Подсъзнанието може всичко/66 Линкове за всички техники има на 1 стр.

  • 102 250
  • 781
  •   1
Отговори
# 780
  • Мнения: 4 770
Аз се чувсвам прекрасно когато помагам,независимо как.Сякаш душата ми лети.Не мога да го опиша с думи.


И аз точно така се чувствам Heart Eyes Сякаш това ми е съдба. Сигурно звучи налудничево, но поискам ли нещо за себе си, дори и да намирам пред себе си логична обосновка, после животът в пъти ми го взема.
Помисля ли го, получа ли знак, не бива да го подминавам е изводът за мен Peace
Например, понякога нося 2 ябълки в чантата си, едната ми е за закуска, другата е, ако видя някой просещ на улицата. Всеки ден виждам, но някой път си казвам, бързам или нещо друго Blush и не се спирам и после ме гризе съвестта. В Библията пише, ако си направил оброк, трябва да го спазиш, ако не си направил оброк, не си длъжен. Т.е. ако съм взела ябълката с цел да я дам на човека на улицата, това трябва да направя; ако не съм имала такава мисъл, тогава е ок да не я дам. Не знам дали стана ясно Rolling Eyes
А понякога си мисля, ето сега ако намеря някоя монета, ще я дам на просещия. И в следващия момент виждам монета на земята Crazy

Вие какво мислите за това?

Мисля, че усещаш и се стараеш да си в синхрон с Вселенските сили, което показва високо ниво на духовно развитие. А също и че някой там горе наистина чува всяка наша мисъл и молитва. Това за оброка интуитивно го знам, но благодаря че напомни. Мисля, че ще е от полза за всички.

Страхотно е, че поне част от хората не се забравили, че трябва да се прави добро. Много ви се радвам, да знаете! Това с монетката е интересно, трябва да опитам. phil, благодаря че сподели!

Последна редакция: пт, 21 апр 2017, 10:19 от Петенце Цветенце

# 781

Общи условия

Активация на акаунт