога не съм виждал, или мозъкът ми игнорира?

# 722
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Започнах на нова  работа преди година. Един колега се оказа от квартала в който живея и аз. След още 6-7 месеца се оказа че живее на моята улица. Очудих се че не го познавам и не съм го виждал преди . След още 1-2 месеца се оказа че живеем на 30 метра един от друг, точно през 1 вход  Shocked От както знам че живее там го виждам вече 2 пъти по улицата.
Държа да отбележа че живея на въпросната улица вече 19 години и познавам хората в района. някой от тях и с подробности . Не мога да си обясня случката.
Колко ли още хора живеят наоколо които никога не съм виждал, или мозъкът ми игнорира?

Е, не е нищо странно да не познаваш хората на улицата, на която живееш. Аз във входа /15-етажен блок/ не познавам съседите, дори по физиономия... Може пък и скоро да се е преместил около вас!

# 723
  • Мнения: 1 892
Преди години, когато дъщеря ми беше току що проходило бебе, се запознах в парка с майка. От дума на дума стана ясно, че децата ни са родени на една дата, в една болница и носят едно и също име. Живееха на две пресечки от нас, а не се познавахме.После бяха и в една група в градината...нищо странно не виждам, просто страхотно съвпадение Simple Smile

# 724
  • Мнения: 200
Уточнявам още веднъж, че познавам хората в този блок с 5 входа, ама наистина ги познавам . Живеем в малък квартал предимно с къщи, и този блок е един от малкото. Още повече че дълго време имахме магазин и стоеики стотици пъти отпред съм виждал кой какъв е, що е по неволя. Знам кой за кого е женен , колко деца има , каква кола кара и т.н. Дори и да не знам подробности по физиономия поне ги познавам. Семейството ми е общително и с повечето сме приятели . Също така живея на първия етаж и докато готвя целия човекопоток минава покрай паркинга и покрай терасата ми ... и никога не съмго виждал. изрично го питах от скоро ли живее там и той ми каза че с изключение на едно прекъсване от 2 години все си е там . Младо момче в активните си години с куче което разхожда всеки ден . newsm78
И блока ни не е от големите, 8 етажен е.
Както и да е, за мен си беше озадачаващо .

# 725

Общи условия

Активация на акаунт