Сполучливи имитации на маркови парфюми - 16

  • 128 259
  • 739
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 820
Ехаа,прекрасно оформена тема. bouquetОтносно парфюмите на AVON,според мен не са имитации.Аз ползвам доста от тях и не намирам прилика с други. Simple Smile

# 16
  • Мнения: 1 360
Честита нова тема, парфюмни момичета и момчета!  Hug
Много е красива, Маджик, чудесна е! Благодаря за пореден път!  Hug
И сега по същество:  Wink
Вижте /както си разглеждах из нета/ какво намерих:
http://olx.bg/ad/razprodazhba-na-parfyumi-fm-ID5JDII.html
Цената е без конкуренция, а качеството е много високо /който е пробвал го знае, тук концентрацията наистина е 20%, не е просто реклама!/
Веднага се свързах с човека, пуснал обявата, за да си поръчам онези парфюми, които ползвам от FM, но за съжаление това са останали количества и нямат всичко.
Ето онези номера, с които човека разполага в момента:
18,21,34,97,125,183 и 52,54,134,452 са по 10 лв/бр. и №33с феромони, който се продава за 15лв
За жалост аз не можах да се възползвам от чудесното намаление, но се надявам да съм полезна на друг, който ще го направи!
 Peace

# 17
  • Мнения: 1 309
Благодаря на magicjo за оформлението на темата - получило се е много добре! bouquet

# 18
  • Мнения: 654
Скок в новото красиво гнездо на Маджик! Благодаря!

# 19
  • Deutschland
  • Мнения: 5 413
Черешките на Ескада и Мис Диор Чери сходни ли са, момичета? И Черешките трайни ли са? Компотести?

# 20
  • София
  • Мнения: 4 443
dpv, за мен не са сходни. Черешките приличат повече на Аква дел Сол, докато Мис Диор Чери прилича на Роузис Елексир Монтал. За трайност, да, трайни са, поне при мен.  Peace

И аз ви благодаря, момичета!  bouquet

# 21
  • Deutschland
  • Мнения: 5 413
Аква Дел Сол вече имам, така че ще се ориентирам към Мис Диор. Благодаря ти

# 22
  • Мнения: 6 938
Здравейте и от мен. Аз предимно ви чета и водя записки Simple Smile имали имитация на Скарлет на Кашарел?

# 23
  • София
  • Мнения: 4 443
Има само една имитация на Скарлет и тя е на Degaje.

# 24
  • Мнения: 77
Благодаря за темата  bouquet
Днес подивях,защото като извадих закупеното от Парфен ,пръснах,установих,че вместо розите на монтал са ми сипали коко мадмозелата,който не понасям... #2gunfire,и в оригинал го имах...ужасТ...
Изтичах да ми го подменят и си взех Honey на Марк Джейкъбс,обаче не са по-трайни парфенските изпълнения от тези на Рефан,бързичко изчезват,след към 2часа...малко тъпо,бях набелязала и други,ще видим Thinking

# 25
  • Мнения: 2 621
Маджик, невероятно оформление както винаги!  Heart Eyes За Прада Кенди на Заг сме единодушни, че не става, а какво ще кажете за другите му версии - коя е по-добра откъм баланс цена-близост?

# 26
  • София
  • Мнения: 4 443
На D&P е най-добра за мен. Тази на Рефан също е хубава, но не е така наситена и трайна. Пробвай ги и прецени.  Hug

# 27
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
Виктория,погледни Кенди на Рефан,според мен почти няма разлика с тази на Дп.И Рефанската е трайна достатъчно,а е три пъти по-евтина.Аз пак пиша,че не харесвам никоя версия на този парфюм. Peace За мен тази на дп не си заслужава,защото и тя е далечна,виж и двете и си прецени сама. bouquet

# 28
  • Мнения: 77
Аз си напълних една 50-ца Sauvage от Рефан,нафъщях се доволно Crazy,доста приятен.Онзи ден напълнихме и boss by night за ММ,аз си напълних Инвиктус ,който е много мой и Олимпея малко.Всичко е трайно.Рефанският бос на моето момче му издържа доста повече от парфенския.От Рефана се усеща още след 15 часа,докато от парфен след толкова време едвам улавям следи по дрехите му Thinking

# 29
  • Мнения: 1 338
Аз си напълних една 50-ца Sauvage от Рефан,нафъщях се доволно Crazy,доста приятен.Онзи ден напълнихме и boss by night за ММ,аз си напълних Инвиктус ,който е много мой и Олимпея малко.Всичко е трайно.Рефанският бос на моето момче му издържа доста повече от парфенския.От Рефана се усеща още след 15 часа,докато от парфен след толкова време едвам улавям следи по дрехите му Thinking

Като стана дума за Sauvage - Diоr мъжкия, вече го предлагат и Баргело.

Общи условия

Активация на акаунт