Къванч Татлъту в ЗП и СЮ, минали и бъдещи проекти и партньори-тема 51

  • 65 982
  • 728
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 23 352

Нищо ново няма в бележката на Оя Доган.

Тя просто цитира съобщението на АЯ.

Само накрая е писала, че сценарист ще бъде Едже Йоренч.

# 586
  • Мнения: 23 352
Журналистката Есин Овет е написала бележка. Срещнала Едже Йоренч в Бодрум.


" Едже ми каза: "Есин, този сезон идва нов сериал, много се вълнувам."
Очакваме го с нетърпение. Успях да измъкна от нея и името на сериала. Щял да се казва "Дързост и красота". Защото в сериала Къванч Т. щял да носи името Джезур. При това положение Туба ще се казва Гюзел.
Нямам големи надежди за тази двойка, но ако сценарият е добър, ще се получи.
Между другото името на сериала "Дързост и красота" ми напомни за детството ми. Тогава имаше сериал със същото име и много го харесвах.
Да видим. Успех!



В начало има пасаж, в който пише къде обикаляла Едже и колко хубаво направила, че сменила обстановката за известно време .

# 587
  • Мнения: 18 599
Варне, много ти благодаря bouquet
мда, май Едже ще ни е сценаристка Peace
според мен този сценарий отдавна е готов и КЧ е счел, че е по-подходящ за двойката Туба-Киво Peace
или пък тя е направил всичко възможно да се докопа пак до своя любимец Whistling

героите  Джесур/смел и Гюзел/красива Mr. Green-не звучи зле Wink

сега остава да разберем и за какво ще се разказва Whistling



хубав ден!

# 588
  • Мнения: 23 352
Варне, много ти благодаря bouquet
мда май Едже ще ни е сценаристка Peace
според мен този сценарий отдавна е готов и КЧ е счел, че е по-подходящ за двойката Туба-Киво Peace



Аз ви казах вчера, че Керем Чатай ще направи маневра, за да пусне сериал с Къванч, щом казвате, че има договор със Стар ТВ.

Преди време Едже започна да следи Керем Бюрсин в Инстаграм и феновете на Чачко го изтълкуваха като добър знак, че няма да е сценарист на неговия проект, а вероятно ще работи с Керем Бюрсин.

Сега баш продуцентът е направил размествания на дизитата, защото сроковете го притискат.  Керем Бюрсин ще остане да чака следващото раздаване на картите.  Joy

Предполагам, че Сема и Ейлем ще работят с Кенан.

Последна редакция: чт, 25 авг 2016, 12:17 от varna_2

# 589
  • Мнения: 18 599
още нещо интересно от Оя Доган за сериала! Peace

http://www.gazetevatan.com/oya-dogan-979934-yazar-yazisi-siyah-b … e-cesur-ve-guzel/

пише доста и за Сема и Ейлем но не успях да разбера всичко на 100% Whistling

уау красота!! Heart Eyes

# 590
  • Мнения: 8 393

Мерси, Айрре, Hug за тази прелест. Heart Eyes

Варна,  Hug благодаря за всички преводи, които правиш! bouquet

Джесур добре звучи, ама номинантката едва ли ще е съгласна да се казва Гюзел.  Mr. Green Оф, спирам вече  -  преживях, че досега ни разиграваха като маймуни и думичка не обелиха на писаниците, ами дано Къванч има късмет със сценария и да се получи качествен сериал.  Praynig Не знам какво повече да напиша. Peace

# 591
  • Мнения: 23 352
Статията на Оя Доган. Последният параграф само препредава съобщението на АЯ.  Не съм го превела.

Мисля, че истината се съдържа тук. Не са успели за октомври, а на Стар ТВ просто му е бил необходим сериал. Те много изостават с подготовката на новите си проекти. Както вече писах, ако още се мотаят ще увиснат най-малко с три празни дни.  Шоу ТВ и Фокс ТВ вече завъртяха рекламите на новите сериали, някои даже тръгват тази седмица.



Аз съм телевизионен критик и години наред сте чели мои статии, свързани със сценарии на сериали или промени в тях. За първи път ми се случва да чета несекващи новини по адрес на определен сценарий. Отгоре на всичко тези новини се трупаха и ставаха все повече от ден на ден. Извинявайте много, но Сема Е. и Ейлем Дж.,  чийто сериал щеше да се излъчи по Стар ТВ с участието на Туба Б. и Къванч Т.  са едни от най-успешните имена в този сектор. Изпод тяхното перо досега са излезли важни сериали в турската тв история като Gümüş, Sıla, Melekler Korusun, Yer Gök Aşk, Lale Devri, Karagül, Karadayı, Kara Para Aşk. След края на Karadayı и Kara Para Aşk си дадоха почивка. Съвсем заслужено. Години наред работеха без прекъсване и носеха рекордни рейтинги на продуцентите. Двете от дълго време подготвят проекта ЧБ.

