ОКТОМВРИ не е толкова далече, скоро ще се гушнем с малкото човече! - тема 6

  • 57 180
  • 761
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 19 687
При мен също беше 1500, след това скочи на 1800 и се задържа цяла седмица на толкова. Говоря за последните десет дни. Но аз се следя много често, така че постоянно знам какво се случва. Имах УЗ на 18ти, 21и, 25и, 27и и сега на 1и ще съм пак. Следя и водите, както и кръвотока.

# 16
  • Мнения: 1 242
R_N благодаря ти,че отделяш време за нас. При нас в 27 седмица я измериха 36см ,била в норма за кг не каза. Ние с баща и сме "високи,сройни с къси крака" Joy И двамата сме много високи и аз все се чудя,защо все не може да си намери място...Само здрави всички бебоци да се родят baby_neutral

# 17
  • Мнения: 318
Божкее, 1800 🙉🙉🙉. И на мен Сигридов се опита да ми каже да почна да се движа, наплаши ме че като лежа мога да вдигна само високо кръвно или да ме заболят червата Simple Smile ама луд е Simple Smile))) Шийката ми вече я бил игнорирал като проблем, щяла съм да пренося даже, но иска движение. Е,,тук вече не ме спечели, добре че слушам избирателно. Прави ми фетален фибронектин и като излезе отрицателен и вече беше сигурен, че няма да имам проблем със шийката. Пуснах веднага изследванията, нямам за сега наченки за прееклампсия и вече не искам да се занимавам с нищо излишно. Тимева пък ми вика, че ако ме убодат още веднъж за кръв и ще ми падне хемоглобина Simple Smile

# 18
  • Мнения: 19 687
Marelianka, аз преди да забременея тренирах всеки ден, така че не ми е проблем Simple Smile Просто ме беше шубе, но като ми казват, че няма проблем, се отпуснах. То и аз вече не искам да чувам за взимане на кръв. УЗ не ме тормози толкова, защото просто използвам като ходя до клиниката и хващам някой за ушите. Пък и сега ми се събраха за десет дни ЖК, фетална, Сигридов, спешен кабинет. Иначе гледам да е веднъж седмично.

# 19
  • Мнения: 403
Запис и от мен! Орисвам ни с хубави и здрави бебчета до термин!  bouquet bouquet bouquet

# 20
  • София
  • Мнения: 3 261
Мерси за новата темичка, Ерен! bouquet
Аз съм с 5 килца отгоре от началото досега, мисля, че заради киселините едва ли ще кача още, направо не мога да се храня. А и тази жега... Добре, че днес е по-прохладно  Flutter Коремчето ми е ок засега, обаче чувствам вече едно неприятно опъване... май този път няма да се размина със стриите  Confused
Събота мислим семейно на Витоша, с още едно семейство с детенце, колкото нашето  Party
Фотосесия едва ли ще си правя, с първото не съм правила  Thinking Но си имам доста снимки с коремче. А за изписването викахме професионален фотограф, че да си има детето спомен от първите си дни  Heart Eyes Е, той проспа цялата фотосесия блаженно, разбира се  hahaha Но снимките са много милички Heart Eyes

# 21
  • Варна
  • Мнения: 84
И аз се записвам в новата тема R_N  Благодаря за старанието Hug bouquet

Аз фотосесия на мен няма да си правя най вероятно а ще направя на бебка.Приятелка фотограф ми каза че на новородено до 14 дни след раждането най-добре се получават снимките  Heart Eyes

# 22
  • Мнения: 547
Благодаря за темата! Да сме живи и здрави и успешен и прекрасен завършек!

Фотосесия няма да правя, даже в огледалото ми е трудно да се гледам вече. Живот и здраве Коледна фотосесия цялото семейство.

# 23
  • Мнения: 248
Хоп и аз тук. РН, благодаря за новата тема.

Леле, 2 месеца само.... кога останаха толкова малко. Чак всех да се шашкам вече.
Аз както се бях шашнала с тези сънища за преждевременно раждане, добре че баща ми ни дойде на гости, та се разсеях и си го избих от главата за сега. Дано не се връщят гадните сънища.

Аз съм решила да не правя фотосесия. Хич не се харесвам в момента, като се роди живот и здраве, тогава ще направим една семейна.

# 24
  • Мнения: 1 404
Здравейте,
благодаря за новата тема Simple Smile

Ние няма да правим фотосесия, може би след раждането, но не знам... не си падам много по това.

