Лидл 87

  • 119 400
  • 754
  •   1
Отговори
  • Перник
  • Мнения: 4 863


АКО ИСКАТЕ ДА СЛЕДИТЕ ТЕМАТА, НО НЯМА КАКВО ДА КАЖЕТЕ,ОСВЕН "ЗАПИС" КЛИКНЕТЕ ПОД ЗАГЛАВИЕТО И НА "ВКЛЮЧИ ИЗВЕСТИЯТА" И ЩЕ ПОЛУЧАВАТЕ ОТГОВОРИ ПО ТЕМАТА.МЕРСИ!! bowuu
големите букви не са викане в случая Laughing

 

Онлайн брошура
Всеки четвъртък нова брошура
КАК СЕ ОТВАРЯ КАНИЧКАТА СЪС СМЕТАНАhttp://dox.abv.bg/files/dw?a=42197898db


Промоции
Лидл уикенд: всеки петък хранителни продукти на промоционална цена

Maгазини

Контакт
Hotline: 0800 14141 (безплатен телефон от понеделник до петък между 9.00 и 18.00 часа)
e-mail: hotline@lidl.bg

Гаранция за удовлетвореност
Можете:
- да върнете хранителни продукти закупени от Lidl по всяко време срещу представяне на касов бон;
- да върнете нехранителните продукти закупени от Lidl в рамките на 1 месец срещу представяне на касов бон;
- да върнете горепосочените продукти във всеки от магазините на Lidl в страната, без значение от кой магазин е закупен продукта;
- да се обърнете към сътрудниците ни на безплатния телефон относно продукти в гаранция след изтичане на едномесечния период.

Когато имате проблем със стока, закупена от Лидл (кафе машина, тостер и подобни), за която важи гаранция и не искате връщане на парите, и стоката е в работещ вид, възползвайте се от гаранционния сервиз. Опаковате стоката (не е задължително да е в оригиналната опаковка), лепвате й касовата бележка или нейно ксерокопие и я носите в най-близкия офис на Еконт, където я изпращате за сметка на получателя на адрес: София 1000, ул. "Искър"55, Сервизен център "Бушона" ЕООД. Когато я отремонтират, ще ви я върнат пак с куриер за тяхна сметка. Може да я занесете и на място. Ако повредата не може да бъде отстранена, ще ви дадат нова стока. Сервизът е 3 години.

Информация за клиента

Игри и промоции

Информация за продуктите

Ръководства, софтуер и видеофилми за продукти

Ново в Lidl

Рецепти


Продукти, които харесваме:
Скрит текст:
Кроасани с маслo
Шоколад с цели лешници
Течен шоколад Mister Choc
Сладоледи Gelatelli
Сирене Софра
Котидж сирене
Tоалетна хартия Floralys
Слънцезащитни продукти Cien (производство са на Гарние - Амбър Солей)
Бисквити тип "котешко езиче"
Сирене "Ливади"
Крема сирене
Маскарпоне
Кашкавал Galereux
Сладолед Noblissima
Пуешка шунка
Доматен сос Combino
Пикантни фъстъци
Бирени фъстъци
Конфитюр от горски плодове
Топено сирене на триъгълници (24 порции, синя опаковка с кравичка)
Кроасан с нуга крем
Рибни пръчици (15 бр. в опаковка)
Дългозърнест италиански ориз - Сarosio, Medium grain
Марципан
Бутер тесто (замразено) (разточва се; кафяв плик с кроасани, пише Original Blatterteig (точени кори))
Бутер тесто
Тъмен хляб със семена
Състав:
Хляб смес 1000 г: пшенично брашно, вода, ръжено брашно, мая, сол, растителни масла, гума гуар, моно- и диглицериди на мастни киселини.
Хляб със семена: пшенично, пълнозърнесто пшенично брашно, ръжено брашно, овесени ядки, вода, слънчогледови семки, ленено семе, сусам, мак, сол, гума гуар, моно- и диглицериди на мастни киселини, пшеничен белтък, сироп карамел, захар.

Пастет Dulano
Кори за баница "на сач"
Стафиди
Подправки (червен пипер) Micado
Лютеница (едро смляна, домашна), Chira
Боза (със захар)
Original Cream Liqueur Queen MARGOT
Препарат за ламинат
SOS крем за ръце
Мокри почистващи кърпички W5
Домакинска хартия Frottо
Кафе машина
Кухненски чопър
Миксер
Почистващ препарат с хлор
Таблетки за миялна машина





Продукти, които НЕ харесваме:
Рециклирана тоалетна хартия
Веро, 1 л.
Шприц за сладки


Предишни теми:
Скрит текст:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60,  61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76; 77; 78; 79; 80
Тема 81: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=909045.750;topicrefid=20

Да уважаваме труда и отделеното време на другите
или
как лесно да търсим в темата:

От бутон "Още" се избира "Отпечатай". В нов прозорец се отварят всички постове. В него с FIND (ctrl+f) и ключова дума се намира всичко, което е споделено в съответната тема. (Ако темата е с номер 5 напр., се преглежда всичко в нея, но не във всички теми от 1 до 5.)
Ако в темата има до 10 страници може да се избере "Всички", след това ctrl+f и ключова дума.
Търсенето във всички теми е най-пълно с Гугъл.


