Как давате дуетите на Хип?

  • 1 043
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 27 524
Тези,дето са на два пласта? Разбрквате ли ги или първо давате бялото (то какво е точно?) и после плодовете отдолу?

# 1
  • Мнения: 5 299
АЗ ровя с лъжи4ката наред, мързи ме да ги разбърквам Blush Mr. Green

# 2
  • sofia
  • Мнения: 4 296
аз ги бъркам,е не се престаравам

# 3
  • UK
  • Мнения: 1 334
не ги бъркам, само към края  Grinning у нас горният слой е на почит.

# 4
  • Мнения: 5 246
Ами доколкото мога ги разбърквам  Simple Smile

# 5
  • Мнения: 2 936
някой път ги разбърквам,но повечет не  Simple Smile отгоре е плодово пюре отдолу извара,а другите май бяха отгоре йогурт-вторият пласт плодове

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
АЗ ровя с лъжи4ката наред, мързи ме да ги разбърквам Blush Mr. Green
newsm10 А и не знам дали трябва да се бъркат изобщо newsm78 Laughing

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
аз ги бъркам,е не се престаравам
Аз пък с най-голямо старание бъркам Mr. Green

# 8
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Пробвала съм и по двата начина, все си ги хапва.Горният слой е за основно ястие, а а долният за десерт Party

# 9
  • Мнения: 3 042
отгоре е плодово пюре отдолу извара,а другите  бяха отгоре йогурт-вторият пласт плодове
Peace

Аз винаги ги разбърквам добре, защото ги давам предимно за десерт или м/у храненията и давам по 1/2 бурканче. За да не яде единят път само извара , а другият път само плодово пюре трябва да ги разбъркам добре.

# 10
  • Мнения: 394
Пробвала съм и по двата начина, все си ги хапва.Горният слой е за основно ястие, а а долният за десерт Party
Точно.

# 11
  • Мнения: 27 524
Пробвала съм и по двата начина, все си ги хапва.Горният слой е за основно ястие, а а долният за десерт Party
Точно.

Да,ама на едното нали били плодове отгоре? Пак ли са основно ястие?

# 12
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Пробвала съм и по двата начина, все си ги хапва.Горният слой е за основно ястие, а а долният за десерт Party
Точно.

Да,ама на едното нали били плодове отгоре? Пак ли са основно ястие?
Абре ще видиш ти едно основно ястие, не разбра ли че се майтапя LaughingВсе си е десерт HugДали ще му ги разбъркаш, или ще ги изяде на пластове, в корема му ще се омешат Heart EyesДавай си му ги както на теб ти харесва  bouquet

# 13
  • Мнения: 140
Аз ги давам понякога за следобедна закуска.Разбърквам го добре и става нещо като плодово-млечен крем Peace

# 14
  • Мнения: 1 427
Не ги бъркам,карам наред!

Общи условия

Активация на акаунт