Естетични корекции по тяло, лице и т.н. - 12 тема

  • 131 556
  • 745
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 12 854
Алена, в Нирвана не е на импулс, поне нас не ни таксуваха така. Направо пакет платихме, а при мен отидоха 700 импуласа или по точно 695. Два пъти цяло лиже и трети проблемни зони. Затова ми е много интересно Киара да пита колко импуласа предвиждат в Есте, веднъж ли минават и т.н. Много, много е важен оператора, не се работи на една програма, за петна е една, за акне друга, за бръчки трета. Преди да започнем определиха кой проблем на каква мощност ще се работи. При мъжът ми очаквано беше по- висока, като цяло и съответно беше по- зачервен.

Алена, ще чакам да споделяш как е минало, как се възстановяваш и след месец какъв е ефекта.
След седмица ще трябва да се махната струпчетата с процедура, предполагам, за да светне лицето ти.
На третия ден аз бях най- зле сякаш цялото ми лице беше в пигментация, това изчезва, да не се изплашиш. Те струпчетата са толкова миниатюрни, че по- скоро се усещат при допир, отколкото се виждат.
Снимай се всеки ден, после ще ти е интересно да виждаш промяната.

# 736
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 409
O, благодаря, Жаки  Hug Много полезна информация Heart Eyes bouquet За мен ще трябва програма бръчки, вероятно Simple Smile

# 737
  • Мнения: X
Момичета,

Спасете ме пак!!
Пак са ме ударили хормоните и искам да се преобразявам  Grinning

Цялото ми лице е в пигментни петна или лунички - не знам. Имам ги от както се помня и се засилват от слънцето. Къде да ходя да ми ги позачистят малко?
Зависи какъв тип са, аз наричах моето лунички, но се оказа свръх пигментация.
Отидох да ми ги изгорят. Мина вече месец от процедурата и с усилено мазане вече почти не се забелязват белези.
Махнах си 30 от лицето Simple Smile след 2 седмици отивам да чистя и тялото Simple Smile

# 738
  • Мнения: 663
Ботокс се слага за да се стопират мимиките, които са причина за появата на бръчките. Дадена процедура може и да изглади бръчките, но няма да стопира мимиките. Та си мисля, че според мен е най-добре да се комбинират, ама аз съм пристрастна, много съм доволна от ботокса, гневната изчезна.

Киара, след пилинг се пазиш от слънцето, а солариум е абсолютно забранен. Продължителността на излющването зависи от дълбочината на пилинга, при среднодълбок е няколко дни до седмица, като колкото по-често се мажеш с хидратиращ кремо, подпомагаш излющването и задължително слънцезащитни кремове.

# 739
  • София
  • Мнения: 865
Привет,

Оказа се, че Вива уредът е при д-р Стоянов, а не в дерматологията Wink
Записах си час за ботокс две зони и филър под очите в петък при д-р Перседашка (?)
Много ме е страх!!

Същата каза, че моето са лунички и няма да се повлияят почти никак.
Дори с лазер??

Каза да ходя да си изследвам надбъбречните хормони и следобяд ще ми излязат резултатите.

# 740
  • София
  • Мнения: 865
Зависи какъв тип са, аз наричах моето лунички, но се оказа свръх пигментация.
Отидох да ми ги изгорят. Мина вече месец от процедурата и с усилено мазане вече почти не се забелязват белези.
Махнах си 30 от лицето Simple Smile след 2 седмици отивам да чистя и тялото Simple Smile

Къде си ходила за това?
Искам и аз да отида да ме консултират?
Аз съм с тъмна и прозрачна кожа и положението е наистина плачевно. Имам петна/лучники по цялото лице, които за съжаление не са никак чаровни. И най - скъпите фон дьо тени не ги скриват. Да не говорим, че с тежките фон дьо тени кожата изглежда като кравешка.

# 741
  • Мнения: 2 804
Микродермоабразио съм правила, ефект при мен нямаше.

Какъв ефект очаквате от микродермаабразиото?

Нали не го сравняваш с ботокс, Вива, и филъри. Това е процедура, която се прави регулярно и ефект има. Много по-щадяща е от пилинг напр.

# 742
  • Мнения: 12 854
Очаквах, каквото ми обещаха, а именно заличаване на пигментацията на челото. Правих няколко пъти, за съжаление не се повлия. Всъщност избледня леко, но след месец два бях в изходна позиция. А без фактор не си подавам носа навън. Може при друг да е по- траен ефекта и по- осезаем.

В никакъв случай не сравнявам микродермоабразио с другите по- инвазивни процедури.

# 743
  • Мнения: 3 018
Зависи какъв тип са, аз наричах моето лунички, но се оказа свръх пигментация.
Отидох да ми ги изгорят. Мина вече месец от процедурата и с усилено мазане вече почти не се забелязват белези.
Махнах си 30 от лицето Simple Smile след 2 седмици отивам да чистя и тялото Simple Smile

Къде си ходила за това?
Искам и аз да отида да ме консултират?
Аз съм с тъмна и прозрачна кожа и положението е наистина плачевно. Имам петна/лучники по цялото лице, които за съжаление не са никак чаровни. И най - скъпите фон дьо тени не ги скриват. Да не говорим, че с тежките фон дьо тени кожата изглежда като кравешка.
Айде не се отчайвай  bouquet
Ако искаш пиши ми на ЛС телефона ти, ако имаш вайбър да ти пратя снимки каква бях....

# 744
  • Мнения: 663
Самсара, микродермаабразиото е вид пилинг. Разликата е, че при него с частици се премахват мъртвите клетки, а при пилинга с киселини. Simple Smile

Киара, не се страхувай от ботокса, изобщо не боли, само след слагането му две седмици не се правят други процедури.
С филър имам опит в устните, под очите не знам как е, има доволни и недоволни. Simple Smile

# 745

Общи условия

Активация на акаунт