Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравни заведения, специалисти
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 41 отговора

София

Чудя се къде да ми следят бременността?
Колко струва в момента абонамента в Шейново, знае ли някой?

За Вита също незнам как са цените, но  Мони каза , че е много доволна и се замислям?

Дайте мнения! ooooh!
Цитирай

София-Париж-София

Цитат на: Ybag
Чудя се къде да ми следят бременността?
Колко струва в момента абонамента в Шейново, знае ли някой?

За Вита също незнам как са цените, но  Мони каза , че е много доволна и се замислям?

Дайте мнения! ooooh!

Шейново-220 лв. Ама пусни търсачка за ЖК в Шейново специално, тая тема е обсъждана около 200 пъти:)
Цитирай

София

Незная колко струва сега в Шейново. Пред година беше 200 лева , проследяването на цялата бременност в Женската консултация. Предполагам, че сега не се е променило. Но изобщо не съм доволна от ЖК на Шейново. Минават всички бременни като на конвейр. Трябва да ги подсещаш за всичко. Отношението им хич не е добро.  Постоянно се сменят лекарите.  Абе, сега ако съм бременна никога не бих отишла там. Най- добре е да си избереш един лекар, който да ти проследи бременността.
Цитирай

Все още в къщи, но скоро може и в лудницата

Аз в момента съм записана в ЖК в Шейново и до момента не са ми пропуснали нито едно изследване. Наистина е малко като на конвейр, но това все пак е болница. Ако има някакъв проблем викат лекари за консултация. Лекарите в ЖК за две и две акушерки, но има и стажанти. Всеки преглед се записва подробно в картона на бременната като се прилагат и всички направени изследвания.
Цитирай

Sandhausen, Germany

Добро утро:)
Знаеш мнението ми за Вита - с двете ръце гласувам за тях.
А за Шейново - лабораторията им е под всякаква критика, освен това ако се запишеш на ЖК там всеки път ще те гледа различен лекар, което според мен не е много удобно, хигиената в кабинетите не е много на ниво... но пък ще ти излезе много по евтино!
Във Вита абонамент няма. Там си плащаш всеки преглед / 15 лв. / и всяко изседване - по- малко по високи цени. Но пък си записваш час и не висиш с часове, всички лекари са ти подръка и можеш да се консултираш с лекаря си по всяко време и по тел. / поне при моята лекарка е така/.
Цитирай

Кори Селести

Вита...д-р Райчева....
стахотна е!!!!
Цитирай

Букурещ

ВИТА не е поликлиника както си написала, а БОЛНИЦА вече.
Има разлика.
Цитирай

София

Цитат на: Liorena
ВИТА не е поликлиника както си написала, а БОЛНИЦА вече.
Има разлика.

Извинете ме за невежеството!
Но спец. за ЖК не виждам разлика!
Цитирай
Аз си водих консултацията във Вита при д-р Кълвачева и съм безкраино доволна!!!Струваше ми около 250-260 лв-малко по-скъпо от Шейново.Сега има и абонаментни планове.Вита се преместиха в нова сграда и вече са клиника!Успех!
Цитирай

София

Новата сграда на Вита е много хубава. Заслужава си там да отидеш, дори за да се почувстваш като бял човек. Наистина вече е болница Вита. Има и родилно отделение. Мисля, че тя е по-добрият избор. А и аз живея съвсем наблизо, ще се обаждаш и ще пийваме по едно кафе! Coffee
Цитирай

София

Цитат на: lea
Новата сграда на Вита е много хубава. Заслужава си там да отидеш, дори за да се почувстваш като бял човек. Наистина вече е болница Вита. Има и родилно отделение. Мисля, че тя е по-добрият избор. А и аз живея съвсем наблизо, ще се обаждаш и ще пийваме по едно кафе! Coffee

s udowolstwie she priema pokanata. oshe poweche , che az syshto ziweq na blizo!
Samo che zimata sme pri sveki da gleda beba! Crying or Very sad  Crying or Very sad  Crying or Very sad  Crying or Very sad
Цитирай

София

Samo che zimata sme pri sveki da gleda beba!  

А свеки далече ли живее? Дори и да е така, като идваш на консултация, ще се виждаме. Аз съм съвсем, ама съвсем наблизо!
Цитирай

София

Цитат на: lea
Samo che zimata sme pri sveki da gleda beba!  

А свеки далече ли живее? Дори и да е така, като идваш на консултация, ще се виждаме. Аз съм съвсем, ама съвсем наблизо!

с удоволствие! Very Happy
Цитирай

DE

Glasuvam s 2 rutse za Vita.
Tam si sledih bremennostta pri d-r Rajcheva, neverjatno dovolna sum.
Suzjaljavam i che ne mozjeh da rodja pri neja...
Preporuchvam Vita goreshto na vsichki !

P.P. Sory za latinitsata, imam njakakvi problemi s kiriliziraneto...
Цитирай

Sandhausen, Germany

Абонамента на Вита представлява следната схема - плащаш предварително 100 лв. за което получаваш прегледи и изследвания за 105. Малко безсмислено ми се струва.
Иначе болницата наистина е супер и ако можеш да си позволиш да раждаш в родилното  им отделение сигурно няма да ти се иска да си тръгнеш след това:)
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 41 отговора