Придружител във ВМА - София

  • 1 037
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3
Здравейте! Simple Smile
Предстои ми престой в Клиниката по Ендокринология към ВМА-София съвсем скоро. Та въпросът ми е как стоят нещата с придружителите? Могат ли да останат по време на целия престой, какви са цените, къде нощуват и всякаква друга информация би ми била от полза.
Ще помоля да пишат само наистина запознатите, а не хора, които гадаят или предполагат как всъщност стоят нещата.
Надявам се на скорошни отговори!  bouquet

# 1
  • Мнения: 13 253
Не е ли по-лесно да се обадиш в клиниката, която ще лежиш и да попиташ

# 2
  • Мнения: 3
Да, по-лесно е. Но тук към всяка друга информация, мога да получа и мнения за условията за и отношението към придружителя. Simple Smile

# 3
  • Мнения: 3 724
за какво ти е придружителя, майка ми преди години беше там за операция мен ме изгониха, даже и трудно успявах да отида на свиждане, беше всичко тайно и едва ли не нелегално, с лошо впечатления съм от там, пак всичко е относително , но бяхме по здравна каса и с 1000 лв за професора и по 100 за всяко следващо посещение

# 4
  • Мнения: 3
за какво ти е придружителя, майка ми преди години беше там за операция мен ме изгониха, даже и трудно успявах да отида на свиждане, беше всичко тайно и едва ли не нелегално, с лошо впечатления съм от там, пак всичко е относително , но бяхме по здравна каса и с 1000 лв за професора и по 100 за всяко следващо посещение

Кой беше професорът?

# 5
  • Мнения: 3 724
не помня, но ставаше въпрос за отделението по нефрология

Общи условия

Активация на акаунт