Искам да кажа ... (83)

  • 61 734
  • 752
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 39 315
На бала си направих сама прическа и грим.
С термичните ролки се навих и просто сложих 2 фиби- лъскави. Embarassed
Биваше ме за гримьорка. Всички булки в компанията, барабар с майки, шаферки бяха мое дело.
Единствено последната булка от компанията не можах да гримирам. Предната вечер бяхме на 10 годишнина от бала. Прибрахме се весели и почрпени в ранните часове в дена на сватбата. Приятелка ме замести. Като казвам почерпени да не си мислите пияна. Просто за първи път пих ракия. Всичко си спомням и не съм имала изцепки. Главоболието и неспането си казаха думата на следващия ден.

# 421
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Гена, да заВтаряш? Crazy  Вярно май някой гледат на жените като кобили за разплод.
нали  Laughing,сладури...

# 422
  • дядовата ръкавичка
  • Мнения: 3 941
За Happy, сега се сещам, че видях тяхна кола за доставки Порше  Rolling Eyes. Направо са си "надвили на масрафа", така ли се казваше  newsm78

Баловете за мен, и преди и сега, са си "много шум за нищо". Силно се надявам, децата ми, след някоя друга година, да изберат друга форма за отбелязване "края на мъките".

# 423
  • Мнения: 17 986
Ох, нямате изчитане, ама първо да се букна и аз и ще се върна- бройте ме и мен за круиза  Heart Eyes
Ама като чета колко ще сме с черни бални рокли...ще си помислят, че има симпозиум на веселите вдовици май  Joy Joy Joy

# 424
  • София
  • Мнения: 23 090
Аз ще си облека шарена плажна рокля да стресирам капитанската вечер.  Joy

# 425
  • Мнения: 17 986
Аз ще си облека шарена плажна рокля да стресирам капитанската вечер.  Joy

Аха, да бе да, признай си, просто искаш да изпъкнеш  Wink

# 426
  • Мнения: 9 570
Ауу, тези дето не сме с черни рокли ще ни връщате ли?  Crossing Arms Преди време пак във форума си мечтаехме как се натоварваме на кораб и колко ще е весело, ама Татти дойде и го потопи още на брега.Simple Smile

# 427
  • Мнения: 4 785
Не ви казах, че от сутринта си сцепих дънките на един пирон - ма точно на дупето, добре ли е  Mr. Green Не мога да отида да си ги сменя, чакам едни спешни документи, че ни тече днес последен срок, напрегнато ми е, че пак всичко е в последния момент, обаче сцепените гащи са на късмет, убедена съм  Crossing Arms

# 428
  • Мнения: 10 500
Добре, че се разписахте подробно, та ми се върнаха спомените, картонени ми бяха за завършването след 8-ми клас, за бала бяха кожени, но неудобни.

Хайде сега, ще има и за цвят, аз бях с маслено-зелена, втора дреха с такъв цвят не съм имала hahaha

# 429
  • Мнения: X
Ох, Мър,  Joy  как си уцелила точно там. Дано ти е на късмет. Wink

# 430
  • Мнения: 10 500
Сега скъсаното е на мода, на никой няма да му направи впечатление, даже ще те помислят за смела заради мястото Laughing

# 431
  • Мнения: 15 023
Аз нямам бална рокля, ще трябва да импровизирам с нещо.
Мър, нищо ти няма, може дефекта да се превърне в ефект Wink

# 432
  • Мнения: 5 364
Моята е в цвят слонова кост Peace.
Аз пък днес установих, че телка на детето е до 1.08, бях останала с впечатлението, че е до септември и утре ще ходим да подаваме молба за насрочване на дата с комисия.  ooooh!

# 433
  • София
  • Мнения: 23 090
Аха, да бе да, признай си, просто искаш да изпъкнеш  Wink
Мииии, зависи от възрастта на капитана.  Mr. Green

# 434
  • Бургас
  • Мнения: 7 308
Моята рокля беше червена. Както и на още десетина момичета от класа Simple Smile

Когато декември,казахме,че ще правим сватба през септември , първият въпрос беше " Да не си бременна"  ooooh!
Децата ни пък са с разлика 2 г и 7 месеца (напълно планирана,даже малко се проточиха нещата ) и имаше въпроси от рода на "не се ли пазихте"?

Общи условия

Активация на акаунт