Как да се спася от петната по лицето

  • 1 496
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 781
При мен пък ефекта е много добър с крем "Здраве", имах белези от стискането на пъпки и от слънцето още повече потъмняха, но сега забелязвам промяна откакто го ползвам.

# 16
  • Мнения: 255
И Ахромин и Кокона и майка съм ползвала обаче никакъв ефект.Сега ми казаха за един крем Лумене бил някъде към 30 лв. избелващ и уж имало страхотен ефект.Ще го търся да го купя.Продавал се по аптеките.Мисля,че е френски.

# 17
  • Мнения: 298
Ох, на мен Ахромина ми махна петната, а на моя приятелка и изчисти луничките, който бяха много, та явно си е до кожа.

# 18
  • Мнения: 27 524
Сега се мажа с избелващ крем на Ла Рош Мела Д.От другия месец ще го мажа нощно време,а денем слънцезащитен на Ла Рош с висок фактор и се надявам да постигна завидни успехи в борбата с пущините  bowuu Joy

# 19
  • Мнения: 1 114
Има един крем на Roc -  Soya Unify. Дневен и нощен, но е скъпичък - единият е около 40 лв.  Ползвах ги и двата преди 3 години. Доволна съм, но аз нямах толкова много петна. /И не от бременност./

# 20
  • Мнения: 248
Аз също съм много доволна от Кокона и майка. За съжаление много трудно се намира в Плевен.

# 21
  • Мнения: 522
Ох, аз какво ли не измазах по това мойто лице...То не бяха кремове от по 30-50 лв., то не беше Green pel, не бяха химични пилинги....Обаче НЕ...тия гадни петна си стоят и това е...
Колкото и странно да звучи от всички изброени неща крем Мелабел върши най-добра работа.

# 22
На мен от Мелабел кожата на лицето почна да ми се бели и се зачерви със сърбеж още след третото нанасяне

Общи условия

Активация на акаунт