Пари vs Подаръци - Как да намекнем в поканите какво искаме?

  • 17 387
  • 79
  •   1
Отговори
# 75
  • London, UK
  • Мнения: 301
zahara1010, отново няма как да се съглася с Вас. Това, че някой предпочита пари за подарък изобщо не значи, че иска да си избие парите за сватбата. В моя случай просто предметите ще събират прах, тъй като живея в чужбина под наем и няма как да си пренасям тостери и всякакви други уреди които съм получила за подарък. Така че при всички положения това са неща които просто ще събират прах и ще се чудя къде да прибера.

Колкото до това Ви изказване:
Цитат
П.П.... ако имате останала храна от сватбата, може ли да вземем за вкъщи ?! Че за да дойдем оставихме децата без вечеря в къщи... Нищо лично, но цвете от украсата не ни върши работа в случая  Rolling Eyes
няма как да ме убедите, че просто сте честна, а не се заяждате предумишлено. В крайна сметка решението да оставите децата вкъщи и да излезете да се позабавлявате (на чужд гръб) без тях си е ваше. На моята сватба повечето хора ще дойдат с децата си.

# 76
  • Мнения: 1 756
Захара, хората в този подфорум се радват на подготовката за сватбите си и едно откровено заядливо мнение ще си го преместят от единия в другия жартиер, защото тези дни ще празнуват (или вече са празнували) един от най-прекрасните си дни в живота. А вие си се занимавайте с тостери, кой каквото му е на сърце  Peace

# 77
  • Мнения: 615
Който иска да си празнува, който иска да си го мести...

Питат - отговарям... Не одобрявам намекваници за пари и това е !

Като не им харесва моят отговор, честно казано и аз бих си го преместила, ако имах какво !

# 78
  • Мнения: 1 872
Момента с "прецакването" беше майтап, ама явно никой не го схвана. Цветята бяха много красиви рози в гъба, които иначе трябваше веднага да се изхвърлят.

И не ми обяснявайте колко не ни е грижа за гостите ни. С младоженеца сами сварихме 60 бурканчета ягодово сладко за подаръци за гостите, вместо да им вземем по някоя "прахосъбирачка." Когато вие си дадете толкова зор да зарадвате гостите си, тогава ми пишете злобни коментари.

Да не сте децата на мама Нинджа?  Laughing Тя май разказваше, че нейните син и снаха направили това за сватбата си. Ако е така, супер яка свекърва имаш!

Не, не сме. Майка ми също пита дали не сме чели блога на Мама Нинджа, когато разбра за сладкото.

Не го бяхме чели. Видяхме, че в доста сайтове има бурканчета с мед за подаръци, но ни се искаше да направим нещо по-оригинално и персонализирано. Миналата година бяхме правили ягодово сладко за лична консумация и се получи добре, та за това се спряхме на него.

Подобно на децата на Мама Нинджа малко бяхме подценили ситуацията. Средата на май още нямаше от малките български ягоди навсякъде и доста си играхме с купуването на материала. В крайна сметка пет дни сме се занимавали с чистене и варене без да сме в отпуска.

# 79
  • Мнения: 615
Аз съм много добра в скулптурата... Сигурна съм, че подаръкът ми много би ви харесал...

Общи условия

Активация на акаунт