Покажете си детските стаи - тема 23

  • 162 631
  • 760
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 899
Здравейте мами! Моля ви ми кажете, ако някоя е правила разделители за чекмеджета! Чакаме бебчо и ми се иска да направя чекмеджетата на скрина с разделиния. Забелязах, че в чужбина всички си ги правят така и нареждат бебешките работи. Не знам обаче как се прави това..

# 541
  • Мнения: 10 384
Здравейте мами! Моля ви ми кажете, ако някоя е правила разделители за чекмеджета! Чакаме бебчо и ми се иска да направя чекмеджетата на скрина с разделиния. Забелязах, че в чужбина всички си ги правят така и нареждат бебешките работи. Не знам обаче как се прави това..
Много фими гледаш Simple Smile Накрая всички става една бъркотевица и никакви разделения не могат да я спасят  Laughing Laughing Laughing

# 542
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Здравейте мами! Моля ви ми кажете, ако някоя е правила разделители за чекмеджета! Чакаме бебчо и ми се иска да направя чекмеджетата на скрина с разделиния. Забелязах, че в чужбина всички си ги правят така и нареждат бебешките работи. Не знам обаче как се прави това..
Можеш да си вземеш от ИКЕА едни комплекти с меки кутии и тях да ползваш за разделители. Аз така направих за някои бебешки неща, а и за нас за бельо и чорапи.

# 543
  • София
  • Мнения: 983
Здравейте мами! Моля ви ми кажете, ако някоя е правила разделители за чекмеджета! Чакаме бебчо и ми се иска да направя чекмеджетата на скрина с разделиния. Забелязах, че в чужбина всички си ги правят така и нареждат бебешките работи. Не знам обаче как се прави това..
Можеш да си вземеш от ИКЕА едни комплекти с меки кутии и тях да ползваш за разделители. Аз така направих за някои бебешки неща, а и за нас за бельо и чорапи.
+1 имам комплект 2 квадратни големи,2продълговати и 2 малки квадратни и всички неща за бебето са били в тях,прилежно сгънати, вкл. Лигавици, чорапогащници,чорапи,шапцичи. Влизат в употреба и при пътуване,защото се сгъват и стават плоски като вестник,слагам ги най-отдолу в сака и после редя в тях дрешките както са си у дома   Peace

# 544
  • Мнения: 18 436
В Икеа има и едни пластмасови - http://www.ikea.bg/bedroom/Wardrobes-Bedroom-Storage/PAX-Wardrob … iors/14268/15399/ . Това е малкият вариант (50 см), има и по-голям, за чекмедже - 1м. Точно вчера тествахме, че могат да се сложат 2 един върху друг, защото като цяло са за по-ниски неща като колани. Недостатък е, че всичко трябва да се сгъва на повече катове.

# 545
  • Мнения: 25
Здравейте мами! Моля ви ми кажете, ако някоя е правила разделители за чекмеджета! Чакаме бебчо и ми се иска да направя чекмеджетата на скрина с разделиния. Забелязах, че в чужбина всички си ги правят така и нареждат бебешките работи. Не знам обаче как се прави това..
Можеш да си вземеш от ИКЕА едни комплекти с меки кутии и тях да ползваш за разделители. Аз така направих за някои бебешки неща, а и за нас за бельо и чорапи.
+1 имам комплект 2 квадратни големи,2продълговати и 2 малки квадратни и всички неща за бебето са били в тях,прилежно сгънати, вкл. Лигавици, чорапогащници,чорапи,шапцичи. Влизат в употреба и при пътуване,защото се сгъват и стават плоски като вестник,слагам ги най-отдолу в сака и после редя в тях дрешките както са си у дома   Peace

И аз ползвам от тези комплекти, много са удобни за дребни неща - бельо, чорапи...

Иначе за бебешките дрешки ползвах такива

http://www.ikea.bg/secondary-storage/Small-storage/Storage-boxes … oxes/52432/77562/

Обаче ги ползвах до годинка някъде, после повече ми пречеха. Дрехите станаха по-големи и обемни започнаха да ми пречат повече, отколкото да помагат.

# 546
  • София
  • Мнения: 580
Аз използвам тези органайзери за чекмедже от Икеа и съм изключително доволна. http://www.ikea.bg/secondary-storage/Small-storage/Storage-boxes … -boxes/3949/5080/ В тях са бельото по отделно на  3 -членното ни семейство, чорапи, чорапогащи, потници,  малки кърпи за лице и тениски (на 7 годишната ми дъщеря). Сега всеки си намира всичко лесно и не ме търси за всичко  Joy

# 547
  • Мнения: 241
И аз съм им хвърлила око, само се чудя, белите не се ли зацапват лесно.
Cesari, с какво ги почистваш?

# 548
  • София
  • Мнения: 580
Моите са резида зелени и ги почиствам с мокра кърпичка.  Hug

# 549
  • Мнения: 3 137
Търся хубави ъглови легла, без ракла между тях. Предпочитам с тапицирани табли или облегални възглавници по таблите, така че да изглеждат като диван. Да сте виждали някой да предлага такива?

Последна редакция: чт, 08 дек 2016, 00:14 от GG_BG

# 550
  • София
  • Мнения: 409
Търся пердета и шалтета от един плат, къде мога да купя такива к да ми ги ушият.  На какво са закачени пердетата ви релси или корнизи и кое е по-доброто според вас. Другия ми въпрос е само плътно перде ли имате или и прозрачно ?        
GG_BG мисля че само по поръчка леглата са с тапицирани табли, аз също предпочитам такива, но не съм виждала,освен в стаите обзаведени по поръчка. Ще следя и другите отговори.

П.П. виждала съм как сам да си направиш за облягане на стената, ако не намеря нещо подобно, ще го направя така.http://maistorplus.com/uploads/58.jpg  http://maistorplus.com/uploads/10483512050_36428_06_maistorplus_ … abla_za_legla.jpg

Последна редакция: ср, 07 дек 2016, 15:48 от diksan

# 551
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 383
diksan аз имам и дървен корниз и ПВЦ релса.Ами релсата ми е по удобна.В детската сме само с плътно перде.Исках да има и тънко,но финансовата точка не ми позволи,а и вече година и нещо след ремонта свикнахме и едва ли ще взема тънко перде.Иначе от нашето перде съм виждала и такива възглавнички.Ако питаш в магазина  за пердета дали няма да ти ушият и шалте

# 552
  • Мнения: 571
diksan, намери си добра шивачка кажи и размерите и ще ти ушие еднакви пердета и шалте.
Като вариант за ъглови легла това става, но не знам дали е удобно.
http://jysk.bg/dnevna/kushetki/kushetka-varbjerg-190sm-tmno-siv-tekstil

# 553
  • Мнения: 508
Ние вкъщи сме с пердета и щори. Пердета заради съседите и щори заради лятното слънце. Във всяка стая цветовете са ни различни. Естествено в стаята на сина ми пердето и щорите са сини, а на дъщеря ми- розови Laughing

# 554
  • Мнения: 241
elito_bu вие сте класици за цветовата гама Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт