Balea, Alverde, Catrice, Essence, Aura - 29 (Козметика от ДМ, Лили и други)

  • 117 095
  • 736
  •   1
Отговори
# 15
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 714
Голяма съм блейка, нейните са в тази опаковка. Но като гледам и на двете пише за нормална кожа.

# 16
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 742
Аз като не разбирам немски... а не всичко е преведено на българския текст. На тези, които гледах не пише за каква кожа са. Ивче, помагай! Simple Smile

# 17
  • Мнения: 2 620
Въх, някой, ако може да ми обЯсни защо в София никъде не може да се намери тази четка... newsm78 днес минах през Елитис, четките на Аура бяха доста пооредели.

# 18
  • Мнения: 433
Въх, някой, ако може да ми обЯсни защо в София никъде не може да се намери тази четка... newsm78 днес минах през Елитис, четките на Аура бяха доста пооредели.
Можеш да си я поръчаш от тук: https://www.bonjour.bg/product.php?ProductID=725
Надявам се да е същата. Извинявам се, ако съм сбъркала. Simple Smile

# 19
  • Мнения: 24 273
От близо две седмици ползвам капсулите на Балеа със зелен чай, доволна съм, ползвам ги само вечер, нужно е време за да попият. Според мен количеството в една капсула е прекалено, аз го разделям и ползвам 2 пъти. Вие как процедирате?
И аз тази вечер ще ги пробвам, но щом казваш, че е голямо количество...ще си намажа и челото

# 20
  • Мнения: 2 620
Въх, някой, ако може да ми обЯсни защо в София никъде не може да се намери тази четка... newsm78 днес минах през Елитис, четките на Аура бяха доста пооредели.
Можеш да си я поръчаш от тук: https://www.bonjour.bg/product.php?ProductID=725
Надявам се да е същата. Извинявам се, ако съм сбъркала. Simple Smile

Изглежда същата. Благодаря  bouquet ако не я намеря из магазините, поне има вариант. А в реалните магазини на Бонжур има ли Аура?

# 21
  • Мнения: 433
Няма защо Peace Не знам къде имат реални магазини, но от сайта съм си поръчвала и съм доволна. Simple Smile

# 22
  • Мнения: 2 298
Останаха ли реални магазини на Бонжур?  newsm78

# 23
  • Мнения: 2 620
В София съм виждала на 2-3 места. Едното е близо до Лидл на Раковска.

# 24
  • Мнения: 324
Случайно да знаете дали в Плевен се предлагат продукти на Аура? newsm78

# 25
  • Мнения: 2 045
Holly Pink е написала страхотен отзив за балсама Garnier Repair&Shine 3 в блога си, та си го взех и аз. Щом е с много масла, ще се отрази прекрасно на суха коса. Довечера ще го пробвам  Peace
ще се радвам да споделиш мнение като го пробваш  Hug Продължава да ми е един от най-любимите балсами, да не кажа най-любимия, а олио-масленото усещане върху косата е великолено

Последна редакция: чт, 25 авг 2016, 23:05 от Holly Pink

# 26
  • Мнения: 433
Имам питане относно основите за грим за мазна кожа. Четох много добри отзиви за Pore Refiner на Bioderma i Infaillable na L'oreal. Коя да взема?
 С мазна кожа съм и търся нещо ефикасно. В момента ползвам една основа на Revlon - Anti shine balm, но действието вече не е както в началото.

# 27
  • Мнения: 5 478

Не знам обаче аз ли не огледах или е сложена на мястото на Revlon? newsm78 Сиси или друга старозагорка ако чете, да каже дали все още са там и другите. Иначе и тук са заредили Аура, доскоро нямаше в магазина. След като се махнали щанда с джапанки, са го намърдали там.


Мисля, че е там Ревлон още. Май до щанда на Аура. Манхатън ги махнаха със сигурност, де...

Ако не се лъжа, в тази тема четох за маските за лице и коса на 7th Heaven. Реших да пробвам за коса (да не остана по-назад случайно...  Laughing). Взех с кокос и още нещо... Допадна ми, че може да се нанесе и в корените без да омазнява. Грандиозен ефект не мога да видя от един път, но друго ме изуми... Косата ми трети ден мирише невероятно на кокос Shocked Чак си помирисвам кичури през деня нарочно  Laughing
А днес попаднах случайно на маска на Балеа, която много добре ми матира кожата без да ми опъва неприятно. Пиша от телефона и не мога да сложа линк, но ще я покажа утре  Wink

# 28
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 714
Аз като не разбирам немски... а не всичко е преведено на българския текст. На тези, които гледах не пише за каква кожа са. Ивче, помагай! Simple Smile

Тези са за нормална кожа, показаните от мен. Снощи ми отговори приятелката за тях. Каза че не почиствали всичко, но имало разлика. Майка и също ги харесала. Имало и за проблемна кожа. Peace

Днес, ако не забравя, ще мина пак да проверя и ще погледна за тази кокосовата маска. Снощи им обърнах внимание, но на тези за лице и подминах, понеже имам 10 сашета. Mr. Green

# 29
  • Мнения: 808
Ако има дами от Бургас, да попитам- виждали ли сте хидратиращите капсули на Балеа в ДМ-а на Тройката? Когато и да погледна все не откривам, има само от жълтите и червените  Thinking Започнах да си мисля, че аз нещо не мога да ги видя newsm78

Общи условия

Активация на акаунт