Туба Бюйюкюстюн, "Запленяваща сърцето" и проектите преди и след това - тема 227

  • 102 376
  • 739
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 2 229
Привет пленителки Hug Не мога да не се цопна най- отпред Laughing Оставам си оптимист относно сериала дали ще го бъде и твърдо съм решила да го гледам Peace
Само ми е заседнала буца на гърлото и упорито ме стяга Tired Наясно сте всички защо, но има и още нещо-това положение няма да е безкрайно-подозирам, че ще ескалира в гражданска война Tired Според мен това е едва началото ooooh!

# 2
  • Сливен
  • Мнения: 3 118
          Привет, Запленени дружки! Hug

     Хайде и аз след Диди да цопна в новата къщичка.

  Ринка, Hug благодаря! bouquet


     Нека една весела, сияеща Хасрет да ни радва погледите.

               

  Надин  Hug много ми хареса клипа на Т и К . Само да беше К без мустаци. Някак сегашната визия и на двамата не ми се вързва с мустаци. Sad

   Канти, Hug получих съобщението ти. Благодаря! bouquet

                                    Приятна вечер на всички! Peace bouquet

     

# 3
  • Мнения: 9 992

Имаме си нова тема!  newsm57 Ринка  Heart Eyesbouquet
Да ни е честита!  Hug Наздраве!  Hug



Дидка  Hug ама не така, напред с рогцата!  Naughty
Никаква гражданска война не искам да се споменава!  Stop Naughty Peace
Мислй позитивно, като комисар Йомер!  Sunglasses



Боби  Hug
От мен - красива снимка на Аси!  Heart Eyes



Харесах си визия на Киво зо новото дизи! Да видим дали ще позная!  Joy Joy Joy



Не е лошо, да прогнозирате и вие визията му. Да видим коя ще познае!  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Накрая малко колажи от Чили!  Simple Smile



# 4
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Привет дружки и в новата ни красива тема!  Hug

Да се подредя и аз сред ятото в бяло  Wink

Ринка  Hug благодаря за сетен път!  bouquet

Айра, Фенче  Hug много ме радват постовете ви, благодаря ви и за инфото ракриващо ни човека Къванч  bouquet

Ще цитирам този, за закъснелите  Wink - защо да пропуснат малко четиво и кадри.  Peace

Привет, момичета bouquet
Скрит текст:
благодаря за вниманието и благоразположението Hug
на няколко пъти писахте, че сега с Фенчето откриваме Туба Simple Smile
аз съм я открила отдавна, както бях споменала, с първия за мен(неин сериал) Под липите, май го даваха по бг. тв. след Аси newsm78 и само знаех името й. Много я харесах там, много ми хареса любовта им с Йълмаз! Heart Eyes
след това повториха Аси по ДФ и го изгледах и него, там също беше много добра заедно с Мурат! Peace
във Пленителката и КПА не успя да ме завладее така, както първите два, защото не ми допаднаха нито историите, нито партньорите й  Rolling Eyes Whistling
Баги Simple Smile Hug това  аристократизъм и финес много ми хареса!!

щом проявяваш такъв интерес към Киво ще постна някои нещица Wink
Едже Йоренч за него
Скрит текст:
От енергията, която той излъчва, можеш да ослепееш.
Едже Йоренч, сценарист

