Търся дрешки, обувки и играчки за 4 годишно момченце

  • 12 243
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 404
Имам подходящи зимни ботушки за детето, ако имат нужда.

# 16
  • София
  • Мнения: 4 883
Имам подходящи зимни ботушки за детето, ако имат нужда.
   Чудесно, те имат нужда от всичко. Сега е лято, но скоро ще му трябват ботушки, яке, дебели дрешки. Просто може да им подарите всичко, което не ви е нужно- вещи, завивки, дрехи, обувки, играчки. Благодаря на Добротата във всички вас!

# 17
  • Мнения: 333
Здравейте, аз също имам възможност да изпратя на момченцето предимно есенни дрешки, маратонки и играчки, и ще се постарая до края на тази седмица да го направя.
Искаше ми се да ги пусна по куриер, но щом е по-сигурно, че майката ще ги получи по пощата, ще ги изпратя там.

# 18
  • София
  • Мнения: 4 883
Наистина ми се струва по-удачно подаръците за детето да бъдат изпратени по пощата, защото не съм сигурна, че куриерът ще може да намери местоположението на фургона. В момента майката чисти двора на нашата къща, в която ще се настани с Малчо и ако всичко е наред, занапред ще може да получава дрешки и обувки на истински адрес.  Peace

# 19
  • София
  • Мнения: 4 883
Чакам да видя коя мама ще си признае, че днес е ходила при Денис и майка му и им е занесла страхотни подаръци...

# 20
  • София
  • Мнения: 4 883
Само да ви кажа, мили момичета с добри намерения, че майката на Дени вече има работещ телефон и всеки, който има желание, може да се свърже лично с нея, да я посети на място в селото и да се запознае с Денис. Wink Номерът е 0886 692445 Зоя. В момента майката усърдно чисти двора на нашата къща, за да може да се приюти в една от стаите с детето. Опитвам се да и помогна, доколкото е възможно и с някаква покъщина-перде, покривки, килимче, покривала, посуда, тъй като в къщата всичко е безкрайно амортизирано и захабено. С две думи- каквото и да имате в излишък, може да помогне на жената да си създаде местенце, което да направят свой мъничък дом. И разбира се, най-важен е Денис.... Той е безкрайно щастлив от топката, лакомствата, играчките и дрешките, както и обувчиците, които днес е получил от една мама тук (предполагам, че е Алиса). Зоя каза, че не може да се нарадва на подаръците и е безумно щастлив. Wink

# 21
  • София
  • Мнения: 4 883
Момичета, ама защо никоя от вас не си признава тук, че е изпратила подаръци на Денис? Днес майка му каза, че той е супер издокаран с нови чехли, потничета и панталонки и се хвали на всички колко хубави неща има. В момента нямам възможност да отида до селото, за да го снимам с новите дрешки и обувки и да ви го покажа. Е, Денис е щастлив.... Благодаря ви, че го карате да се усмихва! Wink

# 22
  • Sofia
  • Мнения: 47
Искам и аз да помогна с малко дрешки и играчки,моя син също е на 4 носи размер 104см,но има такива дет не ги носи,може ли да ми кажете колко е висок Дени за да знам кой ще му станат има затова лято и малко за зимата  newsm78

# 23
  • София
  • Мнения: 4 883
Искам и аз да помогна с малко дрешки и играчки,моя син също е на 4 носи размер 104см,но има такива дет не ги носи,може ли да ми кажете колко е висок Дени за да знам кой ще му станат има затова лято и малко за зимата  newsm78

Денис е дребничък затова предполагам, че дрешките за възраст 4-5 години ще са му абсолютно по мярка. Simple Smile


Някоя мама тук му е изпратила синя ризка и дънки и днес майка му каза, че децата в селото му завиждат колко хубави дрехи и сандали има. А той лично ми се похвали, че вече има топка. Simple Smile

# 24
  • София
  • Мнения: 30 079
Здравейте,

има ли нужда от перде, пантофки и обувки за есента на детето, ще гледам да изпратя спално бельо и покривка, ако още не са набавени.
Обувките 26-ти размер ли трябва да са?

# 25
  • Мнения: 621
Здравейте. Моля, дайте размери за детето - ръст (не години), за обувки ако е възможно размер на крачето в см., ще е най-точно. Защото за по-големи неща да, няма да е проблем, но да не се оказват малки и ненужни.  Peace

# 26
  • София
  • Мнения: 4 883
Момичета, за момента Денис няма нужда от повече дрешки и подаръци, тъй като с майка му са решили да заминават за Германия и да пробват да заживеят там. Помогнахте им много в труден за тях момент. Благодаря ви!

Общи условия

Активация на акаунт