Познавам както Сема, така и Ейлем.Те са изключително дисциплинирани, влюбени са в професията си, не са хора, които идеализират творбите си, винаги са готови да  подложат написаното от тях на критичен поглед и ако нещо в него не им харесва да го изхвърлят в кошчето и да започнат отначало. Бяха изключително прецизни и взискателни и при работата си върху ЧБ. Докато изграждаха историята, многократно я редактираха, преди да предадат сценария на продуцентите. Резултатът- няма да са готови с ЧБ за месец октомври. Но на Стар ТВ пък му е необходим сериал, който да сложи в програмата си през този месец. Затова вместо да пускат на екрана сценарий, от който не са в пълна степен доволни, поискаха да поработят още малко върху него. АЯ направи промяна в графика си и отложи проекта. Сега Сема и Ейлем ще работят върху проекта, докато са напълно удовлетворени от него. Те казват: „Трябва винаги да си готов да кажеш „не”, а това означава, че след отлагането, ще се върнат с още по-добър проект. Поздравявам ги за усилията, които положиха, работейки 8 месеца върху сценария на ЧП.

# 592
  • Мнения: 18 536
Ай Япъм не са пуснали все още нищо на ФБ страницата си обаче newsm78  Надявам се, че всички знаят какво правят  Peace
Джесур ми звучи по-зле и от Ферхат  Mr. Green
Варне  Hug благодаря! bouquet

# 593
  • Мнения: 18 599
Статията на Оя Доган. Последният параграф само препредава съобщението на АЯ.  Не съм го превела.

Мисля, че истината се съдържа тук. Не са успели за октомври, а на Стар ТВ просто му е бил необходим сериал. Те много изостават с подготовката на новите си проекти. Както вече писах, ако още се мотаят ще увиснат най-малко с три празни дни.  Шоу ТВ и Фокс ТВ вече завъртяха рекламите на новите сериали, някои даже тръгват тази седмица.



Аз съм телевизионен критик и години наред сте чели мои статии, свързани със сценарии на сериали или промени в тях. За първи път ми се случва да чета несекващи новини по адрес на определен сценарий. Отгоре на всичко тези новини се трупаха и ставаха все повече от ден на ден. Извинявайте много, но Сема Е. и Ейлем Дж.,  чийто сериал щеше да се излъчи по Стар ТВ с участието на Туба Б. и Къванч Т.  са едни от най-успешните имена в този сектор. Изпод тяхното перо досега са излезли важни сериали в турската тв история като Gümüş, Sıla, Melekler Korusun, Yer Gök Aşk, Lale Devri, Karagül, Karadayı, Kara Para Aşk. След края на Karadayı и Kara Para Aşk си дадоха почивка. Съвсем заслужено. Години наред работеха без прекъсване и носеха рекордни рейтинги на продуцентите. Двете от дълго време подготвят проекта ЧБ.

Познавам както Сема, така и Ейлем.Те са изключително дисциплинирани, влюбени са в професията си, не са хора, които идеализират творбите си, винаги са готови да  подложат написаното от тях на критичен поглед и ако нещо в него не им харесва да го изхвърлят в кошчето и да започнат отначало. Бяха изключително прецизни и взискателни и при работата си върху ЧБ. Докато изграждаха историята, многократно я редактираха, преди да предадат сценария на продуцентите. Резултатът- няма да са готови с ЧБ за месец октомври. Но на Стар ТВ пък му е необходим сериал, който да сложи в програмата си през този месец. Затова вместо да пускат на екрана сценарий, от който не са в пълна степен доволни, поискаха да поработят още малко върху него. АЯ направи промяна в графика си и отложи проекта. Сега Сема и Ейлем ще работят върху проекта, докато са напълно удовлетворени от него. Те казват: „Трябва винаги да си готов да кажеш „не”, а това означава, че след отлагането, ще се върнат с още по-добър проект. Поздравявам ги за усилията, които положиха, работейки 8 месеца върху сценария на ЧП.


много ти благодаря за превода bouquet bouquet
много тъпо Tired
били са притиснати от Стар тв Whistling
и на мен не ми се коментира повече Peace
Къванч ако ще и да има най-тъпото турско име, стига сценария на Едже да е качествен  Peace