Предишна тема http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=929900;topicrefid=20

# 1
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 753
Последните брошури не ме изкушават, не ми допадна нищо и в последната.  Simple Smile

# 2
  • 1st floor
  • Мнения: 9 103
Благодаря за темата! bouquet

Има ли шанс да са останали от по-късите клинове?  newsm78 Съмнявам се, че S ще ми стане, но бих пробвала. От миналите XS ми заспа, но ММ нещо не го одбри и сега много ме е яд, че го върнах! #Cussing out

# 3
  • Перник
  • Мнения: 4 863
Пропуснах да споделя, че в събота в Перник имаше поне един уред за готвене с горещ въздух.

А като говорим за сладолед, Калоян ме изнуди да вземем от малките фунийки, които са 12 в кутия. Не мисля, че ще повторим. Не е лош, но не е "сладолед", а по-скоро сладкарска сметана. Освен това за 3 часа дребния изяде 5, а и беше зарязал незатворена вратата на фризера. За почерпка на детско парти мисля, че стават тия минисладоледчета.

# 4
  • Мнения: 3 119
Мерси за темата.
Имате ли идея, кога може да пуснат ютии?

# 5
  • have faith and be patient ..
  • Мнения: 4 674
я покажете този уред за кисело мляко .. сякаш много доволни и ма  Rolling Eyes


п.п. от клиентския номер пак ми казаха , че е изчерпан уреда за готвене с горещ въздух , и като казах че се среща още тук таме по щандовете , любезно ми обясни че са отворени уреди , някой нещо си е харесал от тях , не са пълен комплект и т.н . ще отиват за брак .. но пак щели да го пускат понеже имало голям интерес  Confused

Последна редакция: вт, 19 юли 2016, 10:02 от С. Алекс

# 6
  • Мнения: 3 546
Благодаря за темата. :-*
Аз да кажа, че клиновете не ми харесаха като материя, мисля, че ще спарват. Пропускам ги. Но си взех детската етажерка. Много е хубава, лека, но в същото време стабилна. Много играчки ще събере, доволна съм. И вече се сдобихме с катерицата Simple Smile много е мекичка и хубава, жалко, че няма да можем да съберем всички.

# 7
  • Мнения: 611
Да попитам за ваниловия сладолед с бурбонска ванилия , който похвалихте дали може снимка и с какъв грамаж е?

# 8
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 526
Благодаря за темата. :-*
Аз да кажа, че клиновете не ми харесаха като материя, мисля, че ще спарват.

Аз от един месец съм почитал на Лидл, никога не бях ходила Blush Мразя хранителни магазини, но вече съм фен.
Купих си дълъг клин, спортен къс потник, и дълъг за клина. Отчетох от вчера след обяд до сега две силови тренировки и 10 обиколки на стадиона, не спарва клина Blush
Ще следя от тук нататък темата с интерес Simple Smile

# 9
  • Мнения: 1 325
Благодаря за темата! bouquet

Има ли шанс да са останали от по-късите клинове?  newsm78 Съмнявам се, че S ще ми стане, но бих пробвала. От миналите XS ми заспа, но ММ нещо не го одбри и сега много ме е яд, че го върнах! #Cussing out
По мои наблюдения имаше доста заредени, така че пробвай, може да ти излезе късмета. За размера не се притеснявай, защото напоследък Лидл взеха да правят нормална номерация, не са уголемени. Аз по принцип съм за XS в Лидл, но сега щяха да са ми малки и взех S.
От зелените и шарените шорти, чудя се кои да върна, и двата чифта ми харесват. ooooh!
Взех си сивия потник, красиво стои и синия сутиен. Него мисля да го връщам май, защото е доста стегнат и като няма закопчалка обличането и събличането си е мъчение, да не говорим ако съм потна. Naughty
Дългия клин ми се стори не много качествен и мисля, че ще прозира, затова се отказах. Това от мен! Peace

# 10
  • Варна
  • Мнения: 1 037
Мерси за темата  Peace

Имам 1 точка ако на някого му трябва .

# 11
  • Мнения: 1 675
Да се цопна тук с един въпрос.

Паелята не беше ли в мексиканската седмица?!?  newsm78
Така се надявах... а не я виждам в промоциите.

# 12
  • Мнения: X
Здравейте!
Издирвам детската дъска от тази седмица http://www.lidl.bg/bg/513.htm?action=showDetail&id=43319 в магазините в София. В Люлин нямаше от нея и подозирам, че не е била заредена.

# 13
  • Мнения: 259
Цоп - троп и аз да не ви изпусна.
Паелята не е ли иберийска седмица?  Simple Smile
И аз не съм очарована от новата брошура, ще си чакам кротко следващите оферти и  прИмоции.

# 14
  • София
  • Мнения: 1 365
Мерси за темата.
Имате ли идея, кога може да пуснат ютии?

И аз това се питам newsm78

Общи условия

Активация на акаунт