Джансел Елчин - минали и бъдещи проекти и партньорите му - *39*

  • 51 223
  • 737
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 14 492
  Здравейте мили момичета Hug Hug Hug

Уси Heart Eyes,Дайче Heart EyesСнеже Heart Eyes

Прибрах  се  и с огромен интерес изчетох всичко написано от вас докато ме нямаше.
 Първо ,много благодаря за поздравленията. Трогнахте  ме:bouquet:
 Аз Rolling Eyes да имам нещо против да пишем за партньорките на Джансел- никога !
Напротив ,приветствам идеята и ,че всички сме на едно мнение smile3508

 

 На Джансел изобщо не му отиват шапки според мен Laughing Laughing Laughing

А с такава подстрежка аз  не си спомням да съм го виждала newsm78 , а може и да съм заравила Laughing



Аз ще гледам през този сезон само което ми харесва като игра и сюжет и ме разтоварва.Не ми е достатъчно да харесвам само единия главен герой , а другия да ме дразни. Примери при мен колкото щете. Grinning



  Лека нощ! Hug



# 46
  • Мнения: 8 400
Добро утро! Hug Hug Hug

Скрит текст:

Себи,  bouquet Добре си се завърнала. Hug Heart Eyes

Фахрие на мотор, но много ми е странно как се е хванала за седалката, а не за Бурак.  Shocked Mr. Green



Приятен ден! bouquet

# 47
  • Мнения: 3 555
 wavey wavey wavey

Снежи  благодаря за кафето и новата снимка на Фахрие  bouquet  

Себи  Hug  добре завърнала се и от мен   Peace  
 
 На Джансел изобщо не му отиват шапки според мен Laughing Laughing Laughing

А с такава подстрежка аз  не си спомням да съм го виждала newsm78 , а може и да съм заравила Laughing



Wink  И аз не го харесвам с шапка  Joy  а на тази снимка Джансел си достави удоволствие с футбол, когато заснемаше "Darbe" и ме подсещаш, че имаше от сета снимки с шапка, на които много добре изглежда  Peace
3 август 2014 г. · Редактирано  ·


New Cansel Elçin #set #darbe #canselelcin #mira


Уси   Hug  нищичко няма още от Джансел за сериал    Rolling Eyes  и как да стане като "Франкенщайн" ще има представления в театъра през целия сезон на 2016 - 2017г.  ooooh!  С голямо удоволствие си играе в театъра и хич не приритва ми се струва за ново дизи  Outta Joint  Ами то голям калабалък от есента има при тях  #Crazy  може пък да се реши след края на тази година  ... newsm78  

Rolling Eyes  За радост на турските фенове има съобщение в ТТ за гостуването му утре на остров Боджаада с филма си "Пастирът на ангелите"  Peace  не съм сигурна фестивал ли ще е ...  newsm78
Bozcaada Haber @HaberBozcaada  13 чПреди 13 часа
Ünlü oyuncu Cansel Elçin, Zübeyde Hanım Parkı'na geliyor

http://www.bozcaadahaber.net/unlu-oyuncu-cansel-elcin-zubeyde-ha … ina-geliyor/6378/

Известният актьор Cansel Elçin идва на Zübeyde Hanım Parkı'na

Това е по-разбираемата част от превода с  google :
Цитат
Събота 20 август ще се състои в 21.00 ч събитие в кино на открито на филма "Angels Bearing Man" , режисиран от известния актьор Cansel Elçin който продължава да побеждава с награди. Режисьорът на филма известния актьор Cansel Elçin ще присъства на събитието. В края на филмови прожекции ще проведе интервюта за известни актьори.

