прощъпулник

  • 939
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 565
Има ли нещо специално свързано с това освен предметите питката и детето да ходи само идва и наш ред и не знам как да го организирам .къде да наредя нещата които да си избере и всичко останало.

# 1
  • Мнения: 46 510
Няма. Какво да се сложи, къде да се сложи, всичко е по ваш вкус.

# 2
  • Мнения: 25 600
"Нещата" се нареждат на височина, удобна за детето и на по-голямо разстояние – поне на 2-3 метра от него, за да може, докато върви към тях, да има време да направи своя избор, а не да хване първото, което случайно докопа. Добре е също да го оставите да ги поразгледа спокойно, преди да го пуснете да тръгне към тях.
Ако вярвате на тази символика, де. Иначе е кой както си го направи.  Simple Smile

# 3
  • Мнения: 148
Всеки си го прави, както иска. А и обичаите навсякъде се различават по малко. Кой да меси питката, какво да има на нея, дали да се търкаля... Направи си го така, както ти харесва на теб. Моите питки не можеха да се търкалят  Laughing  На масата сложих и си нарекох неща, като си ми е на мен на сърце. Малко гости (бабите и дядовците, лелите и чичовците), малка почерпка на място и това е. И на бабите комшийки раздадох от питата после, та да им стане харно на душата Wink

Общи условия

Активация на акаунт