Добър невролог за гр.Бургас?

  • 4 170
  • 8
  •   1
Отговори
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Arrow Моля, препоръчайте ми добър  невролог в гр.Бургас!

 Arrow Знаете ли също така, съдов хирург в Бургас който да извършва следната манипулация - инжектиране на склерозиращо/така ли се пише/ вещество във вените.

# 1
  • Мнения: 3 926
Миличка, не знаеш ли, че в Бургас са едни от най-некадърните доктори в цяла Б-я? Аз съм бургазлийка, но сега живея в София Close
По- добре иди в новата частна клиника - там около Кирил и Методий - не й помня името. Ако има нещо свястно като специалист - само там ще е  Grinning  Иначе ако проблемът е сериозен - идвай в София!!!

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Цитат на: Assinka
Миличка, не знаеш ли, че в Бургас са едни от най-некадърните доктори в цяла Б-я? Аз съм бургазлийка, но сега живея в София Close
По- добре иди в новата частна клиника - там около Кирил и Методий - не й помня името. Ако има нещо свястно като специалист - само там ще е  Grinning  Иначе ако проблемът е сериозен - идвай в София!!!


Това ми е ясно, за жалост.

Не се сещам, къде точно на К и М? За Св.София ли става дума?

# 3
  • Мнения: 3 926
Май точно така се казва клиниката. Успех newsm10

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Цитат на: Assinka
Май точно така се казва клиниката. Успех newsm10
Ако е същата, хич не ми я хвали  Laughing

# 5
мога да ти препоръчам д-р Атанасова-частния и кабинет е на Вардар-блока където се сключват бракове/поне там беше преди година/, иначе работи в поликлиниката в Меден Рудник-бл.8

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Цитат на: тея
мога да ти препоръчам д-р Атанасова-частния и кабинет е на Вардар-блока където се сключват бракове/поне там беше преди година/, иначе работи в поликлиниката в Меден Рудник-бл.8

Тя невролог ли е или съдов хирург?

# 7
Вече няколко пъти излиза този въпрос - ти посети ли д-р Паздеров? Понастоящем е шеф на РЦЗ Бургас, но покрай административната работа не е зарязъл лекарската си практика, с която се справя много добре. Опитай!

# 8
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Цитат на: bibip
Вече няколко пъти излиза този въпрос - ти посети ли д-р Паздеров? Понастоящем е шеф на РЦЗ Бургас, но покрай административната работа не е зарязъл лекарската си практика, с която се справя много добре. Опитай!


Понеже запитването ми е за двама различни доктори, не ми стана ясно д-р Паздеров невролог ли е или съдов хирург?
Приема в отделението или има частен кабинет?

Общи условия

Активация на акаунт