Отговори
# 90
  • Мнения: 14
Стискаме палци, дано всичко е наред!

# 91
  • София
  • Мнения: 1 175
Mary,кураж, мила и дано всичко да е наред!  Hug

# 92
  • Мнения: 969
Оффф, кървене! Това е такъв кошмар и притеснение!  ooooh!  ooooh! С теб сме, Mary!  Praynig

# 93
  • Мнения: 297
Добро утро момичета.
Mary,  Praynig дано всичко да е наред миличка с теб сме! Повече лежане и да се пазиш!  Praynig

# 94
  • Мнения: 318
Mary дано всичко да е наред!  PraynigСтискам палците и аз!  Hug

# 95
  • Мнения: 31
Mary и аз ти стискам палци, изпращам ти цялата си положителна енергия и знам че всичко ще е наред

# 96
  • Варна
  • Мнения: 102
Mary, дано всичко е наред, стискам палци!

# 97
  • Мнения: 135
Mary, ще се оправиш, не се притеснявай! Бог да бъде с теб!  Praynig

# 98
  • Blondeville
  • Мнения: 2 843
Mary, стискам ти палци и се моля всичко да е наред! Малкото човече ще си стои до термин, вярвам го! Не помня дали беше писала дали плацентата ти е ниско, може да е от това и просто да трябва повечеко пазене, и без секс. При всички случаи лекарите ще ти кажат какво е положението. Пращам ти силна прегръдка и позитивна енергия  Hug

# 99
  • Мнения: 34
Добро утро, момичета! Да се разпиша и аз в новата темичка.
За пъпчето, и при мен с предната бременност не изскочи навън, нищо че тумбата си се изду. И линеа негра нямах също.
Но едно нещо ме преследва както и първия път. Пустите му киселини. Вода пия и киселини ми излизат, да му се не види. И с каката още в края на четвърти месец ме почнаха, сега и с това. Просто е ужасно. Оня ден с иговорех с една позната мама и тя като ми каза, че такова нещо през живота си е нямала, а и тя бе бременна по същото време, по което бях и аз предния път, направо ми се прирева. Преедния път почнах първо с Талцит, после с Гавискон, но тая си беше. Не само че надхвърлях дозата, но и така не минаваха. Накрая си почнах с чиста сода. Абе луда работа. Тръгнах към родилното и мушнах една лъжичка в устата, че дори и в  часа сутринта пак си ги имах. Поверието, че киселините са заради косата на бебето, според мен не  е вярно. Ако бе така, то каката трябваше да излезе направо с коса до кръста, но си бе напълно нормално окосмено по главата бебе. Та така - мъчно ми е заради тези киселини, а къде му е края чак. Вега съм изнервена от тях и чак аз самата не мога да се понасям.

Скъпа , много ще ти помогне при киселини да смучеш бонбони , какъвто и да е важното е да смучеш бонбон.  Хем вкусно хем безвредни.  Пробвай , гарантирам ти успех!

# 100
  • Мнения: 318
Момичета относно киселините може да ви се стори смешно, но предишната бременност аз се оправях с локум и солети. Crazy Тогава джипито ми ги препоръча и кутийка локум с пакетче солети имах винаги в чантата.  Mr. GreenПри мен тогава киселините бяха денонощно и това беше единственото ми спасение  ooooh! Ако искате опитайте, дори да не помогне поне няма да навреди

# 101
  • Мнения: 2 224
Mary, и аз за това което написа Блонди Анна се сетих, май беше с ниска плацента? Може би от секса си прокървила. Стискам палци и аз и съм сигурна, че не е нещо сериозно.  Hug

# 102
  • Лондон
  • Мнения: 839
Здраввейте!Благодаря момичета за поожителната енергия и за всички позитивни постове Heart Eyes
Лекарят ме прегледа,със скъсена шийка на матката съм и разкритие.Каза,че в това състояние в Бг ще ме приемат в болница на вливания и спазмолитици,само че в UK е друго и тук даже нямало такива отделения Sad Просто такова ударно лечение на бременни не се прилага-каквото стане-това е.Отново съм получила отлепване на плацентата,този път на друго място обаче Sad бебето е живо,всичко си му е наред,околоплодната течност е в норма,нооо има отлепване,разкритие и скъсена маточна шийка.С две думи нещата не са розови,изобщо.
Лекарят каза,че имам шанс да запазя бременността,но за следващите 10 дни трябва САМО лежане.След 10 дни пак съм на преглед.

# 103
  • Мнения: 290
Oх мила Мари,
Знам че всичко ще се оправи,искам да знаеш че ние сме с теб и ако имаш нужда пт някой да пговориш, мога да ти дойда на гости  Hug ,
Сега много добре знаеш,че най най най важното е да мислиш позитивно да не плачеш и да не се тръшкаш,бебо усеща вече всичко,говори му лежете си двамата и всичко ще е наред.
Но нищо отрицателно,никви напъни,абе никва физическа работа.. Почивай си колкото може и съм сигурна в най най прекрасния резултат Simple Smile)
Аз дето ми казаха само за една инфекция и ми дадоха антибиотик бях полудяла, не мога да си представя ти :/
Гушкам те много силно иии влез в filmi2k.com, адски много филми,безолатно онлайн,аз вчера си гледах Хубава жена йаха много добре ми се отрази  Hug Heart Eyes

# 104
  • София, България
  • Мнения: 5 593
Мари, лягаш и не мърдаш и ще закрепиш положението!  Hug

Даде ли ти да пиеш нещо?

Общи условия

Активация на акаунт