Да, трудно е да повярваш, че остават само два месеца, напоследък само се сещам за първото ми раждане, въпреки, че беше в отлични условия и със страхотно отношение от персонала, само като се сетя за болката и тнт и ми се изправя косата.... но каквото такова, както каза майка ми, ако трябва и през носа ще го извадим бебето Simple Smile

# 25
  • София !
  • Мнения: 1 240
Много хубава темичка!  bouquet За я напълтим само с добри новини и хубави емоции!  Heart Eyes R_N, благодаря за труда  Hug

Не съм писала скоро, но ви чета редовно.
Аз пълнея доволно  Simple Smile , коремчето расте и така. От няколко дни имам болки. Онзи ден бях при моя лекар, ама го хванах накрая на работното време и ме прегледа на бързо, та малко ме ядоса. Каза, че всичко е наред и просто да не се натоварвам много. Но тъй като и вчера пак ми поболя корема, днес реших да си запиша час и на друго място, да чуя още едно мнение за мое спокойствие!
Иначе другата седмица ми е часа за преглед при моя лекар. Та тогава смятам да пусна и ПКК и една МБ да видим какво се случва сега след лечението с глобулите.

Времето наистина мина, направо не остана. Ей сега ще се врътнат и тези 2 месеца. Само да мине всичко при всички ни със здраве и благополучно! Praynig Това е най-важно!

# 26
  • Мнения: 369
Пиша и чета предимно във ФБ, но след две седмици ми започва отпуската и сигурно ще съм по-активна тогава.
В 31 г.с. малкият е 1750гр, не е толкова малък май Simple Smile Но в ДЕ лекарите са по-спокойни и казват, че референтните стойности са относителни и няма какво толкова да се вторачваме в мерките.
Фотосесия не мислех да си правим, но открих че имаме един талон за семейна сесия, който изтича скоро. Та мисля на годишнината от сватбата ни да отидем и да видим какво ще се получи. Но едва ли ще си окачим някъде снимките, и с първото дете беше така.

# 27
  • Мнения: 421
От една седмица имам парене, като след изгаряне около слънчевия сплит и по вдясно под гърдата, не знам дали е по кожата или нещо подкожно
Tommi, не знам дали е същото, но при мен от 2-3 месеца кожата под гърдите като я пипна я усещам като опърлена... Не я усещам постоянно, само ако с някоя дреха я ожуля.
По повод фотосесията, малко съм като тюлен вече, но пък си е хубав спомен, даже ММ коментира тия дни, че няма да имаме снимки от бременността. Та се замислям, тъй като ще се контим за сватба края на август, да взема да го съчетая ...

# 28
  • Мнения: 352
Да се запиша и аз в новата темичка. R_N  благодаря ти.
Аз лично фотосесия не мисля да правя, но някоя друга снимка с телефона ще направя, че доколкото разбрах от познати като по големи децата стават любопитни от къде са дошли и да има какво да показвам. Коремът ми е доста голям, поне на мен така ми се сгрува , но като погледна на долу не си виждам краката.
Колкото до мерките на малчугана в 26+6 г.с. беше 1270гр., казаха ми, че отговаря на 28+2 г.с.

krassi14 видях, че си писала в темата за високия пролактин и исках да попитам дали пиеш нещо и до коя седмица евентуално?

Последна редакция: пт, 29 юли 2016, 15:46 от steisi77

# 29
  • Мнения: 520
Благодаря за хубавата тема  bouquet
Аз в сряда бях на трета ФМ. Всичко е наред с бебо - не ми каза колко тежи, но каза : Малко коремче, но вътре бебето е много добре. Simple Smile
Направихме и запис на тонове - добре са. На 10.08 пак съм на запис, а от 22.08 съм в 45 дневен. Така като го казвам и ми се струва много малко време. Понякога нямам търпение, особено като се гледам в огледалото.
Като килограми съм + 8, но определено си ми тежат.
С покупките съм доникъде - все още нищо не сме купували. Мисля другата седмица да поръчам повечето неща онлайн - харесала съм си ги вече.
За фотосесия - и с първата Б не съм правила и сега не мисля. Не ми е много кеф да се гледам толкова широка Simple Smile .
А относно раждането - първото мина много бързо и леко и сега като че ли повече ме е страх, защото съм наясно, какво точно предстои. Но да сме живи и здрави и всичко да мине наред с всяка една от нас.
Дълго стана, но отдавна не съм писала.

Общи условия

Активация на акаунт