Препоръчайте хотел с басейн на около 30-40 км около София

  • 3 123
  • 4
  •   1
Отговори
  • Bulgaria
  • Мнения: 89
Поради забрана от моя лекар да пътувам далеч съм принудена лятото да прекарвам в София. Не мога повече!!! Моля препоръчайте хотелче с басейнче наоколо, защото така вкъщи не се издържа.  Cry

Отворена съм и за други предложения, само да е някакво разнообразие. Ако има някакви сносни бунгала, къщи за гости с интересни забележителности, даже и къща наколо под наем  newsm78 Всичко, което е различно от вкъщи за 24 часа и повече ще ми е от полза.

# 1
  • Мнения: 1 748
Белчин Simple Smile
Има голям приличен хотел, истинска минерална вода. Наблизо е Цари Мали Град с възстановена крепост, малък музей и е хубаво за разходка. Хотелът е по-скоро скъп, не абсурдно, но...

Има и едно хидропарк Ветрените мелници, има басейн, вилички, ресторанти, атракции, даже езеро за рибари. Там не съм нощувала, само на бесейн съм ходила, но е много симпанично.

Вила Спаго е съвсем близо до София. Уикенда е пълно, но през седмицата е спокойно. Във вилата може да се наемат стаи, но не знам, каква е цената. Храната в ресторанта е добра. Гледката от басейна е отлична.

Успех и приятна почивка.

# 2
  • Мнения: 161
Белчин баня - не . Мизерия е.

По-добре Сапарева баня - има 2 плажа - нов и стар. И двата са си много добри. На стария мисля , че е 6-7 лв + до 7 години безплатно, а на новия - 15, децата до 7г - 5лв.

# 3
  • Мнения: 49
И аз съм така като теб. Пропуснах море в БГ и в Гърция.
Това са местенцата с които компенсираме морето за сега.

Хотел Емали Сапарева баня на 40мин. път
На Боровец Феста Чамкория - за час се стига до там.
На Правец RIU Pravec - за не повече от 30-40мин.
Комплекс Калин - с.Долна Баня до гр. Костенец - до час сте там.

Приятно прекарване.

# 4
  • София
  • Мнения: 4 575
http://slakovci.pernik.org/basein.html
вижте и това, препоръчаха ми го, но не сме ходили!

Общи условия

Активация на акаунт