Кой какви сериали гледа? - тема 16

  • 67 068
  • 736
  •   1
Отговори
# 180
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Гледа ми се нещо като семеен трилър (ако мога така да се изразя)?Да не е хорър и да няма политика , да е крими и междуличностни , семейни взаимотношения , с две думи драма. Rolling Eyes
Пробвай "Американска готика", може да ти хареса. Точно такъв тип сериал е- семейство с тъмна, тъмна тайна.

# 181
  • Мнения: 7 160
Лимонадена Джо, как е оригиналното заглавие?

# 182
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
American Gothic

# 183
  • Мнения: 7 160
Благодаря много!  Simple Smile

# 184
  • Мнения: 36 393
Сега се отваря З. - даже има днешните сериали ("Килджойс" и "Тъмна материя")... Само не знам защо се бях заблудила, че "Виктория" е от днес, а сериалът всъщност е от понеделник Embarassed...Ако не го качат, кой знае къде ще го търся...

# 185
  • Вестерос
  • Мнения: 38 232
Не го намирам и аз

# 186
  • Мнения: 36 393
Сега изгледах първи епизод на Виктория - малко скучновато, но се очаква от исторически сериал. Приятно разнообразие от обичайните ми сериали Simple Smile
Спомням си, че съм гледала друга версия, в която нещата бяха представени много различно - например в стария сериал, след като стана кралица, Виктория спря да говори с майка си за двайсетина години (после реши да и прости  Laughing  ).  Освен това,
Скрит текст:
...не се сваляше с лорд Мелбърн. Но пък и той, и кралицата бяха изиграни от по-непривлекателни актьори - предполагам в това е разковничето...
Не мога да си спомня, очите на Джена Коулман толкова странно ли изглеждаха в "Доктор Кой"? Като стъклени са  Thinking

И още нещо - накрая пише - "очаквайте втори епизод утре вечер" - гръб до гръб ли ще ги дават, мислех, че следващият ще излезе след седмица??

# 187
  • Вестерос
  • Мнения: 38 232
Не сподели най-важното, от къде го дръпна  Naughty

# 188
  • в морето до колене
  • Мнения: 2 489
И още нещо - накрая пише - "очаквайте втори епизод утре вечер" - гръб до гръб ли ще ги дават, мислех, че следващият ще излезе след седмица??
Само първите два са един след друг - останалите са веднъж седмично / всяка неделя по ITV от 21:00 часа местно време от 4 септември до 9 октомври.

# 189
  • Мнения: 36 393
От пиратите, от ъплоудър ettv, за който знам, че е надежден (същият човек качваше често и в Кикас).  Simple Smile

# 190
  • Вестерос
  • Мнения: 38 232
Намерих го другаде. Джена Колеман е с лещи във Виктория

Последна редакция: вт, 30 авг 2016, 08:16 от Tiffany Aching

# 191
  • Вестерос
  • Мнения: 38 232
Предстоящият сезон на Грим ще е негов последен сезон и ще е с 13 епизода Sad

# 192
  • Мнения: 36 393
Яд ме е на "Грим" - откакто убиха Джулиет, спрях да го гледам. Знам, че са я върнали под някаква форма, но това не ми е достатъчно. Джулиет беше дразнеща, но тя беше единственият обикновен човек(главен герой - не броя полицаите) в сериала и просто трябваше да я оставят както си е - да я омъжат за Ник или да ги разделят завинаги. Това, което сценаристите измислиха (с Аделинд и т.н.) беше гадно.
Още повече ме е яд на "Слийпи Холоу" - сетих се за него от "Грим", заради Катрина - също неприятен персонаж, но след като главният герой е женен за нея и е предизвикал цяла поредица драматични събития заради нея - защото, предполагаемо я обича до смърт, значи, няма право на претенции. И зрителите трябва да си гледат работата, сценаристите също. Confused

# 193
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
Предстоящият сезон на Грим ще е негов последен сезон и ще е с 13 епизода Sad
Да помрънкам.
Хубаво последен, но поне да беше пълен сезон. Crossing Arms

# 194
  • Вестерос
  • Мнения: 38 232
Катрина не участваше в последния сезон на Слийпито, махнаха я, беше само във втори, не помня в първи да е участвала, само я споменаваха. В последната серия се появи.


Мr.Robot  е подновен за трети сезон

Премиерата на Нешвил ще е декември.

На Switched at birth  ще е януари последният сезон.

Главният (Грег  Laughing) oт Criminal Minds  няма да участва повече в сериала.

Рей Донъван е подновен за 5-ти сезон.

Homeland е подновен за 7 и 8 сезон, а премиерата на 6 е  на 15.01.

Zoo е подновен за трети сезон.


Последна редакция: вт, 30 авг 2016, 11:18 от Tiffany Aching

Общи условия

Активация на акаунт