1 За първи път се събрахме с Къванч през 2006 г. заради работата над проекта "Менекше и Халил". Когато писах сценария аз вече си представях Халил като Къванч. Работата над сценария беше завършена и ние за пръв път се срещнахме, за да обсъдим Халил. При нас се получи любов от пръв поглед / смее се / Когато влезе в стаята и аз го видях за първи път, наистина разбрах какво е това "светлината на звездите " Енергията, която той излъчва може да те ослепи. Срещайки се с него, аз очаквах, че той ще е високомерен човек, но се оказа, че  е много възпитан и желае да прави само най-доброто, така да се каже, човек от хубав, добър  материал.Когато започнахме да работим заедно, аз се уверих, че това не е само ефект от първата среща и го обикнах още по-силно.
2 През изминалите години Къванч Татлъту показа на всички, че той не е само красиво лице, той показа, че е обсебен от актьорското майсторство, той се трудеше над своите роли, очарован и увлечен от персонажа на героя си, а не от това как ще изглежда на екрана. Халил, Бехлюл, Кузей изобщо не приличат един на друг, Къванч ги изигра без изобщо да се повтаря. Изменяше се неговия стил, разговор, глас, стойка, походка, смях, усмивка ... В " Кузей Гюней " той за един месец успя да изиграе и безгрижната 17 годишна младост на Кузей и неговата подрастваща възраст и Кузей след 5 години в затвора, които получи и където преживя много рани. Той има това телосложение и външност, които дават големи възможности на режисьори и сценаристи едновременно.
3 Той е талантлив по рождение и също така много бързо се учи.Той е дисциплиниран, не проявява никакво високомерие на снимачната площадка , много трудолюбив. Той е от тези, които мислят "за нас " а не "за себе си"
4 В процеса на работа при нас понякога се получават разногласия . В такива моменти, той показва характера си на сценариста, но не е инатлив и упрям, когато вярва в теб е възможно да го преубедиш. А понякога той убеждава нас, става обратното.
5 У Къванч Татлъту има много възможности да се изкачи на върха. Ние ще аплодираме неговия талант и в международни филми с негово участие,вярвам в това. Да, нека така и  да бъде, той наистина заслужава това.

Интервютата на Киво са много, сега ги подготвяме за качване в темата ни....

това е от 2013 год Peace

https://docs.google.com/document/d/1yXWrQuk5xJItRTQW8VGBsNXb3CWv … lJl4ht2Y8BkU/edit

Къванч с деца-инициатива на Уницеф, 2013 год
https://new.vk.com/videos226662172?z=video226662172_456239042%2F … 72%2Fpl_226662172

пак инициатива на Уницеф в подкрепа на болни деца-от края на 2015
https://new.vk.com/videos179104563?section=all&z=video226662 … 63%2Fpl_179104563

https://www.youtube.com/watch?v=p5opkxEOuy0

в темата ни има и други преведени на руски клипчета от негови тв. участия, от Беяз шоу и др.!

Филиз Simple Smile


ние хубаво обменяме информация, само да не ни изненадат с нещо Whistling дано да има сериал все пак!! Wink Wink





Да си призная много от нещата, които научих за характера и мислите му, за работата му и това как и защо я върши страшно много ми напомня на Туба. Май не сами физически си подхождат за двойка, но и като характери си приличат.  Simple Smile

Диди Hug сакън душко недей мисли за войни, нали сме позитивни - да гледаме с повече надежда на нещата.  Peace

И накрая нещо, което ме изуми  #Crazy - защо му е притрябвало на някой да смесва чертите на Туба и Берен?  newsm78

# 5
  • Мнения: 4 535


 Бух, и аз в темата! Grinning Hug Рина  bouquet



Линка, тази визия си избрах на Къванч Peace

Хубави минути, часове и дни на всички ни в новата тема!

# 6
  • Мнения: 18 539
Честита ви нова тема, момичета!  bouquet
Много ви благодаря за отношението към нас  Hug Да си призная, малко се чувствах като натрапник в началото, но благодарение на вас, вече се чувствам в свои води, благодаря ви още веднъж  bouquet
Цвети  Hugтова, че си приличат като хора Киво и Туба го забелязах още, когато прочетох първите материали за нея и го споделих с вас, ако си спомняте. Дано, дано ни дадат възможност да им се радваме заедно  Praynig
Линка  Hug много ме зарадва, че искаш да харесаш Къванч. Много се надявам да стане  Peace
Не зная с каква визия ще бъде Киво, аз лично мисля, че ще е с дългичка коса, защото е започнал да я пуска  Laughing А аз и Айричка  Heart Eyesмного си го харесваме с дълга коса. Laughing
И тук да постна любимото ни клипче с Айри  Heart Eyes където се вижда колко е непосредствен и с какво чувство за хумор е. И естествено е с дълга коса  Wink Не вярвам да е точно с тази прическа, защото ще е като Бехлюл от ЗП, а той никога не е еднакъв, но мисля, че ще е нещо подобно, а и може би с лека брада. Но, с мустаци няма да е, сигурна съм  Laughing С мустаците е във втория сезон на КСШ, когато го направиха да не изглежда вече като руски офицер, а като турчин  Mr. Green
https://new.vk.com/kivancoyku?z=video226662172_171367009%2F5de5f … pl_wall_-62215399
Хубава вечер!  Hug Поздрав за всички, които обичат Quuen  Heart Eyes



