Направих си перманентен грим на веждите - Тема 5

  • 162 563
  • 769
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 215


Какво е перманентният грим?
Перманентният грим е козметична процедура за изкуствена пигментация на кожата, която включва вкарването на бои под нея, подобно на татуирането. Използваните бои са или на минерална или на растителна основа. Тъй като процедурата се извършва изцяло с продукти на натурална основа, няма никаква опасност за здравето.

Каква е процедурата?
Веждите се очертават с молив
Нанася се обезболяващ продукт /най-често лидокаин/
Веждите се попълват с пигмент

Колко траен е перманентният грим?
Това зависи от кожата и пигментите. Очаквайте резултат от 1 до 3 години.

Колко дълга е процедурата?
Около 30 минути

Колко струва?
Всеки специалист сам определя цената, така че е различна. Варира между 150лв. и 450лв.


Темата е за споделяне на снимки и всичко свързано с перманентния грим на вежди. Grinning

Линкове към старите теми :
Направих си перманентен грим на веждите - Тема 4
Направих си перманентен грим на веждите - Тема 3
Направих си перманентен грим на веждите - Тема 2
Направих си перманентен грим на веждите

# 1
  • Мнения: 5 215
Момичета, има 24 часа за редакция на 1вия пост, така че ако искате да се добави нещо, пишете.

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 15 513
   Благодаря за новата тема! bouquet

   Според мен, в първия пост биха могли да бъдат споменати най-популярните студиа и козметички, които предлагат тази услуга, както и с 2-3 изречения да бъдат уточнени условията, предлагани от тях. Peace

# 3
  • тук и там
  • Мнения: 11 402
Благодаря за новата тема.Другата седмица съм при Бисерка за освежаване.Отказах се от Цитмед.Цената за освежаването-180лв,ако искам по методът"косъм по косъм"-280лв,а аз искам по него.Предвид това че си изгубих капарото от 100 лв(нали се отказах от Цитмед) и направо ще ми излязат златни.Надявам се да си струва инвестицията. Simple Smile

# 4
  • Мнения: 784
Момичета, очакваме снимки на веждичките ❤❤❤

# 5
  • Мнения: 5 040
Момичета здравейте има ли ентусиасти сред вас, които са се осмелили сами да си направят микроблейдинг да обменим опит Simple Smile

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 15 513
   В миналата тема имаше една такава девойка – дано се включи и тук. Peace

# 7
  • Мнения: 35
И аз продължавам да чакам за отзиви някъде в Пловдив.
Kaisia, може ли да споделиш защо си се отказала от ЦитМед, защото аз мисля там да ходя. В голяма чуденка съм още! newsm78

# 8
  • тук и там
  • Мнения: 11 402
Отказах се, защото старият ми пигмент го прави Бисерка..Достраша ме ,със други думи...Все пак имам стар пигмент все още,да не стане по-зле,като започнат да рисуват отгоре.Аз нямам забележки за работата на Бисерка,харесвам си и цвета и формата.Като трайност -не издържат много,но въпреки това на година ходя,не на по-кратък период.Избледнели са доста и почти не си личат,но това е по-добрият вариант от това да не ме докарат като форма и цвят ,а да са много трайни.Исках при Цитмед,защото са ми близо и има добри отзиви за тях,но лице е все пак-ще бия пътя до Бургас и това е!:peace:

Последна редакция: пт, 22 юли 2016, 19:16 от Kaisia

# 9
  • Мнения: 3 018

Kaisia, по добре си направила.
След коментара ми тук от Цитмед отказват да ми направят ретуш, няколко други също ми отказаха да работят върху чужда работа и само Бисерка се съгласи да ми направи ретуша. Аз обаче не мога да пътувам Sad

# 10
  • Варна
  • Мнения: 288
Записвам се и в новата тема да следя този Микроблейдинг при кого колко издържа. Ще дам отчет и след ретуша, но при мен на първа процедура както и писах нищо не хвана.

# 11
  • Мнения: 33
Правих си вежди при Бисерка , но много бързо избеляха и не са еднакви , сега искам да ги повторя , но не знам при кой , може ли да кажете от кой сте доволни ? Благодаря Simple Smile

# 12
  • Мнения: 5 040
Момичета, тъй като сама действам и си правя микроблейдинг, може ли да споделите препоръките от вашите козметици след процедурата. Разбрах, че не се мият след нея, а само се избърсват със специални кърпички и се нанася банеоцин или б-пантен. След колко време се прави ретуш, след кой ден може да се мият със сапун, коричките ако има такива чоплят ли се или се оставят сами да паднат и трябва ли да се пазят от слънцето и изобщо след манипулационните препоръки ме интересуват.

# 13
  • Мнения: 2 804
Аз съм за пореден път при Бисерка и съм доволна. Този път направи точно това, което исках Simple Smile и се справи чудесно. Даже след процедурата има и безплатен грим (освежаване), за да не е толкова страшно с дебелите вежди  Mr. Green

Аз съм свикнала при нея и трудно бих се доверила на друг. Идеален вариант няма. Доволни и недоволни клиенти ще има от всеки. важното е да намерите своя човек.

П.С Между другото е много трудно веждите да са напълно еднакви,  естествените вежди не са еднакви почти никога, има разлика между дясната и лявата половина на лицето на всеки човек Simple Smile
просто е трудно забележимо и не обръщаме внимание.

# 14
  • тук и там
  • Мнения: 11 402
И аз бях вчера при Бисерка.Доверих и се отново.Нямам забележки нито към работата и,нито към отношението .За резултат на този етап не мога да говоря-все още са много тъмни и не са се свили,и както и първият път-гледката в началото е малко шокираща. Simple SmileТози път ги направих по методът "косъм по косъм",надявам се да се харесам след като придобият истинският си вид.

Общи условия

Активация на акаунт