За ноктенцата!

  • 1 789
  • 32
  •   1
Отговори
  • Враца
  • Мнения: 109

Здравейте мами,
Дайте съвети за безопасно изрязване на ноктенцата и на ръчичките и на краченцата.Препоръчайте и най-добрите ножички.Предварително благодаря!
П.С.Имате ли информация за термометрите-биберон и достоверни ли са данните при 1 и 1/2 месечно бебе и дали могат да се намерят в България.

# 1
  • Мнения: 1 258
Аз ползвам нокторезачка на Gerber и съм много доволна.Ползваме от 7 години(още с каката).

# 2
  • Мнения: 513
Ползвам обикновена нокторизачка безопасно е  Peace , относно биберона-термометър не бих могла да кажа достоверно ли е , но защо не сравниш с обикновен термометър  newsm78.

# 3
  • Мнения: 7 186
Аз имам комплект за маникюр на Bebe jou. Не е лош, ползвам ножичката за изрязване на ноктите на ръцете и краката и пиличката. Нокторезачката не ми е удобна нещо.
Термометър ползвам дигитален на Чико.

# 4
И аз ползвам нокторезачка.Дори режа ноктите на бебчо докато е буден.Не се страхува от тази процедура, а си мисли, че си играем Grinning Laughing

# 5
  • Мнения: 679
Ползвам ножичка Чико и съм доволна от нея. Леко е накривена и е с тъпи връхчета. Безопасна е за използване.
Най-точно се мери на бебе ректалната температура. С биберона при всяко отваряне на устата, може да се получат отклонения.

# 6
  • Димитровград
  • Мнения: 1 742
Аз само с ножичка мога да ги изрежа.Иначе с нокторезачка сигурно е по-лесно.

# 7
  • Мнения: 2 220
Режа ги с обикновена ножичка с извити крайчета - само на ръчичките. На краката и до този момент се белят сами  Wink Термометър още не съм ползвала и нямам мнение.

# 8
  • Мнения: 8 917
С ножичка на Чико сме, но в последно време Гери въобще не дава да й доближа ноктенцата и голямо залисване пада - само като гледа реклами може да се кротне Mr. Green

# 9
  • Мнения: 765
Ползвам ножичката на Chicco , но скоро пробвах с обикновена нокторезачка и се справих добре. В самото начало ме беше страх и я чаках да заспи и тогава и ги режех , но вече свиквам и така. Давай внимателно , но по-смело!

# 10
  • Бургас
  • Мнения: 10 819
И аз използвам ножичка.Нещо ме е страх с нокторезачката,но не съм и пробвала.Имаме и такъв термометър-биберон,но Тери не обича биберони и никога не можем да изчакаме времето за отчитане,та пак с живачния или дигиталния под мишничката.

# 11
  • София
  • Мнения: 298
Ползвам ножичка на Чико, с тъпи връхчета. Ноктите на ръцета режа, докато се е зазяпало в нещо (ТВ наистина върши работа за целта). На краката не бях рязала досега, тя риташе бясно, така че снощи процедурата беше извършена в банята - аз режа, таткото полива със струйка вода, за да отвлича вниманието.
Термометър - мисля, че в устата ще ти даде приблизителна представа. Другите варианти ще са по-точни.

# 12
  • София
  • Мнения: 2 271
Изрязвам ноктите на ръцете и краката на сина ми с моята ножичка за кожички. Безопасно е, защото му държа ръката и съм свикнала.

# 13
  • Мнения: 3 447
Рязала съм и с бебешка ножичка, и с бебешка нокторезачка, но с нокторезачката определено ми е по-лесно.

# 14
  • София
  • Мнения: 7 032
Режа с бебешка ножичка на Чико, аз не можах да се справя с нокторезачката.

Общи условия

Активация на акаунт