Последна редакция: сб, 23 юли 2016, 21:17 от queen_fenka

# 7
  • Сливен
  • Мнения: 3 118
               Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

      

      В предния си пост , по повод сложения клип с Къванч коментирах, че го искам без мустаци. Съгласдна съм с Лина  Hug за новата визия. За да няма неразбрали, моля
              

# 8
  • Мнения: 4 224
И аз да се цопна в морската ни тема

Ринка отново си ни подготвила красива лятна къщичка. Мерси за което. Дай Боже докато изпишем темата да имаме яснота за ЧБ,"Още" , да имаме много снимки от Туба и Онур, и най-вече - дано ситуацията в Турция да се успокои Praynig

Линка thumbsup добра идея за евентуалната визия на Къванч в БЧ (ако се състои)

Надин Hug ама сме телеПатки  Laughing И аз си бях "заплюла" тази визия. Но моята е без толкова надписи Whistling
 


Но може и така да изглежда Heart Eyes



Диди Hug недей така да мислиш за гражданска война. Praynig  Аз  се надявам все пак да се намери някакъв по-благоприятен изход от създалата се ситуация в Турция.  Все пак има и Европейски съюз, който би могъл да постави някакви ограничения на Е. Peace  

Цвети Hug много си танцувална. Добре си пасва танца ти с музиката от клипа на Надин  Wink

Фенче, Айра Hug Hug благодаря ви за интервюто и клиповете на Къванч. Имат много допирни точки с нашето момиче и като отношение към работата, и като нежелание да са под светлината на прожекторите Peace Дано да успеем да ги видим в общ проект  Praynig

Баги Hug преглътнах факта за липсата на виртуален ИД. Дето викаш 365 дни от годината са си наши

Да ни е усмихната темата така, както Туба тук Peace



Боби, Вичи, Злати Hug  Hug  Hug

ПП. Фенче Hug мерси за клиповете

Последна редакция: сб, 23 юли 2016, 21:31 от kanti

# 9
  • Мнения: 41 675
Ринка Hug,благодаря за новата лятна тема!
Дано в нея получаваме само хубави новини! Praynig

Каквито и да са визиите на Туба и Къванч,аз ще си ги гледам! Laughing
Благодаря на Айра Hug и Фенчето Hug,за споделеното за Къванч! bouquet bouquet





Приятна вечер! Hug Hug Hug



# 10
  • Мнения: 9 992
Канти  Hug Цвети  Hug Фенче  Hug, с тия приказки за прилики с Туба ще ме накарате да прочета интервютата и да имам предварителни представи, а не ми се иска... Rolling Eyes
Фенче  Hug мерсаж за Куин!  Hug Аз съм им фенка.  Laughing



Боби  Hug очилата много го отварят, нали! Има вид на професор с авантюристични наклонности! Като Индиана Джоунс!  Joy Joy Joy
На мен мустаци и бради не ми пречат, но разбрах, че Киво има ненатрапчива мимика, а космите по лицето пречат тя да се види хубаво. Затова така ми харесва.  Simple Smile За косата нямам претенции.  Wink



Ама колажите все са с визията на Канти  Hug и Надин  HugCrossing Arms Crossing Arms Crossing Arms

# 11
  • Мнения: 4 535
Ами Линка, очила и килър, не ми се вързват някакси Wink Представям си го със снайпер, пълзящ по покриви и дървета, облечен е с удобни дрехи.  Rolling Eyes Но пък и с вашата визия го харесвам, затова предлагам нещо смесено Wink Костюм и очила да ги ползва за прикритие само Mr. Green Mr. Green



Kıvanç Tatlıtuğ & Tuba Büyüküstün

# 12
  • Мнения: 2 195
И аз да се разпиша в новата тема.
Рина, добре направила темата  bouquet bouquet bouquet
А че минутите тук ще са приятни и интересни зависи от нас и новините. Дано те вече да са добри, а пък ние, дори без сериал, умеем да се разнообразяваме.

