Balea, Alverde, Catrice, Essence, Aura - 29 (Козметика от ДМ, Лили и други)

  • 117 105
  • 736
  •   1
Отговори
# 30
  • Пловдив
  • Мнения: 573
Благодаря за темата  bouquet

Момичета търся си някакъв тоник за суха кожа,дали можете да ми предложите нещо?!  Whistling
И аз се включвам с тази питанка Simple Smile Използвам на Биотен с памук и ми харесва, но искам да разнообразя Simple Smile

# 31
  • Чукарландия
  • Мнения: 4 511
Благодаря за новата тема, Бижу! bouquet

Аз имам от стикерите за нос на Балеа, тези, които е показала Лита - пробвах ги миналия ден, почти нищо не ми изчистиха. Peace

# 32
  • Мнения: 2 817
Имам питане относно отстъпките с мобилното приложение-еднократно ли може да се ползва и по един продукт от вид ли? Мисля,да си взема от шампоаните на Алверде и балсам за устни.Благодаря! bouquet

# 33
  • Сoфия
  • Мнения: 295
Въх, някой, ако може да ми обЯсни защо в София никъде не може да се намери тази четка... newsm78 днес минах през Елитис, четките на Аура бяха доста пооредели.
Вчера я мернах в Лили на Раковска, но нещо й се чудех.... След малко ще ходя да я търся и мога да ти потвърдя дали я има. В Лили на Солунска я няма със сигурност bouquet
Четката дали е подходяща за хайлайтър? Наканила съм се да пробвам този на Аура, но незнам с каква четка се нанася най-добре  Embarassed  Embarassed

П.П. Редактирам се - в магазина на Раковска има 4-5 четки, ако ти е на път  bouquet
И аз видях, че са открили щандовете с козметиката на Лили  Hug На първо четене нищо не ме грабна...но знае ли се.

Последна редакция: пт, 26 авг 2016, 13:12 от BeRrY_GiRl

# 34
  • Мнения: 5 478

Днес, ако не забравя, ще мина пак да проверя и ще погледна за тази кокосовата маска. Снощи им обърнах внимание, но на тези за лице и подминах, понеже имам 10 сашета. Mr. Green

Вдясно са, долу ниско... до вратата на офиса Laughing Ревлон са си там още, точно до Аура.
А щанда на тяхната марка (Llume?!? Thinking) е открит вече. Лаковете ми се сториха интересни, но нямах време да избирам. Набелязах си някои, ще мина като имам повечко време... да ги видим   Crazy

# 35
  • Варна
  • Мнения: 1 559
Относно отстъпката с приложението на Дм.Като купон е-маркират го еднократно.Поне при мен беше така.

# 36
  • Мнения: 678
https://www.instagram.com/p/BJirHJDgB_H/

Два от продуктите на Лумс, явно в Сърбия вече са пуснати  Peace

# 37
  • Мнения: 4 005
Капсулите за около очи на Балеа със зелен чай са уникални. Heart Eyes
На допир са като силиконова база.Омекотяват и хидратират идеално без да оставят мазен филм.Направо се влюбих в тях.Намазах се със съвсем малко количество от една капсула,а дават че една е за един път.Май ще ми стигнат за доста време. Grinning

# 38
  • Мнения: 221
Стелаж с продуктите на Llums има на Лъвов мост.Нямах много време да гледам,отнесох само един мн приятен леко дуохромен лак,пък ще видим как е като трайност.

В ДМ има намаление на Garnier ultra doux,шампоани,балсами,маски,олио. (Може и да се повтарям)  Grinning

# 39
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 715
Аз минах да разгледам, но скука. Лаковете са в класически цветове. Сенките с ружовете и бронзантите не ги суочнах, защото нямаше нищо интересно. Ружовете дори бяха прекалено светли.
Червилата не са достатъчно пигментирани, матовите пък хич не са матови. Глосовите са някакви супер бледи перлени. Голдън Роуз и Флормар ми изглеждат много по-прилични от тези. Grinning
Снимките не са много добри, но светлината на конзолата беше силна и всичко излиза бяло с някакви оттенъци на малинено. ooooh!

Скрит текст:
Отляво надясно трите цвята са "матовите" Laughing, само къдете мата им е изчезнал леко Mr. Green

Най-интересен от червилата беше този лилав цвят, който ми прилича на Kiko Smart 923 & 931 Laughing

Скрит текст:



931 e идея по-тъмно

# 40
  • Мнения: 20 161
Мерси за новата тема, и мерси на Ивчето за ревютата на Катрис и Лумс.
Да не бързам да ходя да видя лаковете значи  Mr. Green

# 41
  • Мнения: 7 564
Ивченцето, а палитри сенки имат ли, или само единички?  Peace

# 42
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 027
Вчера огледах продуктите от марката на Лили, но нищо не ме грабна.Палитри поне аз не видях.Само единички.

# 43
  • Мнения: 4 352
Благодаря за новата тема, Бижу! bouquet

Аз имам от стикерите за нос на Балеа, тези, които е показала Лита - пробвах ги миналия ден, почти нищо не ми изчистиха. Peace
Защото не си пробвала на брадичката  Laughing Там не махат и точица. Необяснимо ми е защо - не се залепват добре по свивките може би? На челото се справят доста прилично.

# 44
  • Бургас
  • Мнения: 883
Ивченцето, а палитри сенки имат ли, или само единички?  Peace
Нямат палитри, само единички, но наистина няма нищо интересно. Харесаха ми няколко цвята металик, но не бих си ги взела, не си заслужават, а и ги имам подобни от Makeup Revolution. Качеството също не е кой знае какво. Голдън Роуз и Флормар са много по-добре.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт