Покажете си детските стаи - тема 23

  • 162 370
  • 760
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 39 041
mariat добре,че сподели за проблема.Бях се засилила да поръчвам......Отказах се.
За това и го написах. Аз бях дала линка, и някак се почувствах отговорна.

спалнобельо.бг са тези "бизнесмени"

Сега пак говорих с тях. Трябва ми кода, на шалтетата, които връщам, за да го напиша в рекламацията. Тъй като модела беше сменен по телефона, поради изчерпана наличност. Нямали код- щом все още не били качени в сайта.  #Crazy Казаха да пиша кода на първата поръчка. 

Последна редакция: ср, 10 авг 2016, 14:48 от mariat

# 16
  • Варна
  • Мнения: 42
Може ли да споделите какви матраци за единични легла сте избрали за децата си? На нас ни предстои избор за дъщеря ми ( 3г. 6м.) и не можем да решим какъв точно да бъде.  newsm78
Ние се спряхме на Парадайс. Имаха и някакво намаление преди 1месец и ги взехме.Още не са пробвани от децата,но гледахме по принцип да са твърди.

# 17
  • Мнения: 1 103
2 ръце за Нани от мен, а иначе за случката със шалтетата.... ето за това нищо не поръчвам онлайн, око да види, ръка да пипне.. Peace

# 18
  • Мнения: 39 041
Много неща пазарувам чрез интернет. Почти не стъпвам в магазини. Налагало се е и да връщам покупки, но винаги търговците са се опитвали да са в полза на клиентите. А днес се изумих от.....от много неща. Но това няма да ме откаже от начина ми на пазаруване. Просто ще сложа черта на въпросния сайт.
За детската стая взехме матраци Зеро, с дамаска, която се маха и пере- 18 см. височина.

# 19
  • Sofia
  • Мнения: 291
Запис и от мен. Ние също имаме Нани в нас.

# 20
  • Winterfell
  • Мнения: 590
Нани-страхотни  Simple Smile Никакви оплаквания.
mariat„ добре че сподели.И аз си бях ориентирала към този сайт„ и то не за 1 и 2 неща.

# 21
  • Мнения: 39 041
Нани-страхотни  Simple Smile Никакви оплаквания.
mariat„ добре че сподели.И аз си бях ориентирала към този сайт„ и то не за 1 и 2 неща.
Аз не искам да съм критерии, но фактите са си факти. Последно се оказа, че май шалтетата са фабрично объркани от машината, която реже плата. Добре, ама тая машина се управлява от човек, нали? Отделно прочетох, че сайта спало бельо.бг е собственост на фирма Керталакс(цитирам по памет), а аз поръчах шалтета точно на тази марка. Излиза, че сайта и фирмата производител са на едни и същи собственици, но сега щели да проверяват по веригата къде е грешката #2gunfire, че те от производителите имали доставени на склад по техни думи над 2000 шалтета. Е, как тогава повечето не са им налични. А иначе се предлагат в сайта.

# 22
  • Мнения: 18 268
Момичета, някой срещал ли е фирма, която да може да ми монтира нещо подобно в детска стая? Съжалявам, ако сте коментирали в предни теми, но дори не се сещам как да го потърся.

# 23
  • Мнения: 124
http://www.parzalki.com/катерушка-максимус/

https://impresia.net/product/detska-katerushka-model-s02-2

На пръв прочит, като се зададат детски катерушки ......

# 24
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 358
Записвам се и аз тук bouquet
Тези дни ще купуваме обзавеждане за детската.
Ремонт правихме миналата година, така че все още е пресен Wink
В момента си има голямо дървено легло, всичко останало, като скрин, библиотечка и маса за тв си отиват.
Остава само едно икейско разтегателно едноместно диванче, то е ново и леглото.
Спряли сме се на обзавеждане от Икеа, ще показвам Peace

# 25
  • В градината...
  • Мнения: 15 928
И аз се записвам.

# 26
  • Мнения: 505
Предстои ми ремонт на детската стая, но още не съм се ориентирала в пари и обзавеждане. Затова се записвам, за да мога да си следя Simple Smile  bouquet

# 27
  • Мнения: 88
Включвам се и аз. Предстои ни на лято да правим стая и ще събирам идеи Simple Smile

# 28
  • Sofia
  • Мнения: 2 464
Здравейте

Относно матраци те Нали може ли да цитирате модел.

Моля дайте повече  информация за матраци те Зеро.  Тази функция на съблича не е мноо полезна

# 29
  • Мнения: 18 268
http://www.parzalki.com/катерушка-максимус/

https://impresia.net/product/detska-katerushka-model-s02-2

На пръв прочит, като се зададат детски катерушки ......
Благодаря, но не става въпрос за съоръжения, които са предназначени да се монтират навън. Тези за детски стаи са доста различни като начин на монтаж. Все пак намерих варианти от фирми, занимаващи се с шведски стени, но щеше да е хубаво да прочета реални отзиви.

Общи условия

Активация на акаунт