Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

На пазар
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 56 отговора

Здравейте мами!
Моля,споделете впечатленията си от слънцезащитната бебешка козметика!
Трябва да купя някакъв крем за беба,защото още ползвам крема за лошо време на Нивея,но вече не ни върши работа,малката вече хвана малко тен Laughing
Кои марки са добри?
Детето ми е със светла и чувствителна кожа.
Цитирай

London, Sofia

Ползваме НИВЕА - доволна съм Peace
Цитирай

Мелбърн, Австралия

Ние ползваме Бюбхен, 25 фактор.

Също сме белички с чувствителна кожа.

Един път го изтървах този лосион да не го сложа и да видиш после зачервяване и какъв тен имаме още от март месец  Hug
Цитирай

sofia

Ние ползваме Бюбхен, 25 фактор.

Също сме белички с чувствителна кожа.
и ние така
Цитирай

София

мустела 50 фактор
Цитирай

На Виши 60 фактор, страхотен е и няма изгаряне и на 40 градуса.
Цитирай

София

виж и тук:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=91460.msg1594429#msg1594429

Аз лично, миналата година ползвах Бюбхен и бях доволна, но тази ще пробвам с друго!
Цитирай

София

то вече се води 50+ - ако е 60 значи е стара партида...нали официално тази год са забрании да пише фактор над 50 понеже не е реално....
Цитирай

а някой ползвал ли е козметиката за деца на Ейвън? бива ли я?
Цитирай

то вече се води 50+ - ако е 60 значи е стара партида...нали официално тази год са забрании да пише фактор над 50 понеже не е реално....

Може , аз го имам от 2г., но е много добър. дъщеря ми е бяла като мляко и на морето не хвана даже загар от него.
Цитирай

София

Може , аз го имам от 2г., но е много добър. дъщеря ми е бяла като мляко и на морето не хвана даже загар от него.

идеята ми е като тръгне да си купува нещо да гледа да не пише повче от 50+ , за да не си купи нещо застояло например Wink
Цитирай

София

Малко извън темата, но не е задължително факторите над 50ти да се изписват 50+. Действително има такава препоръка, но голяма част от световните производители не се съобразяват с нея.  Лично аз мога да гарантирам , че поне 5 от най-големите френски фирми за медицинска козметика, продължават да изписват SPF над 50ти.
С толкова много приказки искам да кажа, че е важно срока да е в годност, а не това дали фактора е 50+ или 60, 80 и т.н..
Цитирай

Варна

а някой ползвал ли е козметиката за деца на Ейвън? бива ли я?
Две поредни лета съм ползвала детските кремове на Ейвън. Доволна съм.
Цитирай

Magrathea

Досега съм купувала само Виши- 60 фактор. Доволна съм. Добре й понася на Нели
Цитирай

Хич не съм наясно с тези фактори,но доколкото виждам различните фирми имат и различни номерации на фактора Thinking Чудя се дали този 25 фактор на Бюбхен примерно(предполагам ,че е най- големият) се равнява на 60 (или 50 плюс,или както там го водят) на Виши и на Мустела 50?
А някой знае ли колко е срокът на годност на тези продукти и дали е изписана датата на производство на опаковката или до кога е годен даден крем ,защото при козметиката като цяло винаги изпадам в чуденки по тази тема,а веднъж много пострадах именно от застоял слънцезащитен крем на Нивея #Cussing out

Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 56 отговора