Един морски поздрав за прохлада с Крис Риа:



Аира, Фенка, благодаря за клиповете и интервюто Hug  
Едно разбрах: с Туба си приличат по слабостта към скъсаните дънки - много сладки бяха дечицата, на които не убягнаха панталоните му, а той  естественоим влезе в тона. Както и по любовта им към домашния любимец.


И по морските целувки си приличат, привлекли вниманието на папараците Wink

Открих снимката, докато търсех някоя визия, тъй като тази, която предлагате ми е маняшка и както казва Надин не ми се вързва с новата му роля. Не знам как бих искала да го гледам, но не го предпочитам голобрад. Може би набол или брадат Thinking
Шегата настрана. Това, което ми направи впечатление, че има самочувствие и си знае цената. Обича си работата, другото е на заден план и не предпочита да е напоказ. Е, по-словоохотлив е от Туба.
Откакто следя Туба, това е първият й партньор, който не страда от парвенюшко самочувствие, от страх за провал или комплекс.  Още като тръгнаха слуховете за ЧБ, ми допадна идеята да играе с точно такъв партньор - хем като нея звезда, хем с подобен на нейния манталитет. Сега вече знам и с позиция.

Линка, може би правиш добре, че не искаш да четеш. От опит знам, че докато не знам нищо за актьора, го гледам без проблем. Но ако се размине с представата, която се мъчат да създадат феновете му или има разминаване м/у думи и дела, или прояви нелоялност, или тича според вятъра, тогава става негледаем за мене, независимо дали е талантлив и чаровен. Да се надявам, че в случая няма да се разочаровам Praynig

Стана много дълго за начало на нова тема  Naughty, но така и така съм се разписала, да се възползвам и да попитам за един колаж:
Идеята е ясна, ама какво искат да кажат с надписа (който се вижда): "...Туба вчера от Анталия до... за филма Daha от Анталия" newsm78 newsm78 newsm78

Последна редакция: нд, 24 юли 2016, 00:20 от Bagi

# 13
  • Мнения: 4 224

Скрит текст:
Аира, Фенка, благодаря за клиповете и интервюто Hug  
Едно разбрах: с Туба си приличат по слабостта към скъсаните дънки - много сладки бяха дечицата, на които не убягнаха панталоните му, а той  естественоим влезе в тона. Както и по любовта им към домашния любимец.


И по морските целувки си приличат, привлекли вниманието на папараците Wink

Открих снимката, докато търсех някоя визия, тъй като тази, която предлагате ми е маняшка и както казва Надин не ми се вързва с новата му роля. Не знам как бих искала да го гледам, но не го предпочитам голобрад. Може би набол или брадат Thinking
Шегата настрана. Това, което ми направи впечатление, че има самочувствие и си знае цената. Обича си работата, другото е на заден план и не предпочита да е напоказ. Е, по-словоохотлив е от Туба.
Откакто следя Туба, това е първият й партньор, който не страда от парвенюшко самочувствие, от страх за провал или комплекс.  Още като тръгнаха слуховете за ЧБ, ми допадна идеята да играе с точно такъв партньор - хем като нея звезда, хем с подобен на нейния манталитет. Сега вече знам и с позиция.

Линка, може би правиш добре, че не искаш да четеш. От опит знам, че докато не знам нищо за актьора, го гледам без проблем. Но ако се размине с представата, която се мъчат да създадат феновете му или има разминаване м/у думи и дела, или прояви нелоялност, или тича според вятъра, тогава става негледаем за мене, независимо дали е талантлив и чаровен. Да се надявам, че в случая няма да се разочаровам Praynig

Стана много дълго за начало на нова тема  Naughty, но така и така съм се разписала, да се възползвам и да попитам за един колаж:
Идеята е ясна, ама какво искат да кажат с надписа (който се вижда): "...Туба вчера от Анталия до... за филма Daha от Анталия" newsm78 newsm78 newsm78