и пак уау Crazy


Последна редакция: чт, 25 авг 2016, 14:05 от Airra

# 594
  • Мнения: 18 536
Айре  Heart Eyes Ами , ако е вярно това, за което споделят момичетата от темите на Туба  newsm78
Скрит текст:
Имената на героите ще са от заглавиeтo на сериала "Къванч-Джесур/Смел Дързък,Туба- Гюзел-Красива
Не знам защо ,но аз съм доволна от развитието на събитията ,не съм вчерашна та ми развиват теорията за недовършен сценарий на Сема и Ейлем. Двечките пишеха едновремонно два сценария в движение ,а сега цяла година и да не са успели ,не ги ям такива ...Проста Керемчатай накрая е размахал листовете и е казал .Край до тук - друго ще бъде"
Едже беше цяла година в Америка ,посещавала е Уоркшоп за сценаристи...още преди нова   се заговори ,че подготвя сценарий за нов сериал. Тя преди 15-20 дена пусна туит ,че се връща с нова работа ,феновете гадаеха дали е за,Керем Бурсин, Серенай.Хазал,но ето какво стана ..
Не познавам добре работата й ,били са силен тандем с Мелек,но  Меджезир ми е сладникав,обаче  пък няма такива нелогични и несвързани  неща както при Сема и Ейлем.
Всичко е късмет...
Ще Ви споделя моите предположения за дизито базирани на казаното от Ранини относно"историята е взаимствена или адаптация от стар холивудски филм" но не казва кой.
Според мен може би говори за филма/The Bad and The Beautyful/ "Лошият и Красивата" или Лошото и Красивото с участието на Кърк Дъглас и Лана Търнър/1952/53г
Жестоко!  Hug
СЦ ни е ходила на училище, та може нещата вече да са различни, от тези, за които се опасява Айра  Hug
Върнала се е преди 20 дни с нов проект, КЧ като го е прочел, веднага си е представил кой е най-добрия в тези роли и...
Старите СЦ са си довършили СЦ, няма такова нещо, като да не са готови, но явно новото е било много по-качествено и КЧ го е предпочел за най-големите си звезди!  Peace Мое мнение!
А като видях и трея на филма The Bad and The Beautyful! Уау!  
Един безскрупулен продуцент филм използва актриса, режисьор и писател, за да се постигне успех.

Крък Дъглас, Лана Търнар, 5 Оскара, 7 номинации!


Представи си, ако е наистина по такъв филм , но съвременен newsm78 На мен ми харесва  Laughing Мечтите може и да се сбъднат, защо не ? Поне се надявам  Praynig

# 595
  • Мнения: 23 352
Фенче, скоро ще прочетеш, че не е имало никакъв сценарий на Сема и Ейлем и от самото начало Едже е писала сценария само и изключително за Туба и Къванч.  Joy

Както всички вярваха до вчера, че няма никакъв проблем със сценария и всичко са измишльотини, изведнъж сега си строят  други версии и  си вярват.

АЯ пуснаха много ясно съобщение.

Даже в него се говореше, че са направили промяна в графика си. Просто са завъртели сценариите.  Сякаш не въртят непрекъснато актьори, режисьори, сценаристи...Изтеглили са един, предвиден за по-късно, и са оставили другия за януари. И аз съм сигурна, че ЧБ ще се реализира. Най-вероятно с Кенан. Разбира се, ако Сема и Ейлем стигнат до вариант на текста, от който са доволни.

Не виждам някакъв проблем. АЯ са продуцентите, те си знаят най-добре.  Щом така са решили, така ще е. Даже и Керем Чатай все пак трябва да спазва договорите, които е подписал.

# 596
  • Мнения: 18 599
Фенче Heart Eyes, ами нямам нищо против Peace
много се надявам Едже да ни изненада приятно, ама що ли не й имам доверие  Whistling
искам хубава, смислена, човешка история Peace

Варне Hug , направо ни направиха на маймуни Mr. Green

а това ми оправи настроението Wink



хубавеят един покрай друг Mr. Green

Последна редакция: чт, 25 авг 2016, 14:40 от Airra

# 597
  • Мнения: 18 536
Варне  Hug там е работата, че Япъма все още нищо не са споделили в ФБ си  newsm78 Ама остави ме да си помечтая, де  Joy Joy Joy Joy Ще видим  Peace Сега ще чакаме промото на Стар тв.
Айре  Heart Eyes  Joy Joy JoyЧБ няма да има, обаче Башак е облечена с тези цветове Laughing Готина! Peace

# 598
  • Мнения: 23 352


Ама остави ме да си помечтая, де  

Ама аз това казвам, няма какво да се нищят нещата.

АЯ са взели решение. Оттук нататък това ще е сериалът. И да го мислите и да не го мислите защо е този сериал, или защо сценаристката е Едже, полза няма.

А този филм "Лошият и красавицата" какво общо има с Джесур и Гюзел.  newsm78

# 599
  • Мнения: 18 536


Ама остави ме да си помечтая, де  

Ама аз това казвам, няма какво да се нищят нещата.

АЯ са взели решение. Оттук нататък това ще е сериалът. И да го мислите и да не го мислите защо е този сериал, или защо сценаристката е Едже, полза няма.

А този филм "Лошият и красавицата" какво общо има с Джесур и Гюзел.  newsm78

 smile3521
Ами не зная ... нещо била споделила тази Ранини  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт