Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Кърмене и захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 23 отговора
Мамчета кога записахте дацата си на децка кухниа ? и колко време се захранват  newsm78
от кое зеленчуково пюре се почва Money , имали някои рецепти за домашни пюрета?  chef   
« Последна редакция: ср, 19 апр 2006, 19:31 от yosarian »
Цитирай

Някъде там...

Отговорите на всичките ти въпроси ги има в Библиотеката на форума
Цитирай

Gabrovo

Az ne sam mnogo "ZA" detskata kuhnq. Osobeno sled onq reportaj po televizqta za salmonela li be6e ili ne6to ot sorta. Dokato moga 6te mu gotvq vka6ti
Цитирай

Варна

Записах Рая на кухня на навършени 7 месеца. Всичко и харесваше и го хапваше с кеф. Малко след годинката при преминаването в по- горна група се отказах. Готвенето не ми тежи ,а и тя хапваше обща храна  Very Happy!
Цитирай

София

Не издържах.ПОПРАВЕТЕ ЗАГЛАВИЕТО!!
Цитирай

plovdiv

Записах Дария на 8 месеца.Много бях доволна,много разнообразно и хранително меню имаха,по принцип,за да запишеш детето си трябва да е заместило поне две яденета със супата и кремчето най-малко.основното може и по-късно да започнеш да го даваш.беше ме по-удобно също ,защото не можех да и готвя всеки ден различна супа,манджа и др.крема иначе е най-прост,де-нишестения.но тамтя се научи да яде всичко.а за болести не мога да кажа нищо.зависи и от кухнята.
Цитирай

Sofia

Не издържах.ПОПРАВЕТЕ ЗАГЛАВИЕТО!!
И аз исках точно това да напиша Embarassed
 А иначе въпросите са страшно много всъщност...Наистина Библиотеката съдържа всички отговори Wink
Цитирай

Sofia

Аз записах Ели след 1,2-3 м.Дотогава я карахме на домашно приготвени манджи и пюрета.Мисля ,че може до първата годинка да и предложиш всички храни,които след това ще яде от кухнята,за да може като започнете храната от там,да е опитало всичко и да не се притесняваш,че ще прояви алергия към нещо.
Цитирай

anywhere

Първо - неграмотно заглавие.
Второ - множество въпроси, отговорите на които можеш да намериш както в Библиотеката на форума, така и с търсачката.

Сори, ама просто не може така!  Crossing Arms
Цитирай

Варна

Ами новак е бе момичета  Mr. Green. Търсачката, че търсачката. Малко пообъркано заглавието, много важно.
С информация трябва да се помогне  Very Happy.  Може да няма време да преглежда библиотеката  Wink!
Цитирай

anywhere

И ти какво предлагаш, да й "смелем" половината информация от тоя форум в няколко постинга?!
И айде стига с това - новак. Всеки е бил новак.
Цитирай

plovdiv

Зъхи ,донякъде си права за библиотеката,ама не че нещо,ама като ще поправяме другите,то нека поне ние сме на ниво,а? Wink"смЕлем" или смелИм
Цитирай

София

Ами защо да не и я смелим информацията?!?Нали този форум е за взаимопомощ,а не за заяждане!А момичето наистина може да не е ориентирано и да няма време за библиотеката!Не всеки може с часове да стои пред НЕТ-а!
Иначе и мен ме издразни заглавието,ама не се нахвърлих веднага!
Цитирай

anywhere

Зъхи ,донякъде си права за библиотеката,ама не че нещо,ама като ще поправяме другите,то нека поне ние сме на ниво,а? Wink"смЕлем" или смелИм

правописна грешка...  Blush
Цитирай

anywhere

Ами защо да не и я смелим информацията?!?Нали този форум е за взаимопомощ,а не за заяждане!А момичето наистина може да не е ориентирано и да няма време за библиотеката!Не всеки може с часове да стои пред НЕТ-а!
Иначе и мен ме издразни заглавието,ама не се нахвърлих веднага!

Абе каквото искате правете...
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 23 отговора