Приятен следобед  Hug Hug Hug

Последна редакция: пт, 19 авг 2016, 12:31 от dai4e

# 48
  • Мнения: 2 154
Привет!  Hug Hug Hug
Себи, добре си дошла в България и в темата!  Heart Eyes

С шапки или без, Джансел за мен си е малко зевзек. Wink  Имам чувството, че понякога нарочно се прави на маймуна, дали за да покаже, че няма намерение да се харесва на всички или пък има нещо друго в предвид.  newsm78 Може пък да тества феновете и познатите си - по дрехите посрещат, по ума изпращат.
Снежи, то Фахрие е намерила по сигурно хващане за мотора, аз нямам доверие на Бурак  Embarassed, но като гледам тя с яке, той по тениска, та се чудя заради Ердоган ли се е опаковала така. Wink

Дайче, хубаво ще играе в театъра, ама не е зле да се труди и в сериалите, щото парите оттам идват. Иначе ще се наложи Пънар да го изхранва.  Wink

В онова заведение е имало доста фенки - снимки продължават да се появяват. Само че на кого ли са фенове - на актьора или на писателя? Или и на двамата.

Последна редакция: пт, 19 авг 2016, 16:47 от Snake777

# 49
  • Мнения: 3 555
Уси   Hug  ще трябва да ги разузнаем тези фенки на кого са  newsm78   Naughty
Цитат
В онова заведение е имало доста фенки - снимки продължават да се появяват. Само че на кого ли са фенове - на актьора или на писателя? Или и на двамата.
Rolling Eyes   Имаме нова вест със снимка  thumbsup   Джансел вече е на път за Боджаада  newsm01

Nala @n_naalaa  48 минПреди 48 минути
@cansellelcin #repost @yelizgurkan "Melekleri Taşıyan Adam" Bozcaada yollarında... 😎 http://instagram.com/p/BJTCX2sAeE6/
 Cansel Elçin, MelekleriTaşıyanAdam, Yeliz Gürkan и yeldagürkan



 Grinning Тръгнал е също 1 ден по-рано  Peace   както го направи и за фестивала в Бургас и Йелда отново го придружава нали му е мениджър  Heart Eyes  струва ми се, че до него е Пънар  newsm78  Очаквам от следващите и това да разберем  Grinning Laughing


 spam2  Джексън е възкръснал в Индия   smile3555 
Скрит текст:

Joy Joy Joy

Последна редакция: пт, 19 авг 2016, 23:51 от dai4e

# 50
  • Мнения: 14 492
   Добро утро Hug Hug Hug

Дайче  Heart Eyes май Джансел вече е в-

Bozcaada'da…



Yarın Cansel'in filmi-филмът на Джансел утре

  И един много рошав  и с барабанче против уруки  Джансел.







Приятна събота bouquet

Последна редакция: сб, 20 авг 2016, 10:54 от sebilMM

# 51
  • Мнения: 8 400
Привет! Hug Hug Hug

Дайче, Себи,  Hug Hug много ви благодаря за новите снимки на Джансел.  bouquet Успех в Бозджаада му желая! Heart Eyes Praynig

Снейки,  Hug мерси и на теб! bouquet

Добър ден ни казва Джансел от Ada'nın Bahçesi Zübeyde Hanım.  Wink Heart Eyes



Представянето му май е тази вечер от 21 часа - #canselelcin #melekleritaşıyanadam Bu akşam 21.00'de Bozcaada'da! Film sonrası yönetmen Cansel Elçin ile söyleşi var!

https://www.instagram.com/p/BJUvOW5ARHH/?taken-by=canselelcinfc

Хубава събота ви желая! bouquet

# 52
# 53
  • Мнения: 3 555
 wavey    Добро утро   wavey

Себи   Hug   Снежи    Hug  благодаря за снимките   bouquet   от "мястото на събитието" с Джансел   Heart Eyes  Zübeyde Hanım açıkhava sineması! #bozcaada    Peace



 smile3555   Много голям интерес  към филма  и към неговия автор уважил поканата и зарадвал ги с присъствието си   Rolling Eyes


 Wink  Няма как да си преведа написаното с  google  но турския израз : "чок ама чок тешекюрлер ..." вече знам, че е : "много, ама много благодаря ..."

