Моля,препоръчайте ми слънцезащитен крем за бебета!

  • 6 324
  • 56
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 392
 Здравейте мами!
Моля,споделете впечатленията си от слънцезащитната бебешка козметика!
Трябва да купя някакъв крем за беба,защото още ползвам крема за лошо време на Нивея,но вече не ни върши работа,малката вече хвана малко тен Laughing
Кои марки са добри?
Детето ми е със светла и чувствителна кожа.

# 1
  • Мнения: 8 917
Ползваме НИВЕА - доволна съм Peace

# 2
  • Мнения: 3 116
Ние ползваме Бюбхен, 25 фактор.

Също сме белички с чувствителна кожа.

Един път го изтървах този лосион да не го сложа и да видиш после зачервяване и какъв тен имаме още от март месец  Hug

# 3
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Ние ползваме Бюбхен, 25 фактор.

Също сме белички с чувствителна кожа.
и ние така

# 4
  • София
  • Мнения: 44 014
мустела 50 фактор

# 5
  • Мнения: 7 474
На Виши 60 фактор, страхотен е и няма изгаряне и на 40 градуса.

# 6
  • София
  • Мнения: 596
виж и тук:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=91460.msg1594429#msg1594429

Аз лично, миналата година ползвах Бюбхен и бях доволна, но тази ще пробвам с друго!

# 7
  • София
  • Мнения: 44 014
На Виши 60 фактор, страхотен е и няма изгаряне и на 40 градуса.

то вече се води 50+ - ако е 60 значи е стара партида...нали официално тази год са забрании да пише фактор над 50 понеже не е реално....

# 8
  • Мнения: 223
а някой ползвал ли е козметиката за деца на Ейвън? бива ли я?

# 9
  • Мнения: 7 474
На Виши 60 фактор, страхотен е и няма изгаряне и на 40 градуса.

то вече се води 50+ - ако е 60 значи е стара партида...нали официално тази год са забрании да пише фактор над 50 понеже не е реално....

Може , аз го имам от 2г., но е много добър. дъщеря ми е бяла като мляко и на морето не хвана даже загар от него.

# 10
  • София
  • Мнения: 44 014
На Виши 60 фактор, страхотен е и няма изгаряне и на 40 градуса.

то вече се води 50+ - ако е 60 значи е стара партида...нали официално тази год са забрании да пише фактор над 50 понеже не е реално....

Може , аз го имам от 2г., но е много добър. дъщеря ми е бяла като мляко и на морето не хвана даже загар от него.


идеята ми е като тръгне да си купува нещо да гледа да не пише повче от 50+ , за да не си купи нещо застояло например Wink

# 11
  • Мнения: 105
Малко извън темата, но не е задължително факторите над 50ти да се изписват 50+. Действително има такава препоръка, но голяма част от световните производители не се съобразяват с нея.  Лично аз мога да гарантирам , че поне 5 от най-големите френски фирми за медицинска козметика, продължават да изписват SPF над 50ти.
С толкова много приказки искам да кажа, че е важно срока да е в годност, а не това дали фактора е 50+ или 60, 80 и т.н..

# 12
  • Мнения: 2 922
а някой ползвал ли е козметиката за деца на Ейвън? бива ли я?
Две поредни лета съм ползвала детските кремове на Ейвън. Доволна съм.

# 13
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Досега съм купувала само Виши- 60 фактор. Доволна съм. Добре й понася на Нели

# 14
  • Мнения: 4 392
Хич не съм наясно с тези фактори,но доколкото виждам различните фирми имат и различни номерации на фактора Thinking Чудя се дали този 25 фактор на Бюбхен примерно(предполагам ,че е най- големият) се равнява на 60 (или 50 плюс,или както там го водят) на Виши и на Мустела 50?
А някой знае ли колко е срокът на годност на тези продукти и дали е изписана датата на производство на опаковката или до кога е годен даден крем ,защото при козметиката като цяло винаги изпадам в чуденки по тази тема,а веднъж много пострадах именно от застоял слънцезащитен крем на Нивея #Cussing out

Общи условия

Активация на акаунт