Баги Hug открила си още допирни точки между Туба  и Киво  Laughing

Колкото до въпроса ти за колажа... Нали знаеш, че понякога идеите на колажистите са  енигма Whistling

Че снимката на Туба е от Анталия е така. Само, че има - няма е от преди 4 месеца Flutter

Линка беше я сложила преди няколко дни в темата


А снимката на Енгин е от вчера-днес и е от Каш.
Може би автора на колажа иска да каже, че и Енгин ще участва в Daha  Joy

Тази снимка е малко  в стил а ла Рали  Heart Eyes



Ако искате докато си пиете сутрешното кафе на Вичи , Линка и/или Цвети  Heart Eyes може да разгледате малко снимки от България  от преди 50-тина години bowuu Автор е Карл Майданас, който е работил за сп. Life по това време. На  мен ми подействаха малко "приятно вспомнить" Peace

http://www.lifebites.bg/snimki-bulgaria-carl-mydans/

Като допълнение към кафето ви предлагам и малко мъдри слова от великия поет и мистик Руми  Peace
 
Любов – онова, което унищожава различията. Онова, което разкрива единството.

Любовта е безусловна доброжелателност!
Скрит текст:


Мевляна Джалал ад-Дин Мухаммад Руми (7 октомври 1207- 17 декември 1273 г.) е персийски поет и суфи мистик. "Мевляна" означава водач. Руми преподавал философия, религия, право. Пишел стихове и афоризми, събирал притчи. Според него основната цел на всеки от нас е да се завърнем при самите себе си, да открием своите дух и душевност и да се подчиним безропотно на единственото, което може да ни управлява – любовта.

Голите издънки, които през зимата изглеждат заспали, тайно работят, готвейки се за пролетта.

Да повтаряш чужди думи, не означава че разбираш смисъла им.

Колкото по-малко знаем за хората, толкова повече се удивляваме на драконите и змиите.

Ако търсиш подслон за душата, значи си душа; ако дириш парче хляб, си хляб; ако търсиш капка вода, си вода; ако си по дирите на жестокостта, си тиранин; ако дириш любов, си влюбен. Ти си онова, което жадува душата ти.

Заший си очите, нека сърцето да ти стане око.

В огледалото всичко е на обратно. Но без него никога не бихме могли да видим себе си.

Болката съществува само в съпротивлението. Радостта – само в приемането. Дори събития, пълни с болка, могат да станат радостни, когато ги приемем с открити сърца. Дори събития, пълни с радост, се превръщат в болезнени, ако не ги приемаме.

Няма такова нещо като лош опит. Има само съпротивление на това, което е.

Замълчи… Виж как Бог отваря вратата. Защо потъваш в мисълта, която затваря тази врата?

Опитайте се да не се противите на промените, които идват в живота ви. Вместо това нека животът живее чрез вас. И не се тревожете, че той се преобръща наопаки. Откъде знаете, че животът, с който сте свикнали, е по-добър от този, който ще настъпи?

Раната е мястото, през което във вас се влива светлина.

Опознаваш науката чрез думите, изкуството – с практика, а отчуждението се опознава в компания.

Любящите не се срещат, те от самото начало са един в друг.

Животът без любов няма смисъл. Любовта е водата на живота. Пий я и със сърцето, и с душата.

Това, което търсиш, също те търси.

Ако някога изпаднеш в голяма беда, не казвай на Всевишния: „О, Всевишни, имам голяма беда“. Кажи на бедата: „Имам Велик Всевишен“.

В живота, дълъг половин дихание, не планирай нищо освен Любов...

Продай си разума и си купи учудване, тъй като проницателността на ума е мисъл, а учудването – истинно видение.

Бъди или толкова близо, че да успеят да те задържат, или толкова далеко, че да могат да те забравят.

Който е намерил в теб щастие, е твой. Всички останали са гости.

Светът е пълен със слънчеви и лунни лъчи, а човекът си е пъхнал главата в кладенеца и пита: „Казват, че уж съществувала светлина, ако е така – къде е тя?“. Ей, извади си главата от кладенеца, огледай се наоколо, целият свят – на запад и на изток – е озарен от тези лъчи.