 Peace   По-всички правила на гостоприемството  Grinning  чооок "добре дошъл" и чооок добро "довиждане" си е било за Джансел и неговия екип  Party Laughing



Rolling Eyes  Очаквам с нетърпение да го пуснат в нета и този филм и все нещо ще разбера дори и от гледането "с картинки" и интересно ...  #Crazy  на 2 международни фестивала беше представен и отличен и от 2-та с най-голямата им награда  Peace  а пък от толкова многото турски такива ... журналистически репортажи за медиите и ТV ...  Thinking  В този ред на мисли определено ми се струва  Crossing Arms че и членовете на журитата, а и изказванията на колегите режисьори, сценаристи и актьори на Джансел си имат "е едно на ум" какво ще каже бащицата Ердо  ...  Naughty   Mr. Green

Приятен ден  Hug Hug Hug

# 54
  • Мнения: 8 400
Добро утро! Hug Hug Hug

Скрит текст:

Дайчеbouquet Hug И на мен ми е любопитно да го погледна този филм.  Peace



Приятен ден! bouquet

# 55
  • Мнения: 2 154
Привет!  Hug Hug Hug
Себи, Дайче, Снежи  bouquet  bouquet  bouquet

Този остров да не би да е някой от Принцовите им острови?  newsm78 Интерес съм филма е имало, което предполагам е зарадвало и гости, и зрители.  Забелязвам, че в последно време кум и кумец са неразделни.
А Нала определено е тъжна - дали ревнува от новите попълнения или и липсва стопанина.
https://www.instagram.com/p/BJVfiqkDKF7/

Suskunluk da birşeyler anlatır.. Мълчанието също казва нещо .. А мълчанието на Джансел дали също ни казва нещо?  newsm78

# 56
  • Мнения: 3 555
Снежи ти помогни да го открием филма в и-нет   Peace   Grinning

Уси  Hug  нищо не ни казва Джансел   ooooh!  ама като се замисля  newsm78  има надежда .... галиба  Outta Joint
Забелязвам, че в последно време кум и кумец са неразделни.

smile3555  Слагам едно хубаво видео за рисунка на Джансел  Peace   лек намек да махне този пръст от устните си и да каже най-после за ... "бъдещите си творчески планове"    Stop  Joy Joy Joy

Видео: benden sana



 Rolling Eyes  Още една снимка от Бозджаада ... с фен ще да е  Heart Eyes  и на мъжете явно им харесва този филм "Пастирът на ангелите"  newsm78   Peace

# 57
  • Мнения: 14 492



    Дайче Heart Eyes Joy Joy Joyама наистина да си маха пръста   от устата Laughing и каже какво да чакаме цяла зима newsm78 от него.Така де Wink


Уси Heart Eyes няма как да не ревнува Нала -жена е и много любимци и доведоха  и са и дошли в повече повече Laughing





Снеже Heart Eyes

https://twitter.com/nurcanelcin/status/767348782212218881

Браво на българските гимнастички bg bg bg

# 58
  • Мнения: 8 400
Добро утро! Hug Hug Hug

Скрит текст:

Снейки, Дайче, Себи, bouquet bouquet bouquet

Трудна работа с откриването на филма, но ще пробвам.  Peace Едва ли са го качили в нета все още обаче... newsm78



Успешна нова седмица! bouquet

# 59
  • Мнения: 2 154
Добър ден!  Hug Hug Hug
Снежи   bouquet много ми хареса терасата.
Себи, Дайче  bouquet  bouquet
Нищо няма да ни каже  и скоро не очаквам да свали пръста от устата. Мисля си, че положението в Турция ги тревожи и в момента и те се колебаят какво да правят. И затова са се отправили на път.Струва ми се, че е в самолет с котето и Пънар ги снима. Може би пътуват за Париж.  newsm78

https://www.instagram.com/p/BJZk8mbDP5S/



Спорна седмица!

Общи условия

Активация на акаунт