Лечение на трета сливица с хомеопатия, възможно ли е?

  • 1 963
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6
Здравейте,
Извинявайте, ако вече има подобна тема, но съм нова във форума и за това предпочетох да я пусна.
Ще се радвам, ако споделите Вашия опит с лечението на трета сливица, и по-точно дали е възможно свиването и чрез хомеопатия.
Синът ми е на 3 години, след изкарано леко вирусче с хрема и температура, детето започна да хърка и да спи с отворена уста, въпреки, че вече е напълно здрав. Забелязах, че дори през деня, докато играе диша през устата. Няма други оплаквания, не боледува често. Нашата педиатърка предполага че причината е възпалена трета сливица и ни изписа следната комбинация хомеопатични продукти, въпреки, че тя самата май не е хомеопат, но много често по други поводи ни е спасявала положението с хомеопатия. Та схемата е следната:
1. Calcarea phosphotica 15CH- 5гранулки на ден
2. Silicea 15CH - 5 гр. на ден
3. Шуслерова сол № 3 - 3х1
4. Цинабсин - 3х1
5. Лимфомиозит 3х1
Смятате ли, че това е добра схема, и наистина ли могат да се комбинират толкова много продукти наведнъж?
Ако знаете за разни бабини рецепти, ще Ви бъда благодарна да ги споделите!

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 40 699
Има си тема за Класическата хомеопатия,питай там...Но не,не е нормално да се комбинират толкова препарати наведнъж и то при дете Peace

# 2
  • Мнения: 6
Благодаря, и на мен така ми се струва, за това смятам да изключа поне Лимфомиозит-а.

# 3
  • Мнения: 375
Нашата педиатърка предполага че причината е възпалена трета сливица


Вашата педиатърка предполага или третата сливица е уголемена/и възпалена/ наистина? Това с предположенията е странно. Какво каза УНГ специалиста, при който сте ходили след като има предположения за проблеми с третата сливица?
Много е важно да сте сигурни какво лекувате, а не да действате на сляпо и според нечии предположения - поне според мен. newsm78

# 4
  • Мнения: 6
Ами честно казано все още не съм завела детето на УНГ, тъй като до този момент педиатърката  ни се е справяла доста успешно. Сега като се замисля, в конкретния случай имам наистина основание да посетим и  специалист, който да каже по-конкретно как стоят нещата. Единственото, което ме притеснява е, че УНГ май не се привърженици на хомеопатията...и ще се наложи да включим и "по-тежка артилерия"...но каквото се налага това ще е...

Общи условия

Активация на акаунт