Парфюмни размисли и страсти-200 Юбилейна тема

  • 123 966
  • 728
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 31 168
Това нося аз.

# 16
  • Мнения: 2 435
Честита ни юбилейна тема! Grinning

Обикновено нося 1-2 бутилки + 1-2 отливки, възможно е в чантата ми да се търкаля и някоя проба. Най-често бутилките са: някой Chanel, L' Artisan, Hermes, Feminite du bois. Без последния не тръгвам никъде, винаги държа отливка в чантата си.
Това лято пътувам с бутилка, мини, отливка:
Скрит текст:

Лесно събирам парфюмния багаж, най-трудно ми е с обувките и роклите...

# 17
  • Мнения: 2 677
Денси, тъкмо видях снимката във Фейсбук  Heart Eyes
Още не мога да повярвам защо така смело и безотговорно съм подминавала Hermes до скоро!

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 5 935
Благодаря за прекрасната,юбилейна,лятна тема!
На почивка ходя най-много с 2 парфюма. Тази година бях с Ревена и Ириса на Хермес и то в малките опаковки. Използвам ги само вечер,на плажа никога не нося парфюм,защото какъвто и да е ме задушава от жегата.

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
Мерси за темата,Дени! loveuuu  Нося не повече от два парфюма и то последно придобитите.

# 20
  • София
  • Мнения: 4 305
Красива юбилейна тема! Браво на densi  bouquet

Аз съм по-скоро парфюмен профан и нося само един и то в пълнещ се диспенсър, т.е. 5 мл. са ми достатъчни. Ако сме на море, предпочитам да ми ухае морето от друга страна Simple Smile

# 21
  • Чукарландия
  • Мнения: 4 511
Дали заради това, че е лято, че е август и че е юбилейна тема, но такава парфюмна лудост ме е обхванала напоследък... Дълго време бях в затишие. Сега съм като луд с картечница... #2gunfire
Поръчах си 13 нови красоти, чакам да пристигнат. Crazy

# 22
  • Мнения: 31 168
Ехаааааа, страхотно Бела! Споделяй какво взе и честити красоти! Hug bouquet

# 23
  • София
  • Мнения: 5 563
Бела, като дойдат, се похвали! Peace Интересно ми е какво си харесала.

# 24
  • Франция
  • Мнения: 898
Честита ни юбилейна тема, прекрасни уханни дами!
densi, благодаря  bouquet

Съвсем по темата днес се сдобих с ново парфюмче специално за предстоящата през август ваканция Simple Smile

Orchid Soleil Tom Ford pour femme
Видях го сутринта в Сефора и понеже беше много рано и консултантите още лъскаха витрините  Simple Smile полях се от главата до петите. В първите 30 секунди е абсолютно идентичен с обожаемия Carnal Flower. Това според мен значи, че са използвали идентична висококачествена тубероза. След това обаче тръгва в различна посока. Carnal Flower е зелен, енергичен, искрящ. Орхидеята е мека, кадифена и креместа. Усеща се много добре кестенов крем. Носи се пухкаво и женствено, не мога да си я представя върху мъж за разлика от Хищното цвете. В базата ми извади ванилов сладолед и вече бях влюбена до ушите  Heart Eyes
По обяд минах да я купя и разбира се веднага ме връхлетя консултант като ястреб. Казах, благодаря, няма нужда, аз вече си избрах. А, ама какво е това, аз не го познавам - вика той и почва да се пръска и да го разучава, докато аз му обяснявам, че това е новият парфюм на Том Форд, летен фланкър на Черната орхидея, че това, което усеща в момента е тубероза, но след малко ще излезе и ванилов сладолед  Simple Smile Той се съгласи, че да, много е хубав  hahaha

Желая на всички прекрасни ваканции и парфюмни придобивки  bouquet

# 25
  • Чукарландия
  • Мнения: 4 511
Направо съм в шок и потрес от себе си! Но пък толкова ги исках! Mr. Green

Narciso Narciso Rodriguez
L'Eau de Chloe Chloe
Narciso Poudree Narciso Rodriguez
Eau de Mandarine Ambrée Hermes
Gardenia Rattan Aerin Lauder
Pure DKNY A Drop Of Rose Donna Karan
Escale a Portofino Christian Dior
Marni Rose Marni
Evening Rose Aerin Lauder
Rose Privée L`Artisan Parfumeur
Italian Summer Fig The Body Shop
Atlas Mountain Rose The Body Shop
И това всичкото от едно невинно търсене на роза... То не бяха рози, то не бяха цитруси, смокини, гардении и пр. Crazy

Скоро си получих и Anais Anais Premier Delice Cacharel и Madame Gres. Прекрасни! Много съм доволна! Heart Eyes
А, забравих и Vanille Violette Laurence Dumon, който за мен е една ванилия, много бледи, нетрайни виолетки. Peace

# 26
  • Мнения: 17 546
Бел, изтрепа ни направо! Joy Crazy Честити и много радост да ти носят!  Heart Eyes Hug

Моля разкажи за:

# 27
  • Франция
  • Мнения: 898
Честито, BBeLLa  Simple Smile Ето това се казва размах! Мислех, че аз купувам много напоследък, а мога само да ти дишам прахта  Hug Със здраве да си ги пръскаш всичките  Simple Smile

Аз открих една страшна роза наскоро, да ти подшушна ли коя?  Flutter

# 28
  • Мнения: 958
Направо съм в шок и потрес от себе си! Но пък толкова ги исках! Mr. Green

Narciso Narciso Rodriguez
L'Eau de Chloe Chloe
Narciso Poudree Narciso Rodriguez
Eau de Mandarine Ambrée Hermes
Gardenia Rattan Aerin Lauder
Pure DKNY A Drop Of Rose Donna Karan
Escale a Portofino Christian Dior
Marni Rose Marni
Evening Rose Aerin Lauder
Rose Privée L`Artisan Parfumeur
Italian Summer Fig The Body Shop
Atlas Mountain Rose The Body Shop
И това всичкото от едно невинно търсене на роза... То не бяха рози, то не бяха цитруси, смокини, гардении и пр. Crazy

Скоро си получих и Anais Anais Premier Delice Cacharel и Madame Gres. Прекрасни! Много съм доволна! Heart Eyes
А, забравих и Vanille Violette Laurence Dumon, който за мен е една ванилия, много бледи, нетрайни виолетки. Peace

Ще трябва отделна стая в апартамента Laughing

# 29
  • Мнения: 8 460
 Денси, благодаря за новата тема. Hug
На почивка нося парфюмите, които най не ми вървят в ежедневието. 1-2 и 1-2 отливки и това е. И без това съм забелязала, че не мисля за парфюми нито по време на път нито пък на плажа. Е то какво остана - вечер на разходка. Joy На морски въздух всичко върви.

БижуAnais Anais Premier Delice Cacharel е чудесна круша. Но трябва да харесваш и сладки парфюми, защото сладостта е доста. Много жизнерадостен парфюм.

Общи условия

Активация на акаунт