Препоръчайте ми гинеколог във Варна

  • 712
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 97
Здравейте на вси4ки бъдещи и настоящи мами.След близо 2 годишно чакане на бебче,то вече е факт Grinning.Още съм съвсем в началото ,5-тата седмица,но много се притеснявам.Моля някой да ми препоръча добър гинеколог във Варна,който да следи бременността ми.Ако може и координати на съответните лекари.Благодаря предварително!

# 1
  • Варна
  • Мнения: 10 493
д-р Танев Peace
При него ходих на частни прегледи веднъж в месеца и при него родих.Добър професионалист и много внимателен.Можеш да прегледаш и тук
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=4369.0

# 2
  • Мнения: 670
Д-р Капка Атанасова. Работи в Майчин Дом. Телефоните на регистратура са 33 11 44 и 332 000. Консултациите за цялата бременност са 300.00 лева, като в тях се включват всички изследвания и прегледи. На всяка консултация има освен мерене, теглене, слушане на тонове при акушерката, и преглед от лекаря на ехограф. Можеш да родиш при Капка Атанасова по здравна каса.

# 3
  • Мнения: 1 425
Д-р Петинка Цветкова, тел. 603654 не се заплаща за консултация, защото работи със здравна каса. Но ако решиш да е тя като си записваш час им кажи, че си бременна, защото иначе най-ранните им часове са края на май.
Аз съм при нея от началото на бременноста и съм много доволна. Има си и акушерка, която те мери и тегли.

# 4
  • Мнения: 2 957
Д-р Капка Атанасова. Работи в Майчин Дом. Телефоните на регистратура са 33 11 44 и 332 000. Консултациите за цялата бременност са 300.00 лева, като в тях се включват всички изследвания и прегледи. На всяка консултация има освен мерене, теглене, слушане на тонове при акушерката, и преглед от лекаря на ехограф. Можеш да родиш при Капка Атанасова по здравна каса.

С две ръце мога да ти препоръчам Капка Атанасова!Тя ми следеше цялата бременност и родих секцио пак при нея.Много внимателна и мила и много добър професионалист.

# 5
  • Мнения: 680
Д-р Петинка Цветкова, тел. 603654 не се заплаща за консултация, защото работи със здравна каса. Но ако решиш да е тя като си записваш час им кажи, че си бременна, защото иначе най-ранните им часове са края на май.
Аз съм при нея от началото на бременноста и съм много доволна. Има си и акушерка, която те мери и тегли.
И аз съм при нея! HugЧудесен човек и много добър специалист.Благодарение на нея родих живо и здраво синчето си(имах проблемна бременност)Ако искаш мога да ти дам мобилния и няма да те върне ще те вмъкне някъде между часовете,защото наистина се чака минимум месец.
Успех в избора на лекар!САмо да допълня че има 2 кабинета до окръжна болница и близо до колхозния пазар.

# 6
  • Мнения: 181
Здравейы Аз също ти препоръчвам Капка Атанасова. Проследи цялата ми бременност (също проблемна до някъде) и родих секцио през нощта по спешност без никакви проблеми. Консултациите при нея обаче не са 300лв, а 350, които се плащат на два пъти. А раждането действително може да стане по здравна каса. Леко бременеене като за начало и спокойно. Всичко ще бъде ОК. Hug

# 7
  • Мнения: 670
Здравейы Аз също ти препоръчвам Капка Атанасова. Проследи цялата ми бременност (също проблемна до някъде) и родих секцио през нощта по спешност без никакви проблеми. Консултациите при нея обаче не са 300лв, а 350, които се плащат на два пъти. А раждането действително може да стане по здравна каса. Леко бременеене като за начало и спокойно. Всичко ще бъде ОК. Hug

Днес се обадих в Майчин дом и питах точно за цените на консултациите. 350.00 лева се плаща при рискова бременност. 300.00 при нормална.

# 8
  • Мнения: 5 500
380 е интензивния план, аз съм при д-р Яков в Майчин дом.
И първия път там родих!

# 9
  • Варна
  • Мнения: 80
Аз съм за д-р Танев от АГ или д-р Иванова също АГ. Те двамата работят в екип. Много съм доволна от всичко свързано с раждането. Бях на ВИП етажа на АГ заплаща се 400 лв за престоя 4 дни /това е за нормално раждане/ като в тази цена се включва и избор на лекар т.е не плащаш отделно на ръка. Останах много доволна от грижите и от всичко.... ако решиш със сигурност няма да съжаляваш

# 10
  • Мнения: 97
Благодаря на всички за помощта и препоръките!!!Обаче аз май съм направила една грешка като съм пропуснала  да напиша за добър лекар,но който да работи със здравна каса,щото в момента сме много зле с парите.Но пък има и нещо друго - още не съм известила бъдещите баби и се надявам те в пристъпи на радост да спонсорират едно проследяване на бременност и евентуално ВИП раждане Laughing Така,че може да се възползвам и от по-скъпичките ви предложения Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт