Не спи и ми се усмихва зловещо.

  • 7 157
  • 48
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 14 133
Е, не ще падна.  #Crazy
Бебе да се усмихва зловещо.  newsm78 

# 31
  • Мнения: 505
Заглавието е направо...уау!! Прочетох и поста на авторката... също уау... Отказвам да се замислям, защо една майка не се радва на усмивките на бебока си, а ги вижда като ... зловещи!?! newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78

# 32
  • Мнения: 273
Заглавието е направо...уау!! Прочетох и поста на авторката... също уау... Отказвам да се замислям, защо една майка не се радва на усмивките на бебока си, а ги вижда като ... зловещи!?! newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78
Ти да се събудиш и да очакваш детето ти да спи, а то да те гледа и да ти се смее, няма ли да се стреснеш поне малко?  Whistling

# 33
  • Мнения: 505
Заглавието е направо...уау!! Прочетох и поста на авторката... също уау... Отказвам да се замислям, защо една майка не се радва на усмивките на бебока си, а ги вижда като ... зловещи!?! newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78
Ти да се събудиш и да очакваш детето ти да спи, а то да те гледа и да ти се смее, няма ли да се стреснеш поне малко?  Whistling

Ами...НЕ! Ще се зарадвам, че виждам едно наспало се, усмихнато личице! Но това все пак е моето виждане.

# 34
  • Мнения: 13 542
Ще споделиш ли как мина тази нощ?

# 35
  • Мнения: 3 031
Някои хора май нямат грам чувство за хумор. Направо си е зловещо.

# 36
  • Мнения: 273
Ще споделиш ли как мина тази нощ?
Да. Реших, че няма да ставам цяла нощ, за да видя дали пак ще си мълчи, дори и да се събуди. И си легнах в 23ч., а беба беше заспала в 22:30, та.. в 2ч. се събудих от плач. Станах, приспах я и пак легнах. После се събуди и в 3:30 и се разплака, пак я приспах и легнах.. и както обикновено се събуди и в 6ч. Тогава малко по-трудно я приспах, но пак заспа. И се събудихме в 8.
Явно онези три вечери съм се събуждала преди нея и съм я заварвала преди да почне да плаче.  Heart Eyes Hug Peace bouquet

# 37
  • Мнения: 1 630
Супер, значи вече всичко е наред, беба си реве порядъчно. Grinning Сладурка  Hug bouquet

# 38
  • Мнения: 273
Супер, значи вече всичко е наред, беба си реве порядъчно. Grinning Сладурка  Hug bouquet
Хах да.  Grinning Heart Eyes Благодаря на всички  bouquet bouquet bouquet

# 39
  • Мнения: 635
Ами да...духове на умрели я развличат през нощта и затова не плаче.  Laughing  hahahaСкоро ще почне и да им гука. Joy

Мнооого зловещо.

# 40
  • Мнения: 460
Момичета, вие се смеете, обаче онази нощ моя бандит така да ми изкара акъла. После пак обяснявайте, че нямало нищо зловещо в бебешкия смях. Спя си аз, бебето (1,4г.) до мен в леглото си и то спи. Изведнъж се будя и ми се чува, че реве. Обръщам се, той със затворени очи се залива от смях, с глас. С най-странното изражение на света. Акъла си изкарах като го видях, а докато се осъзная и какво се случва..

# 41
  • Мнения: 1 630
Има и по- страшно, така че гответе се- като поотраснат и си отворят човчиците да говорят, може да събираме материал за конкуренция на Стивън Кинг.  Laughing Laughing
http://www.obekti.bg/misterii/zloveshchi-istorii-razkazani-ot-deca

# 42
  • Мнения: 14 133
Има и по- страшно, така че гответе се- като поотраснат и си отворят човчиците да говорят, може да събираме материал за конкуренция на Стивън Кинг.  Laughing Laughing
http://www.obekti.bg/misterii/zloveshchi-istorii-razkazani-ot-deca
Много зловещо, наистина.  #Crazy

# 43
  • Мнения: 1 503
На мен пък друго ми избоде очите,бебе на 6 месеца да спи толкова много? Вие друго карате ли я да прави?   

# 44
  • Мнения: 2 850
Първо много се смях на заглавието. После се сетих за духове, спомени от предишни животи и всякакви подобни възможни причинители на зловещ нелогичен бебешки смях. После се сетих как моето бебе обичаше да се събуди и да впери поглед в гардероба и да го съзерцава с усмивка. Толкова усмивки не ми е давала на мен, колкото на гардероба Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт