Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Искам бебе
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 41 отговора
Здравейте и от мен!Много ми е приятно,че се регистрирах и ще се чувствам по-пълноценно,защото Ви чета отскоро и наистина смятам,че сте един от най-позитивните форуми за самопомощ! Peace
Сега за въпроса ми пия дуфастон от 17 ден на цикъла си и още на 3 ден от приема ми излязоха 3 огромни пъпки,които са толкова болезнени и депресиращи,че направо не ми се поглежда огледало!Мислите ли ,че може да е от дуфастона?И ако нямам нужда от допълнителен прогестерон,дали това е причината за появата на тези пъпки...Готова съм на всичко за да имам бебче,но трябва да знам дали е нормално състоянието ми и дали не е признак на нещо друго....Моля Ви момичета,ако някой се е сблъсквал с подобна ситуация да ми каже 2 думи.....Благодаря предварително... Hug  bouquet
Цитирай

София

Напълно те разбирам. И от Дуфастон, и от Утрогестан ми излизат пъпки и се чувствам ужасно, защото и през пубертета съм нямала пъпки. След като престанеш да го пиеш - изчезват, а дотогава, използвай лосион Акне Аут Актив. Всичко е на хормонална основа, не се безпокой!
Цитирай

в сърцето му

И аз също се опъпчих от Дуфастона и док ми каза, че било нормално. Peace
Цитирай

И аз докато пиех Дуфастон се опъпчвах така по брадата и челото, само че точно преди М. Кожата ми е суха и пъпки не съм имала преди това, дори в пубертета.  А тези са големи и подкожни. Според мен е от хормоните.
Цитирай
Благодаря Ви много!Утешително звучи,че е нормално..доста се стреснах!Много неприятно положение!Ще си купя още днес Акне аут!!! Hug
Цитирай

в едно любящо сърце

Аз пия Утрогестан 2х1, но никакви пъпки нямам, нито ми е зле. На втория ден от приема ми падна рязко кръвното, и много се чудех дали да го продължа, но нали сме готови на всичко за бебче си го продължих. Е, вече 5-ти ден го пия и кръвното си ми е добре сега, само започва да ми се гади на гладно. Дали не е от него?
Цитирай

Бургас

Нека и за се включа
От Понеделник си слагам Утрогестан 2х2 /вагинално/ и от вчера следобед съм ужасни пъпки по лицето - дори помислих че е слънчева алергия /въпреки  че вчера нямаше  nature016
Дори днес се чудя дали да не се обадя на доктора да го спирам Утрогестан а
Да ви попитам вас сърбят ли ви пъпките Crazy -  при мен са като от ухапване от комар и ме сърби. #Cussing out
Чудя се дали да не си изследвам прогестерона и ако е достатъчно висок да спра тези хапчета newsm78
Цитирай

Бургас

Между другото, когато пиех дуфастон ми нямаше нищо, поне не съм забелязала Outta Joint
Цитирай
Тини,дали пък аз ако мина на утрогестан няма да се скрият тези противни пъпки!Възможно ли е различният продукт да влияе различно на жените?!Дори под фдт се личи!Ужасно е !Но ще търпя! LaughingМен пъпките и ме сърбят и ме болят!Дори снощи обръщайки се и сменяйки позата си  в съня си,усещах как дори допира с възглавница ми пречи ! smile3511
Цитирай

София

Хоупи, на мен и от Дуфастон, и от Утрогестан ми са се появявали пъпки. Знам, че е ужасно, особено за една жена, но ако се налага - търпи и това е.
Цитирай

Стефани, гаденето може да е от дуфастона. И аз го имах, макар че може при мен да са и от проблеми със стомаха.

От миналия месец съм вече на Оргаметрил и пъпка пак ми цъфна на лицето. Прогестерона е виновника май  newsm78
Цитирай

Бургас

Хоупи, не знам как ще ти се отрази смяната може би трябва да питаш доктора
Това което чеата за Утрогестан  е много хубаво, но аз се побърквам newsm61, иска ми се да ходя с мокри кърпи на лицето
lea и при теб ли е толкова"ужасно" имам чувството че лицето ми е като разорана целина - на "бабунки" smile3515
Цитирай

София

Е, чак ужасно Rolling EyesИмах пъпка на брадата и две една до друга на бузата. То за мен и това си е голям ужас, защото никога съм нямала пъпки. А пък майка ми как ме успокои CrazyКаза ми, че от тия хормони и ще се окосмя много Shocked Е, аз още не съм се сдобила и с тая "екстра"
Цитирай
Ами ще си трая и дано не ми дойде...пък пак си казвам ще търпя каквото и да е стига да дойде бебчо!Точно на "бабунки" и при мен,такива които не избиват само се уголемяват - ужас!Ще говоря с док,ако трябва да ги продължа да пробвам и утрогестан!Да и аз съм чела,че прогестерона е виновен,нещо от рода на това,че се свързва с някакви рецептори ,които възбуждат производство на андростендион и/или тестостерон...ох колко ужасно го обясних Embarassed
Цитирай

Бургас

Хоупи   току що говорих с доктора  phoneuu
Каза че е възможно да се получат подобни реакции
Смени ми Утрогестана с Дуфастон 2х1 че да видим newsm78
Консултирай се и ти с твоя доктор
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 41 отговора