Малките герои побеждават своите врагове. Големите герои побеждават себе си.

Когато себичността дойде, Бог си отива.

Животът поставя пред нас различни видове храна, за да се види какви животни сме.

Бъди нащрек! Спри да изричаш „утре". Много „утре" са идвали и са отминавали. Ако не внимаваш, времето за сеене ще изтече.

Любовта е безусловна доброжелателност!

Един знаещ човек е знаещ поради любовта в сърцето си, а не заради бялата си брада.

Онези, които претендират и се преструват, че са нормални и здравомислещи в един такъв луд свят, са безнадеждно умопобъркани.

Можеш да различиш истинското от фалшивото, защото фалшивото предизвиква тревожно чувство в стомаха ти, докато Истинското изпълва сърцето ти с тихо щастие.

Любов – онова, което унищожава различията. Онова, което разкрива единството.



Лека нощ!

Последна редакция: нд, 24 юли 2016, 02:05 от kanti

# 14
  • Мнения: 9 992
Добро утро!  Hug



Рано, рано тази сутрин ходих да прегледам новините...
За сериала на Онур
Цитат
15 июля группа солдат попыталась осуществить военный переворот. Сектор сериалов вместе с вырезанной рекламой пережил огромное потрясение. Подготовка некоторых проектов замедлилась.
С другой стороны фирмы, которые планировали начать сериалы в этом месяце, не хотели бы снижать темпы.
С интересом ожидаемые проекты Чагатая Улусоя и Кыванча Татлытуга, а также сериал "Изменник родины", в котором после 11 лет перерыва вместе должны выйти перед камерой Халит и Берг, было решение начать после 15 августа, самое позднее - в конце месяца. На обувной фабрике в Бейкозе, где будут проводиться съемки, полным ходом идет подготовка декораций. Приехавшие из США режиссеры братья Тайланы продолжают набор каста. Сценарий претенциозного сериала, принадлежащий перу Неджати Шахин и Нуран Эврен Щит, должен быть успешным, знаковым пришествием для сектора сериалов.
Только вот после событий 15 июля выпускать на рынок сериал под названием "Изменник родины" было бы неудобно. В истории события разворачиваются в Измире 1918 года. Халит будет играть персонажа по имени "Джеват", патриота своей родины. Берг - его жену Азизе, мать его двоих детей.
Известная пара на днях уехала отдыхать за границу. Посмотрим, изменится ли название сериала у отдыхающих перед съемками Халита и Берг. Согласно распространяемым устно от уха к уху новостям все идет к этому. Поговаривают, что новое название сериала будет "Ты - моя родина".
За сериала на Киво (не споменават Туба, защо ли?  newsm78  Close Sick)
Цитат
Газета hurriyet пишет:
Сценарий был изменен по желанию Кыванча Татлытуга

Кыванч Татлытуг, который будет играть главную роль в новом сериале, докапывается до мелочей. Новый сериал производства Ай япым по сценарию Семы Эргенекон и Эйлем Джанполат выйдет на экраны в новом сезоне.
Однако съемки пока не начались. Причина - вносятся желаемые Кыванчем изменения. Рассказывают, что в соответствии с его пожеланиями с момента задумки сценария до сегодняшнего дня его переделывают уже в седьмой раз.

https://vk.com/eatb_haber

Намерих и колаж от ролите на КТ, да си изберете визия. Laughing




За нашето СС нищо не открих.  ooooh! Вероятно все пак снимат филма, ако имаше нещо обезпокояващо щяхме да научим, лошите новини бързо стигат.



Този колаж е придружен с мисъл на Ив Сен Лоран: "Най-красивата дреха за една жена е прегръдката на любим мъж"  Laughing



Обсъждали сте новата снимка на ЕА от Каш. Това е цялата



А ето и колажа  Mr. Green



Никак не го харесвам без брада и мустаци, ама никак... ooooh!

Новата прожекция на Аси възбуди интереса и много нови и стари колажи се въртят в туитър. Избрах си един необичаен и неточен, но ми хареса!  Mr. Green



Аси е Мелек, Дафне не знам коя е, но се е получило красиво.  Laughing

Друго интересно не открих.
Хубав ден ви желая!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт