На 24г. съм, а имам вече бръчици под очите!

  • 1 520
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 120
И дали пък аз не съм много млада за Миокин? newsm78 Wink

# 16
  • Мнения: 175
Аз ползвам околоочните кремчета на ейван и съм много доволна,но гледай когато си копуваш нещо за каква възраст е,да не е нещо силничко.

# 17
  • Мнения: 120
Аз ползвам околоочните кремчета на ейван и съм много доволна,но гледай когато си копуваш нещо за каква възраст е,да не е нещо силничко.
Кои точно ползваш? Аз се загледах по серума Anew Retroaktive. Него го дават 25+, така че мисля, че става за мене, но дали действа  newsm78. Дали ще се справи с тези фини бръчици?

# 18
  • Мнения: 93
И аз имам такива бръчки под очите. На 27 съм. Всеки път като ги видя и ми призлява. Всички ми твърдят, че не били кой знае какво. Ама не искам да прибягвам към шокови терапии. А относно серума на Ейвън - при мен не даде никакъв ефект. Щото аз имам и сенки под очите, ама като гледам - само си дадох парите на вятъра. Сега съм с околоочния на Нивеа, ама и от него не съм очарована.

# 19
  • Мнения: 479
То бръчки веднъж като се появят - с кремове не се махат /не слушай рекламите/. Кремовете са за поддържане.
Не си се поддържала като трябва явно. Другата причина може да е умора или проблем със здравето /дано да не е/, на който да се дължи подпухналостта.
На твоите години бих ти препоръчала - по-леки кремове за около очите. Момичетата правилно са те посъветвали за маслата.
Друго, което знам за подпухали от умора очи - торбички от билков чай /по възможност лайка/ и слагаш като компреси на очите.
Иначе - по-здравословна храна, по-малко ТВ и РС, повече въздух и разходки, съня е незаменимо лечение за кожата.
Иначе на Орифлейм има подходящ крем за около очи "Виж и повярвай" - за тъмни кръгове, подпухналост и фини бръчки.

# 20
  • Торонто
  • Мнения: 837
Да отговоря за Myocin на Виши - не помага! Иначе е много приятен за нанасяне и като мирис, но ефект никакъв. Но пък е вярно че един път появили се бръчки едва ли ще се махнат. Има една козметика с BOTOX, която наистина помага в такива случаи, но като че ли си млада за нея.

Общи условия

Активация на акаунт