Къде в Овча Купел?

  • 1 970
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 21
Привет на всички Simple Smile

От скоро се преместих в Овча Купел - старата част и забелязвам, че наоколо няма много-много магазинчета... Много бих искала да си намеря месарница, пекарна и всякакви подобни по-малки специализирани магазинчета..тотално се отказвам да пазарувам в Кауфланд и прочие каквато и да е било храна вече, наскоро за пореден път се убедих, че просто големите вериги не държат на качеството.

Ако знаете такива местенца, ще съм ви мнооого благодарна да споделите!  bouquet

# 1
  • София
  • Мнения: 194
Добре дошла ,  Grinning
не знам точно коя част на Овча купел си , но аз за месо ходя само в Партньори - това близо до болница Доверие - от околовръстното като влизаш към ОК 2 ( до ОМВ) и след това в дясно ( пътя е без изход)
Мляко и млечни основно от млекарници Добрев - нямат в ОК , но имат в красно село, павлово
виж зеленчуците са ми проблем
Хляб и всичко свързано с хлебните - си правя сама Simple Smile
А да и общо взето Фантастико е веригата в която пазарувам , ако съм на зор Simple Smile

# 2
  • Мнения: 676
И на мен ми предстои местене в старата част на Овча купел. От впечатленията ми до сега - няма много избор за пазаруване. Особено, сравнено с Люлин - Кооперативен пазар, до който живея и там наистина има всичко! Не помня от кога не съм влизала в големите супер маркети...Може би единствено от тях пазарувам санитария и пакетирани продукти (ориз, леща, олио и т.н.)
Единственото, за което се сещам, в района на ОК е пазарът на Красно Село. Не зная там, обаче, дали има месарница и различна млекарница от Добрев (на мен ми идват малко скъпи).
Ще очаквам и аз отзиви на съкварталци  Simple Smile

# 3
  • Мнения: 21
Привет пак от мен Simple Smile

В старата част, около ул. Народно хоро съм се наместила, много тихо местенце, много е приятно вечер да чувам щурчета, все едно почти не си в София Laughing

Да споделя какво успях да намеря:
- Магазинче за зеленчуци - държат го една баба и един дядо, много симпатични хора и определено си подбират всичко вътре. Хлебче също зареждат от не лоши места.
- Мандра, млечни продукти - и те държат качество и са им хубави продуктите - няма ги тези срокове за годност до другата година Laughing

И двете се намират по продължението на ул. Народно хоро, ако някой иска подробно да му споделя, да каже на лични (просто съм доста зле с ориентацията и най-добре мога да покажа с гугъл мапс Embarassed Rolling Eyes )


За Красно Село съм съгласна - най-близкият пазар с повечко избор е до нас, има си и хубави и лоши стоки там. Но просто не обичам да се търкалям много с колата по София - нещо напослдък е станало доста страшничко Sad За това гледам нещо по-близко уж.
Ако изнамерите нещо, свиркайте bouquet

Общи условия

Активация на акаунт